Abu Dhabi
religia i duchowość

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 1355 opinii

Pozwólcie, że szczerze wyrażę, jak bardzo podobało mi się moje doświadczenie w Grand Mosque & Louvre Museum Abu Dhabi w sobotę, 7 grudnia. Oto miłe rzeczy, które chciałbym pochwalić: - Pan Haseeb Rehaman, nasz przewodnik, był bardzo miły, kompetentny i bardzo uprzejmy. Furgonetka była nowoczesna i czysta z wygodnymi siedzeniami; cała podróż była cudowna i następnym razem, gdy będziemy na Bliskim Wschodzie, na pewno skorzystamy z ich usług. Mam nadzieję, że to, co udostępniam, jest pomocne dla wszystkich, którzy planują zabawę w Dubaju!

Wszystko działało idealnie, mieliśmy niesamowity przewodnik Mounir, nie mogliśmy sobie wyobrazić lepszego. Znał dobrze swoją pracę, moglibyśmy zapytać o fakty, wszystko dobrze wyjaśnione. Wszystkie trasy bardzo osobista, niezbyt duża grupa, która tak dobrze dla nas działała. Gorąco polecam każdemu, kto lubi jego przewodnika, aby był bardziej przyjacielem.

Niesamowita wycieczka ze wspaniałym przewodnikiem: Adnan. On wie tyle i możesz poczuć jego pasję, gdy opowiada historię i historię Dubaju. Meczet jest zdecydowanie jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widzieliśmy, nie możesz tego przegapić! Luwr to także wykwintne miejsce, więc spokojne i relaksujące.

Wycieczka była tego warta i obie były bardzo interesujące. Kobiety otrzymują do meczetu długie czarne kaftany, które w upale mogą być bardzo ciepłe. Saddam był dobrym przewodnikiem.

Bardzo dobrze zorganizowany przewodnik uczy nas wielu rzeczy o kraju i zwyczajach.