Wybierz daty

9/11 Memorial

Liczba znalezionych atrakcji: 36
Sortuj według:
Strona 1 z 3

9/11 Memorial: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu 9/11 Memorial? Kliknij tutaj.

9/11 Memorial: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 15 789 opinii

Dobra passa, jeśli będziesz szedł dalej i załatwisz kilka spraw. Zrobiliśmy 9 zajęć z karnetem 2-dniowym, chodziliśmy po wszystkim i nawet nie korzystaliśmy z metra. Top of the Rock, Empire State Building, Intrepid, rejs CircleLine 1,5 godziny, Edge, pomnik 9/11, muzeum 9/11, One World Observatory, nocny rejs CircleLine 2 godziny, rejs Statuą Wolności i Ellis Island. Wszystko to można zrobić w dwa dni przy dobrym planowaniu.

Mieliśmy okazję wykonać tę czynność przy pięknej pogodzie (z łatwością mogłem przesunąć termin, ponieważ początkowo planowałem dzień, w którym padał deszcz), więc widok na górę. Bardzo ładne, tylko za krótkie! Drogie za krótki czas spędzony. Płatna kawa, nawet nie oferowana! Więc jeśli masz duży budżet na wakacje, tak.

Cudowne przeżycie, niestety za szybko minęło, wspaniały widok na miasto Najlepszy moment naszego pobytu! Pierwszy lot odwołany z powodu pogody bezpośrednio zaproponowano nam zmianę daty lub zwrot pieniędzy 2/3 dni wcześniej Mogliśmy wybrać dzień i zachować nasz rozkład o zachodzie słońca, to było magiczne! ! DZIĘKI

Doskonałe działanie karty Go city Pass. Gdziekolwiek go przedstawiliśmy, bez problemu dostaliśmy bilety. Zaoszczędziło nam to czasu na niektórych atrakcjach, czasem nie. Finansowo nie robiłem kalkulacji, ale z pewnością jest to interesujące.

Świetne doświadczenie warte swojej ceny. Wspaniały widok magiczna chwila Towarzyszy nam bardzo dobrze Warto wiedzieć, że opłata za wejście na pokład nie jest objęta rezerwacją i trzeba ją uiścić na miejscu w cenie 40 USD od osoby.