360 Chicago

360 Chicago

360 Chicago – nasze najbardziej polecane wycieczki i atrakcje

Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

1. Chicago: 360 Chicago Observation Deck - wstęp ogólny

Podziwiaj widoki z wysokości 300 metrów ponad legendarną Michigan Avenue w Chicago, korzystając z biletu na taras widokowy 360 CHICAGO, który znajduje się na 94. piętrze wieżowca John Hancock Center. Oszczędź czas dzięki wstępowi bez kolejki do tej cieszącej się popularnością atrakcji. Wybierz się na taras widokowy 360 CHICAGO, aby podziwiać zapierające dech w piersi widoki na panoramę położonego nad jeziorem Chicago. Z tej wysokości Twój wzrok obejmie 4 sąsiednie stany. Poczuj dreszczyk emocji podczas 40-sekundowej jazdy na taras widokowy jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej. Zobacz widok, który magazyn podróżniczy „Travel + Leisure” uznał za jeden z najwspanialszych w Ameryce. Odwiedź interaktywną wystawę na parterze, która przedstawia bogatą historię Chicago i 9 wyjątkowych pod względem kultury dzielnic miasta. Będąc na 94. piętrze, poznasz historię i odkryjesz architekturę wzbudzającego zachwyt miasta, które rozpościera się u Twoich stóp. Podwyższ standard atrakcji, pobierając aplikację Magnicity. Weź udział w wycieczce z przewodnikiem, za którego posłuży Ci Twój smartfon. Aplikacja oferuje interaktywny wizjer, ciekawostki, opowieści i rozmaite wskazówki. Koniecznie sięgnij po aparat fotograficzny. CloudWalk – spektakularny mural 3D – dzięki złudzeniu optycznemu sprawi, że wyruszysz na spacer w chmurach. Odpręż się i zachwycaj widokami, jakie roztaczają się z działającego na 94. piętrze CloudBaru. Lokal ten zaprasza na słynne chicagowskie przekąski, inspirowane okolicą koktajle oraz lokalne piwo beczkowe Moody Tongue. Kupując ten bilet na konkretną godzinę, ominiesz kolejki do kas. Przedstaw swój kupon z kodem kreskowym pracownikowi ochrony, który go zeskanuje (może zajść potrzeba oczekiwania w krótkiej kolejce). Później udaj się bezpośrednio na znajdującą się na parterze wystawę, a następnie stań w kolejce do windy.

Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

2. Chicago: 1,5-godzinny romantyczny rejs o zachodzie słońca

Zrelaksuj się, szybując nad rzeką Chicago i do jeziora Michigan podczas tego rejsu. Ciesz się blaskiem zachodu słońca na lśniącej panoramie Chicago. Miej możliwość zakupu wyśmienitych napojów i przekąsek w barze na pokładzie podczas rejsu. Rozpocznij swój rejs o zachodzie słońca po rzece Chicago przy Michigan Avenue. Udaj się wzdłuż głównej odnogi rzeki w kierunku jeziora Michigan, zanim wpłyniesz do śluz Chicago, nowoczesnego cudu inżynierii, który przeniesie statek na wielkie jezioro Michigan. Statek będzie pływał po jeziorze Michigan, gdy słońce zachodzi za cudowną panoramą, oferując kilka niesamowitych widoków. Twój lokalny przewodnik udzieli bardzo krótkiego komentarza wzdłuż rzeki Chicago i wejścia do jeziora Michigan, ale większość 1,5-godzinnego rejsu upływa bez narracji, dzięki czemu możesz oglądać słońce na pięknym pokazie z panoramą miasta. Podziwiaj panoramę Chicago pod wieloma kątami z jeziora Michigan, jednego z największych zbiorników słodkiej wody na świecie. Uchwyć magiczne widoki bliźniaczych super-drapaczy chmur w Chicago, słynnej Willis (dawniej Sears) Tower i John Hancock Building. Będziesz także mógł podziwiać majestat Grant Park ze słynną fontanną Buckingham i kultowymi miejscami w Chicago, takimi jak Soldier's Field, Adler Planetarium i Shedd Aquarium. Podczas rejsu zafunduj sobie bar kasowy z pełnym zakresem usług, oferujący autentyczne produkty z Chicago. Spróbuj lokalnego piwa i alkoholi oraz popcornu Garretta. Wybierz pomiędzy świeżym powietrzem na odkrytych pokładach lub ciesz się komfortem klimatyzowanych wnętrz podczas rejsu. Nie zapomnij zrobić sobie selfie na Wielkich Schodach z przodu łodzi lub pozować do zdjęć na malowniczej rufie lub dziobie tego klasycznego statku.

Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

3. Chicago: Hop-on Hop-off Sightseeing Tour autobusem z otwartym dachem

Doświadcz tego, co najlepsze w Chicago we własnym tempie z wyjątkowego punktu widzenia wycieczki Big Bus. Wsiądź do naszego piętrowego autobusu z otwartym dachem i wybierz się na relaksującą przejażdżkę przez najbardziej kultowe zabytki miasta, od Magnificent Mile po Millennium Park. Wskakuj i wysiadaj na naszych wygodnych przystankach w całym mieście, aby odkryć tętniące życiem dzielnice Chicago i światowej sławy atrakcje, w tym 360 CHICAGO, Willis Tower, Chicago Riverwalk, Museum Campus, The Bean i wiele innych. Spędź dzień na zakupach na Magnificent Mile, przejażdżce diabelskim młynem na Navy Pier lub spróbuj autentycznej chicagowskiej pizzy Deep Dish. Dzięki naszej elastycznej i wygodnej wycieczce możesz stworzyć własny plan podróży i zwiedzać miasto we własnym tempie. Śledź przyjazdy autobusów w czasie rzeczywistym dzięki naszej bezpłatnej aplikacji do pobrania, aby zawsze wiedzieć, kiedy przyjedzie następny autobus. Podziwiaj oszałamiającą panoramę, ciesząc się profesjonalnym komentarzem cyfrowym w wielu językach, z dołączonymi słuchawkami. Poznaj bogatą historię i kulturę Chicago, a także wskazówki dotyczące najlepszych miejsc do jedzenia, picia i robienia zakupów. Dzięki wygodnym siedzeniom i panoramicznym widokom nasza wycieczka Hop-On Hop-Off Sightseeing Tour to idealny sposób na zwiedzanie miasta. Wyskocz z wycieczki tyle razy, ile chcesz w okresie ważności biletu i po prostu wskocz ponownie, gdy będziesz gotowy do dalszego zwiedzania.

Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

4. Chicago: CityPASS® z biletami do 5 najpopularniejszych atrakcji

Odwiedzasz Chicago? Przeżyj 5 obowiązkowych atrakcji, starannie wybranych i spakowanych razem z 48% oszczędnością, dzięki biletom Chicago CityPASS®. Poświęć mniej czasu na planowanie, a więcej na zwiedzanie. Odwiedź atrakcje we własnym tempie, w dowolnej kolejności. Ważny przez 9 kolejnych dni, wliczając pierwszy dzień użytkowania. Uzyskaj wstęp do 5 atrakcji. Obejmuje: -Shedd Aquarium - wstęp dla wszystkich, w tym wszystkie siedliska, Animal Spotlights i eksponaty, w tym sezonowe Stingray Touch, plus 4-D Experience (w zależności od dostępności) -Skydeck Chicago - wstęp przyspieszony Dodatkowo wybierz 3 z następujących opcji: -Shoreline Sightseeing Architecture River Tour- Architecture River Tour -Field Museum- All-Access Pass, obejmujący wstęp na wszystkie stałe i regularnie biletowane wystawy (specjalnie biletowane wystawy poza All-Access Pass mogą podlegać dodatkowym opłatom) -360 CHICAGO Observation Deck - wstęp ekspresowy -Muzeum Nauki i Przemysłu - wstęp do muzeum (Science Storms, Numbers in Nature: Lustrzany labirynt, YOU! The Experience, The Blue Paradox i wiele innych) oraz jeden wstęp o określonej godzinie (film Giant Dome Theater lub Motion Ride) -Instytut Sztuki w Chicago - szybki bilet wstępu do stałej kolekcji i na wystawy specjalne nieobjęte biletem -Adler Planetarium - wszystkie wystawy + dwa pokazy nieba

Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

5. Chicago: Explorer Pass z 2-7 atrakcjami do wyboru

Dzięki karnetowi Chicago Explorer Pass od Go City możesz odwiedzić najważniejsze miejsca, takie jak Navy Pier, Skydeck Chicago czy The Field Museum, a wszystko to w ramach jednego poręcznego karnetu. Ciesz się dużymi oszczędnościami na wstępie do wybranych od 2 do 7 najlepszych atrakcji i wycieczek w Chicago i nie płać nic przy bramce. Zwiedzaj we własnym tempie podczas wycieczki autobusowej hop-on hop-off Chicago lub na pokładzie jednego z dwóch rejsów po jeziorze. Masz 60 dni na wykorzystanie karty od pierwszej wizyty w atrakcji. Aby pomóc Ci stworzyć własny plan zwiedzania, otrzymasz również bezpłatny przewodnik cyfrowy. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Najpopularniejsze atrakcje wymagają wcześniejszej rezerwacji, sprawdź instrukcje w dołączonym przewodniku Go City i upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uniknąć rozczarowania. Dołączone atrakcje Chicago do wyboru z Twoją przepustką Explorer Pass: - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa klasyczna wycieczka. - 360 CHICAGO (wymagana rezerwacja) - Skydeck Chicago (wymagana rezerwacja) - Diabelski młyn i przejażdżki Navy Pier - Planetarium Adlera - 10pin Chicago: 90-minutowa gra w kręgle i pizza (wymagana rezerwacja) - Muzeum Pisarzy Amerykańskich - Rejs po rzece z architekturą brzegową - Muzeum Fielda - Muzeum Nauki i Przemysłu - LEGOLAND Discovery Center - Bike Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum dla dzieci w Chicago - Zwiedzanie domu i studia Franka Lloyda Wrighta - Muzeum historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzach nowoczesnego domu - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - Park rozrywki Forge - Zniżka 20 USD na jedzenie i napoje w The Cauldron Chicago - Wycieczka piesza po obowiązkowych miejscach w Chicago - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries - Chicago Pizza i napoje w zestawie - Wycieczka Skyline Tour i rejs po jeziorze Lake Hopper - Muzeum iluzji w Chicago - Wycieczka i polowanie na duchy w Lincoln Park Hauntings Chicago - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Chicago: rejs po jeziorze Michigan

6. Chicago: rejs po jeziorze Michigan

Zanurz się w zabytkach i poznaj historię i architekturę Chicago podczas rejsu po jeziorze Michigan. Skorzystaj z przywilejów wstępu bez kolejki dzięki biletowi z kodem kreskowym, który pozwala przejść bezpośrednio do linii wejścia na pokład. Niezależnie od tego, czy jesteś miejscowym, czy odwiedzasz miasto po raz pierwszy, podziwianie spektakularnych widoków na panoramę Chicago z jeziora to idealna wycieczka. Zobaczysz miasto jak nigdy dotąd, słuchając komentarzy na temat historii i architektonicznych perełek Chicago. Po prostu wskocz na pokład, usiądź wygodnie, zrelaksuj się i ciesz się podziwianiem najważniejszych zabytków Chicago i uderzających budynków, które tworzą panoramę miasta, która pojawiła się w tak wielu filmach i programach telewizyjnych. Trasa: Rejs wycieczkowy Skyline Tour and Lake Cruise zabierze Cię nad jezioro Michigan, kierując się zarówno na północ, jak i na południe jeziora, zobaczysz wiele słynnych zabytków Chicago i klasyczną panoramę miasta.

