9/11 Memorial

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
Liczba znalezionych atrakcji: 38
Sortuj według:
Strona 1 z 3

9/11 Memorial: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu 9/11 Memorial? Kliknij tutaj.

9/11 Memorial: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 12 781 opinii

Bardzo polecam City Pass w Nowym Jorku. Wszystkie atrakcje są warte zobaczenia. Jedyny problem jaki miałam na początku to z odnalezieniem kodu, który należy wpisać w procesie rezerwacji biletów, ale obsługa serwisu spisała się na medal i natychmiastowo odpisywała udzielając wskazówek. Konkurencyjna cena atrakcji zdecydowanie na plus! Gdyby nie city pass wydalibyśmy zdecydowanie więcej pieniędzy.

Bardzo polecam! Cena wszelkich atrakcji w Nowym Jorku jest bardzo wysoka zatem opłaca się skorzystać z city pass. Daje możliwość korzystania praktycznie z najbogatszych opcji zwiedzania. Uważam, ze wszystkie atrakcje są warte zobaczenia, które są w ofercie city pass.

Dobra organizacja firmy. Wszystko przebiega sprawnie. Opłata "lotniskowa" 40$ Możliwość płacenia kartą na miejscu. Po zakończonym locie jest możliwość wykupienia zdjęcia wydrukowanego bądź w wersji elektronicznej. Cena 25$ orac 35$.

Ta przepustka to zbawienie, była nas trójka i zaoszczędziliśmy sporo pieniędzy, na niektóre atrakcje nawet pominęliśmy kolejkę! Gorąco polecam!

Wszystko poszło super, mega widoki , wszycy uprzejmi . Polecam bardzo