Odkrywaj świat z radością

Zmieniamy oblicze podróżowania

Sprawiamy, że zwyczajna wyprawa staje się niezapomnianym doświadczeniem. Jesteśmy Twoim prywatnym przewodnikiem i dostarczamy Ci wyjątkowych wrażeń, które są idealnie dostosowane do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, dokąd się wybierasz, mamy dla Ciebie unikalne atrakcje, których nie możesz przegapić. Zwiedzanie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. GetYourGuide ma już na koncie miliony spełnionych marzeń i nie zamierza na tym poprzestać. Zmieniamy sposób podróżowania, dzięki czemu możesz doświadczyć w pełni uroku odwiedzanych miejsc oraz przeżyć wspaniałą przygodę na miarę swoich oczekiwań. Odkrywaj świat na swoich warunkach.

Podróżowanie jest jeszcze łatwiejsze

Zapomnij o stresie

Wyszukuj atrakcje i rezerwuj bilety, a resztę zostaw nam. Poinformujemy Cię, kiedy i gdzie należy się zjawić.

Kobieta wiosłująca w kajaku na jeziorze.

Nie zgadzaj się na przeciętność

Skupiamy się wyłącznie na wyjątkowych doświadczeniach. Znajdziesz u nas najlepsze atrakcje, które zadowolą każdego, bez względu na wiek i zainteresowania.

Widok na Koloseum w Rzymie

Ciesz się każdą chwilą

Kilometrowa kolejka to z pewnością nie miejsce, w którym powstają najlepsze wspomnienia. Rezerwuj bilety do najpopularniejszych atrakcji na świecie jeszcze przed przyjazdem na miejsce i nie czekaj na wstęp.

Podróżniczka korzystająca z atrakcji

Zobacz wszystko

Otrzymuj spersonalizowane rekomendacje jeszcze przed podróżą i już w jej trakcie. Wykorzystaj w pełni swój pobyt w danym miejscu.

Z myślą o podróżnikach

  • „Prawdziwa rewelacja! To była jedna z najwspanialszych przygód w moim życiu. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik”.
    – Kristy z Wielkiej Brytanii po wycieczce do studia Harry’ego Pottera

Twoja podróż na Twoich warunkach

Znajdź najciekawsze atrakcje w każdym zakątku świata

Rozpocznij planowanie

Nasza droga do sukcesu

Celem GetYourGuide jest umożliwienie podróżowania wszystkim. Firma została założona w 2009 r. przez szkolnych kolegów – Johannesa, Tao, Martina oraz Tobiasa i zapoczątkowała prawdziwą rewolucję w dziedzinie turystyki. Pewnego dnia Johannes wylądował w Pekinie. Gdy udał się do miasta, zaczął przemierzać jego ulice, nie bardzo wiedząc, dokąd powinien pójść i co robić. Wkrótce jednak na miejscu pojawił się Tao, który wszedł w rolę lokalnego przewodnika. Dzięki temu koledzy mogli w pełni wykorzystać swój pobyt w mieście.Po powrocie do Zurychu mieli oni już w głowach wyklarowaną wizję na przyszłość i postanowili zmienić świat podróżowania. Zaowocowało to stworzeniem platformy internetowej, na której znaleźć można najlepsze atrakcje i wycieczki na całym globie.

Czterech założycieli GetYourGuide w głównej siedzibie firmy w Berlinie.

Tao Tao, Martin Sieber, Johannes Reck i Tobias Rein

Od tamtej pory wiele się zmieniło w GetYourGuide. Firma, która narodziła się w małym studenckim pokoju, przekształciła się w lidera w swojej branży. To, co nie uległo zmianie, to nasze zaangażowanie w kreowanie niezapomnianych przygód. Odkrywaj świat z radością i zakochaj się w podróżach!

Dołącz do nas