Wybierz daty
Abu Dhabi

rejsy i wycieczki statkiem

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem w: Abu Dhabi

Oprócz atrakcji typu rejsy i wycieczki statkiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu rejsy i wycieczki statkiem w: Abu Dhabi obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 341 opinii

Bardzo fajna wycieczka klimatyzowanym minibusem. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik najpierw zaprowadził nas do meczetu Zayid. Jeden z najpiękniejszych meczetów, które trzeba zobaczyć będąc w Abu Zabi. Następnie pojechaliśmy do wioski Beduinów, którą mogliśmy odwiedzić przez pół godziny, w międzyczasie pozwolono nam robić zdjęcia w różnych zabytkach i wreszcie byliśmy w małym sklepie z datami i mogliśmy spróbować kupić pyszne daktyle tam. Był tam również targ warzywny. Kupiliśmy 1kg pysznych pomidorów za 2 dirhamy. Nasz przewodnik był bardzo przyjaznym i zabawnym przewodnikiem, który jest zawsze polecany. Nazywa się Sudath Manodara.

Niedawno zrobiłem „Abu Dhabi Full-Day Sightseeing Trip” z OceanAir Travels, a Shan, nasz przewodnik, był fantastyczny! Był bardzo kompetentny, wnikliwy i przyjazny. Gorąco polecam tę wycieczkę krajoznawczą, ponieważ można zobaczyć wszystkie kluczowe części Abu Zabi i odbywa się to w dobrym tempie. Dziękuję Shan za niezapomnianą podróż - kochałem i cieszyłem się każdą jej częścią.

To obowiązkowa pozycja podczas wizyty w Dubaju lub Abu Zabi! Przewodnik turystyczny Riz z podróżą oceaniczną był niesamowity! Bardzo przyjazny, znający się na historii ZEA i jak najlepiej wykorzystał trasę! Polecam wszystkim początkującym!

Miła wycieczka z dobrym przewodnikiem. Najpierw do meczetu gdzie byliśmy jednymi z nielicznych więc mogliśmy wszystko dobrze zobaczyć. Podczas jazdy autobusem zobaczysz wiele Avu Dhabi i zdecydowanie polecamy kilka przystanków!

Najlepsze doświadczenie w historii, gorąco polecam?