Idea GetYourGuide

Wycieczki z przewodnikiem, kursy gotowania, wycieczki autobusowe, rejsy... W każdym nowym miejscu, które chcesz odkryć, jest mnóstwo atrakcji. Problem w tym, od czego zacząć.

GetYourGuide gromadzi i kategoryzuje atrakcje turystyczne z całego świata, dzięki czemu Tobie pozostaje więcej czasu na przyjemność odkrywania nowych miejsc. Od Afryki po Oceanię – dzięki GetYourGuide wyszukiwanie i rezerwowanie wycieczek oraz innych atrakcji jest bardzo proste.

Świat stoi otworem. No to w drogę!

 

Dlaczego warto z nami podróżować?

Największy na świecie wybór atrakcji turystycznych

W chwili obecnej oferujemy ponad 28900 atrakcji na całym świecie. Znajdziesz tutaj wszystko, na co masz ochotę – od skosztowania tapas w Hiszpanii po nurkowanie przy rafach koralowych w Queensland.

Profesjonalni lokalni organizatorzy

Lokalni organizatorzy atrakcji współpracujący z GetYourGuide znają się na turystyce. W końcu to ich chleb powszedni! GetYourGuide dokładnie sprawdza wszystkich swoich partnerów, aby mieć pewność, że będziesz w dobrych rękach.

Gwarancja najniższej ceny

Cudowne wspomnienia są bezcenne, ale fajnie jest przeżyć coś niesamowitego za niewielkie pieniądze! Jeżeli znajdziesz tańszą ofertę, daj nam znać, a zwrócimy Ci różnicę w cenie – bez zbędnych pytań!

Świetna obsługa klienta o każdej porze

Mamy biura w Ameryce Północnej i Europie. Nasz Dział Obsługi Klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Nie ważne, czy już podróżujesz, czy jeszcze surfujesz w Internecie w poszukiwaniu przygód. Zadzwoń do nas lub wyślij nam wiadomość e-mail. Zawsze chętnie Ci pomożemy!


O firmie

Firma GetYourGuide powstała w 2009 roku i jest obecnie jednym z odnoszących największe sukcesy start-upów z internetowej branży turystycznej. Przy wsparciu czołowych inwestorów venture capital, takich jak: Spark Capital, Highland Capital Partners oraz PROfounders Capital, rozszerzyła swoją działalność na sześć globalnych rynków oraz otworzyła biura w Berlinie, Las Vegas i Zurychu. Otrzymała też liczne nagrody i wyróżnienia, między innymi: Swiss Economic Award 2013, Swiss ICT Award 2012, De Vigier Prize 2011 oraz Swiss Venture Leaders 2010.

Świat stoi otworem

No to w drogę!