Abu Dhabi
Krajoznawcze wycieczki piesze

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Abu Dhabi

Oprócz atrakcji typu Krajoznawcze wycieczki piesze jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Abu Dhabi?

W: Abu Dhabi są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Krajoznawcze wycieczki piesze w: Abu Dhabi obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Abu Dhabi: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Abu Dhabi? Kliknij tutaj.

Abu Dhabi: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 736 opinii

Było dobrze. Pozwoliło nam to odwiedzić niektóre z głównych miejsc Abu Zabi, ale zwiedzanie Meczetu zajęło nam dużo czasu, ponieważ w innych miejscach, które odwiedziliśmy, mamy niewiele czasu. Było miło, ale angielski nie był doskonały i rozmawialiśmy szybko, aby przekazać maksimum informacji, co nie było dla nas dobre, ponieważ nie są rodzimymi językami angielskim i czasami trudne do zrozumienia. Pod koniec byliśmy zmęczeni słuchaniem go. Autobus był w porządku i zawierał dużo wody.

Wszystko poszło dobrze ... zarezerwowane 2 dni wcześniej ze statku wycieczkowego. Zostaliśmy odebrani z terminalu portowego i przywiezieni z powrotem ... Nasz przewodnik (Abu) mówił doskonale po niemiecku, miał bardzo dobrą znajomość tła ... była to mała grupa ... wszystko było doskonale zorganizowane. Dzięki za miły dzień w Bau Dhabi !!!

Nasz przewodnik był niezwykle kompetentny i inteligentny! Pokazał nam wszystko i opowiedział wspaniałe historie o historii Abu Zabi. Naprawdę podobała nam się nasza wycieczka.

Przewodnik, Abu – wspaniały gość – udzielił wielu informacji. W zabawny i zrelaksowany sposób. Cudowne doświadczenie i wspaniali ludzie w Abu Zabi.

Nasz przewodnik nazywał się Ronnie i był doskonały i bardzo pomocny we wszystkich informacjach, które nam przekazał. Szczerze go polecam.