Abu Dhabi
Wycieczki jednodniowe

Wycieczki jednodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 202
Sortuj wg::

Już podróżujesz? Zobacz dostępność dla Twoich dat

Abu Dhabi

Abu Dhabi

Abu Dhabi: Najciekawsze atrakcje

Abu Dhabi: Wycieczki i bilety

Zjednoczone Emiraty Arabskie: Ciekawe miejsca

Abu Dhabi: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6
(12 455 recenzji)

Przewodnik Abdu był wspaniały i mówi świetnie po hiszpańsku, dzięki czemu wizyta była bardzo przyjemna. W naszym przypadku wybraliśmy się do Luwru, ponieważ pałac królewski był zamknięty, wycieczka do muzeum była trochę krótka, aby móc go dobrze ocenić. Meczet jest niesamowity. Widok z wież jest bardzo dobry. A lunch jest najsłabszy, jest to restauracja w centrum handlowym meczetu i jest dużo, ale jakość jest słaba.

Byłem bardzo zadowolony z naszego przewodnika, który udzielił nam wszystkich potrzebnych informacji. Pałac królewski i meczet są takie piękne. Szkoda, że ogłoszona restauracja z gwiazdką Michelin była arabskim fastfoodem.

Podobała mi się doskonała organizacja i rozplanowanie czasu. Przewodnik był bardzo przyjazny i pomocny. Dużo i ciekawie opowiadał nie tylko odwiedzanych obiektach ale także o wielu interesujących faktach ciekawostkach

Wszystko było niesamowite.. świetnie się bawiliśmy.. nasz kierowca Biju był zawodowym kierowcą, a także fotografem.. gorąco polecam.. Tranzyt w Abu Zabi był najlepszym wyborem, jakiego dokonaliśmy..

Bardzo fajny przewodnik, egipski przewodnik Ahmed Elshemy był bardzo przyjazny i przekazał nam wiele ciekawych informacji. Naprawdę świetny poradnik!!!