Chicago: Bilet na taras widokowy 360 Chicago, popijaj i oglądaj

7. Chicago: Bilet na taras widokowy 360 Chicago, popijaj i oglądaj

Podziwiaj piękne widoki na Chicago, delektując się drinkiem z naszego starannie dobranego menu Sip. Taras widokowy 360 CHICAGO znajduje się 300 stóp nad legendarną aleją Michigan Avenue w Chicago. Zlokalizowany na 94 piętrze 875 N. Michigan (dawniej John Hancock Center), 360 CHICAGO daje możliwość doświadczenia najlepszych widoków na Chicago Skyline i jezioro Michigan. Poziom hali 360 CHICAGO obejmuje interaktywną wystawę przedstawiającą historię Chicago oraz tętniące życiem kultury i firmy w dzielnicach Chicago. Zainspiruj się do odkrywania Chicago poza centrum po obejrzeniu krótkiego filmu dokumentalnego zatytułowanego 3 z 77, który przedstawia wciągający widok trzech dzielnic Chicago. Wjedź na 94. piętro w 40 sekund jedną z najszybszych wind w Ameryce Północnej i wejdź na taras widokowy, aby zobaczyć, co magazyn „Travel & Leisure Magazine” uznał za jeden z najlepszych widoków w Ameryce. Poznaj taras widokowy 360 CHICAGO z panoramicznym widokiem na miasto, jezioro i cztery sąsiednie stany. Pobierz aplikację Magnicity na wycieczkę z przewodnikiem bezpośrednio ze swojego smartfona. Aplikacja zawiera unikalne fakty, historie i rekomendacje, aby dalej cieszyć się Chicago. TILT oferuje poszukiwaczom mocnych wrażeń szansę zobaczenia Chicago z jedynego w swoim rodzaju widoku. Wejdź na TILT i wyjrzyj z budynku przez okna od podłogi do sufitu pod kątem 30 stopni, 1000 stóp nad Michigan Ave. TILT to najwyższa ekscytująca przejażdżka w Chicago. CloudBar serwuje kultowe chicagowskie przekąski, takie jak popcorn Garrett's, oraz koktajle inspirowane lokalną okolicą z lokalnego browaru Moody Tongue z beczki. CloudWalk zabierze Cię na spacer w chmurach po fototapecie 3D z iluzją optyczną – świetna sesja zdjęciowa!

Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

8. Chicago Lakefront: przejażdżka łodzią motorową Seadog

Ta półgodzinna przejażdżka łodzią motorową Seadog wzdłuż brzegu jeziora Chicago to jeden z najlepszych sposobów na zobaczenie panoramy miasta podczas poznawania miasta. Połącz ekscytującą przejażdżkę łodzią motorową z pouczającymi i zabawnymi opowieściami o słynnym na całym świecie Windy City. Gdy opuścisz molo Navy Pier w Chicago, twój kapitan opowie ci ciekawe fakty na temat molo i brzegu jeziora, podkręcając muzykę i ścigając się do kluczowych zabytków nad jeziorem. Zatrzymaj się w pobliżu malowniczego parku nad jeziorem w kampusie Muzeum Chicago, gdzie poznasz architekturę i historię Chicago. Podziwiaj widoki na dzielnicę Magnificent Mile, w tym fontannę Buckingham, Sears Tower, Grant Park i największą dzielnicę handlową Chicago. Posłuchaj ekscytującego dźwięku silników turbo, ścigając się wokół nabrzeża jeziora Michigan iz powrotem do Navy Pier. Przejdź na opcję Extreme Thrill Ride i doświadcz niesamowitych prędkości i pełnych obrotów 360°. Ta napędzana silnikiem odrzutowym maszyna rusza, by ruszyć, i rozpryskuje się, by się zatrzymać. Przeżyj slalomowe jazdy na pełnym gazie, ostre skręty i zakręty oraz niesamowitą moc 1400-konnych silników Seadog Extreme.

