Abu Dhabi
na wielbłądzie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu na wielbłądzie w: Abu Dhabi

Oprócz atrakcji typu na wielbłądzie jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze na wielbłądzie w: Abu Dhabi?

W których atrakcjach typu na wielbłądzie w: Abu Dhabi obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu na wielbłądzie w: Abu Dhabi:

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.9 / 5

na podstawie 2196 opinii

Coś do zobaczenia, czas napięty

Odbiór odbył się w hotelu w Abu Zabi. Tego dnia żaden inny gość nie zarezerwował wycieczki, więc było nas tylko dwóch z kierowcą. Był bardzo przyjazny, uprzejmy przez cały dzień, a także dał nam wiele informacji. Jego angielski jest dla nas bardzo zrozumiały. Podczas około 90 minutowej podróży można wysłuchać informacji o okolicy i Al Ain za pośrednictwem wcześniej wydanych kolczyków. Odwiedziliśmy: Fort Al Jahili, Muzeum Pałacowe, oazę, targ wielbłądów, Jebel Hafeet i gorące źródła. Nie oczekuj zbyt wiele od gorących źródeł. Jest kilka rur, z których ciepła / gorąca woda ciągle płynie / kapie. Ale wystarczy na krótką kąpiel stóp. Długość pobytu jest zazwyczaj ograniczona do 15-30 minut na lokalizację. Ponieważ było nas tylko dwóch, mieliśmy szczęście, że mogliśmy trochę wpłynąć na czasy i trochę dłużej. Obiad w formie bufetu (w tym napoje bezalkoholowe) był doskonały.

Świetna i ekscytująca wycieczka do Al Ain

Trasa była świetną zabawą i bardzo pouczająca. Zanurzasz się w zupełnie innym świecie. Nasz przewodnik zabrał nas punktualnie w hotelu, a potem czterech z nas rozpoczęło wycieczkę. Już w ciągu około 2 godzin jazdy dostajesz wiele informacji na temat ZEA. Kiedy przyjechaliśmy do Al Ain, najpierw zwiedziliśmy muzeum, potem pałac, oazy Al Ain, a następnie zjedliśmy wspaniały lunch w luksusowym hotelu. Następnie odwiedziliśmy rynek bydła i pozwolono nam podziwiać wielbłądy na żywo. Drobne informacje dla kobiet, raczej noszą powściągliwe ubrania, dealerzy wielbłądów są nieco zirytowani. Następnie pojechaliśmy na górę Jafal Hafeet z jej wyjątkowym widokiem i wreszcie na naprawdę gorące źródła. Nasz przewodnik Qasim był bardzo przyjazny i pomocny. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę i zarezerwuję ją ponownie w dowolnym momencie.

Zostaliśmy zabrani trochę późno, ale mieliśmy szczęście jechać małym autobusem do 5. W większości zabytków mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby na coś popatrzeć, zrobić zdjęcia itp. Od czasu do czasu było jeszcze kilka minut z powodu małej grupy. Oaza nie miała już tyle wody, więc wystarczył krótki czas. W przeciwnym razie potrzebowałbyś trochę więcej czasu dla tego obszaru. Wystarczyło to posmakować. Obiad był pyszny i każdy znalazł coś w formie bufetu. Byliśmy bardzo szczęśliwi. Nasz przewodnik był bardzo przyjazny, pomocny, a także coś wyjaśnił. Bardziej zakryta odzież faktycznie dotyczy kobiet na rynku wielbłądów. Pomimo moich długich ubrań byłem bardzo zauważalny. W przeciwnym razie bardzo interesujące jest to zobaczyć.