Abu Dhabi
rejsy i wycieczki statkiem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 341 opinii

Trasa była dobrze zorganizowana, choć trochę więcej czasu w Dubaju byłoby świetnie. (Pomiń 30-minutowy targ dywanów, to wydarzenie nie jest konieczne! Kto chce kupić dywan na jednodniową wycieczkę?) Lepiej wykorzystać czas, aby zobaczyć Fountains Show w Dubai Mall. Byłoby wspaniale i zakończyłoby dzień w Dubaju. Poza tym dzień był dobrze zorganizowany i zorganizowany. Zostaliśmy odebrani z hotelu na czas i uzyskaliśmy mały wgląd w wielkie miasto Dubaj. Chociaż wycieczka była oferowana w języku angielskim, nasz przewodnik również mówił po niemiecku, co było świetne!

Bardzo fajna wycieczka , krótka i konkretna , w jej czasie przewodniczka opowiadała nam o Dubaju i robiła naszymi telefonami rodzinne fotki. Woda była do picia w butelkach. Ze spraw bezpieczeństwa wszyscy mieliśmy nowoczesne kamizelki ratunkowe, motorówka była dość nowa i czysta. Po wypłynięciu na morze skiper dał czadu i każdy z nas dostał trochę adrenaliny bo fala była dość spora a więc podskakiwania były dość mocne. Polecam zdecydowanie jak za taką cenę.

Absolutnie doskonały sudath manodara był w 100% doskonałym przewodnikiem, który na zawsze zapamięta ten dzień, zrobił wszystko na trasie z dużą ilością czasu i dał nam tyle informacji o wszystkim i jeszcze więcej, dziękuję bardzo sudath.

Saleem, nasz przewodnik, był niezwykle kompetentny i cierpliwy we wszystkich naszych pytaniach dotyczących Dubaju.

Świetny dzień. Nasz przewodnik był przyjazny i kompetentny.