Wybierz daty

360 Chicago

Taras widokowy znajduje się na wysokości 300 m nad ziemią. Rozciąga się stąd spektakularny widok na jezioro i miasto.

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Karty miejskie
  • Atrakcje wodne
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
Liczba znalezionych atrakcji: 14
Sortuj według:

360 Chicago: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu 360 Chicago? Kliknij tutaj.

360 Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 3389 opinii

Candace była doskonałym przewodnikiem. Wysiadanie na każdym przystanku było fantastycznym sposobem na zobaczenie wszystkich interesujących miejsc, które ma Chicago! Słuchawki były również świetnym sposobem, aby dowiedzieć się więcej o historii tego obszaru. Odwiedzaliśmy tylko 1 dzień i uważaliśmy, że wycieczka autobusem HOHO Big była doskonałym sposobem na zwiedzanie centrum miasta i wszystkich zabytków! Zrobiłem wspaniałe wspomnienia! Dziękuję!

Warto doświadczenie

Świetnie się bawiliśmy siedząc i relaksując się przy naszych niedrogich napojach, patrząc na miasto, linię brzegową i jezioro Michigan. Byliśmy tam w pogodny dzień około godziny 200 czasu lokalnego i mogliśmy zobaczyć całą drogę przez jezioro. Bardzo relaksujący. Na marginesie, żadne z nas nie lubi wysokości, ale było nam bardzo wygodnie na 94. piętrze - wcale nie straszne. Nie wykonaliśmy jednak „przechyłu”.

To najlepszy sposób na zwiedzenie miasta, jeśli nie masz za dużo czasu. Możesz wybrać, które przystanki chcesz wyskoczyć lub przejść do następnego przystanku. Jeden z naszych kierowców, Candace, był niesamowity. Sama opowiedziała o trasie, uczyniła ją bardzo zabawną i pouczającą, a nawet zrobiła ciekawostkę z nagrodą dla zwycięzcy! Świetne doświadczenie ogólnie!!

Ciekawa wycieczka, nawet jeśli jest tylko centrum, które jest ciekawe Zrobić przy dobrej pogodzie (inaczej uważaj na odlatujące czapki i tam smagający deszcz) Przyjazny personel, ale AUDIOPRZEWODNIK TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM I HISZPAŃSKIM (Uwaga, w Bigbusach w Europie mamy tłumaczenia w około 6 do 7 języków)

Piękny widok na downtown i jezioro. Warto zobaczyć i strzelić parę fotek.