Abu Dhabi
kulinaria i życie nocne

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

kulinaria i życie nocne: Popularne w kategorii Abu Dhabi

Skorzystaj z darmowej rezygnacji do 24 godzin przed atrakcją i otrzymaj pełny zwrot kosztów.


Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Świetna i ekscytująca wycieczka do Al Ain

Trasa była świetną zabawą i bardzo pouczająca. Zanurzasz się w zupełnie innym świecie. Nasz przewodnik zabrał nas punktualnie w hotelu, a potem czterech z nas rozpoczęło wycieczkę. Już w ciągu około 2 godzin jazdy dostajesz wiele informacji na temat ZEA. Kiedy przyjechaliśmy do Al Ain, najpierw zwiedziliśmy muzeum, potem pałac, oazy Al Ain, a następnie zjedliśmy wspaniały lunch w luksusowym hotelu. Następnie odwiedziliśmy rynek bydła i pozwolono nam podziwiać wielbłądy na żywo. Drobne informacje dla kobiet, raczej noszą powściągliwe ubrania, dealerzy wielbłądów są nieco zirytowani. Następnie pojechaliśmy na górę Jafal Hafeet z jej wyjątkowym widokiem i wreszcie na naprawdę gorące źródła. Nasz przewodnik Qasim był bardzo przyjazny i pomocny. Ogólnie bardzo polecam wycieczkę i zarezerwuję ją ponownie w dowolnym momencie.

Doskonały dzień

Gorąco polecam dzisiejszą wycieczkę do Abu Zabi. Podano doskonałe informacje, tak wiele witryn i atrakcji do zobaczenia. Przewodnik był absolutnie genialny. Miał świetne poczucie humoru i odpowiadał na wszystkie pytania, które pojawiły się po jego myśli. Lunch był trochę kosztowny i być może może być lepszy w wyborze, jednak nie jest wystarczającym powodem, aby nie wybrać się na tę wycieczkę! Zdecydowanie poleciłbym tę aktywność każdemu, kto planuje podróż do Dubaju

Całodzienna wycieczka do Abu Dhabi. Wszystko odbyło się zgodnie z planem i na czas. Nasz przewodnik przyjechał po nas do naszego hotelu. Z naszego hotelu pojechaliśmy bezpośrednio do Abu Dhabi. Wszystkie zaplanowane atrakcje zobaczyliśmy, nasz przewodnik był bardzo pomocny, dużo nam opowiadał, robił również nam zdjęcia rodzinne. Bardzo udana wycieczka i polecam. Jechaliśmy wygodnym Vanem - było świetnie!

Rewelacyjna wycieczka. Wystarczająco czasu aby zwiedzić meczet. Zastanawialiśmy się czy nie pojechać wypożyczonym autem na własną rękę, lecz nie bylibyśmy w stanie zwiedzić tyle miejsc co z wycieczka. Istnieje opcja dogadania się z przewodnikiem aby pojechać do luwr czy Ferrari, podrzucalismy ludzi w różne miejsca (po drodze) a na koniec odbieralismy. Przewodnik załatwia połowę tańszy bilet wejścia.

Wyjazd był wspaniały Kierowca odebral z hotelu punktualnie, opowiadal o podróże.był bardzo sympatyczny i pomocny