Abu Dhabi
wycieczki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Abu Dhabi

Want to discover all there is to do in Abu Dhabi? Click here for a full list.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 1601 opinii

Wycieczka jak najbardziej udana, 6 osobowa grupa z przewodnikiem, nie za duża nie za mała by komfortowo się zwiedzało. Świetna organizacja czasu z przerwami na zdjęcia. Wszędzie wchodziliśmy bez kolejki i podjeżdżaliśmy melexem. Gdybyśmy indywidualnie zwiedzali doszły by kolejki i masa chodzenie w słońcu. Miły, wesoły przewodnik cierpliwy na moje nagminne robienie zdjęć. Za te niewielkie pieniądze bardzo dużo udało się zobaczyć w Abu Dhabi, wycieczka na prawdę warta ceny.

Wszystko w porządku, dobry kontakt z operatorem wycieczki, przewodnik/kierowca przygotowany, zaangażowany. Całość sprawnie zorganizowana bez narzucania zawrotnego tempa. Jedynie moznaby pomyśleć nad wifi w pojeździe co ułatwiłoby udostępnienie na bierząco zdjęć rodzinie itp.

Bardzo dobra organizacja. Przewodnik oprócz ogólnych informacji, zasypuje ciekawostkami. Zwiedzanie odbywa się w małych grupach. W każdym z punktów jest czas na zdjęcia. Zdecydowanie warto.

Wycieczka bardzo udana. Wszystko zgodne z opisem i harmonogramem. Trafiliśmy na grupę 5-cio osobową więc wszystko szło sprawnie. Polecam, warto.

Goraco polecam !!! Niesamowite miejsce na ziemi. Zdjecia sa fenomenalne. Przewodnik rewelacyjny z duzo wiedza o Emiratach