Chicago: Brunch w formie bufetu, lunch lub rejs po jeziorze Michigan

9. Chicago: Brunch w formie bufetu, lunch lub rejs po jeziorze Michigan

Zobacz zabytki Chicago z pokładu Spirit of Chicago podczas rejsu z brunchem, lunchem lub kolacją po jeziorze Michigan. Ciesz się posiłkiem w formie bufetu, płynąc przez Wietrzne Miasto i rozkoszuj się panoramicznymi widokami na jego panoramę. Wejdź na pokład swojego statku w Navy Pier i odbierz osobiste powitanie. Zrób zdjęcie zrobione przez fotografa statku, aby uchwycić wspomnienie, zanim usiądziesz przy swoim prywatnym stole. Po zaaklimatyzowaniu się, delektuj się brunchem, lunchem lub kolacją w formie bufetu składającego się ze świeżo przygotowanych przystawek, dania głównego i deserów, słuchając muzyki pokładowego DJ-a. Zobacz imponujące wieżowce miasta, takie jak John Hancock Center, Aon, Trump Tower i Willis Tower. Po posiłku zagraj w gry, takie jak gigantyczna Jenga i shuffleboard, lub wykonaj kilka ruchów na parkiecie. Nie zapomnij odwiedzić żadnego z 3 pokładów z klimatyzacją, aby obejrzeć przemykające się drapacze chmur charakterystycznej panoramy Chicago. PRZYKŁADOWE MENU BUFETOWE BRUNCHOWE Ranne ptaszki Owoce sezonowe Śniadaniowe Ciasta Jajecznica Wędliny Śniadaniowe Ziemniaki śniadaniowe Późne Ptaszki Ekologiczne mieszane zielenie polowe Sałatka z zielonej fasolki Sałatka z czerwonych buraków Pieczone różyczki brokułów Zapiekany Makaron Ziti Tłuczone ziemniaki Filet z flądry atlantyckiej pieczony w piecu Kurczak Miodowo-Sezamowy Ręcznie rzeźbiona, wolno pieczona polędwica w paski Deser Mus malinowy Cytrynowe Ciasto Funtowe i Świeże Truskawki Ciasto kokosowo-waniliowe Brownie Red Velvet i Czekoladowe Kawałki PRZYKŁADOWE MENU NA OBIAD I KOLACJA W BUFECIE Sałatki Ekologiczne mieszane zielenie polowe Ekologiczna sałatka ze szpinaku i jarmużu Sałatka z zielonej fasolki Sałatka z fasoli, czarnej fasoli i ciecierzycy Sałatka z czerwonych buraków Sałatka Makaronowa Muszka Warzywa, Ziemniaki i Makaron Pieczone różyczki brokułów Zapiekanka z Kremem Kukurydzianym i Serem Cheddar Zapiekany Makaron Ziti Tłuczone ziemniaki Przystawki Filet z flądry atlantyckiej pieczony w piekarniku Kurczak Miodowo-Sezamowy Włoskie Klopsiki Wołowe Duszone Krótkie Żeberka Wołowe (tylko kolacja) Deser Owoce sezonowe Mus malinowy Cytrynowe Ciasto Funtowe i Świeże Truskawki Ciasto kokosowo-waniliowe Ciasto marchewkowe Red Velvet i Brownie z kawałkami czekolady (tylko kolacja) Menu może ulec zmianie. Poinformuj swój serwer, jeśli ktoś z twojej drużyny ma alergię pokarmową.

Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

10. Chicago: Karnet All-Inclusive z ponad 30 atrakcjami

Wybierz się na wycieczkę do Willis Tower SkyDeck i Ledge Chicago, obserwuj niesamowite widoki z 360 Chicago Observation Deck, Field Museum, baw się na Navy Pier i ciesz się malowniczym rejsem po rzece. Wybierz czas trwania 1, 2, 3 lub 5 dni w niskiej, opłaconej z góry cenie i zaoszczędź do 50%* w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów na atrakcje. Do karnetu All-Inclusive Pass dołączony jest cyfrowy przewodnik zawierający przydatne informacje o atrakcjach. Skorzystaj z niego, aby zdecydować, co robić, gdzie iść i jak się tam dostać. Aktywności, atrakcje i wycieczki objęte karnetem Chicago All-Inclusive Pass: Najważniejsze atrakcje: - Taras widokowy 360 CHICAGO - Willis SkyDeck Chicago i Ledge (wymagana rezerwacja) - Akwarium Shedd (wymagana rezerwacja) - Architektoniczna wycieczka po rzece i jeziorze - Wycieczka autobusowa hop-on hop-off Big Bus Chicago: 1-dniowa wycieczka klasyczna I wiele więcej: - Planetarium Adlera - Muzeum Nauki i Przemysłu - Muzeum Fielda - Muzeum dla dzieci w Chicago - LEGOLAND Discovery Center - Bike and Roll Chicago: 2-godzinna wypożyczalnia rowerów - Muzeum Historii Chicago - Muzeum Sztuki Współczesnej - Robie House: Wycieczka z przewodnikiem po wnętrzu nowoczesnego domu - Dom i studio Franka Lloyda Wrighta z przewodnikiem - Dom narodzin Ernesta Hemingwaya - 90-minutowa gra w kręgle i pizzę 10pin Chicago (wymagana rezerwacja) - Muzeum pisarzy amerykańskich - Wycieczka łodzią motorową nad jeziorem - Ekstremalna przejażdżka - Wycieczka piesza po miejscach związanych z telewizją i filmem w centrum Chicago (wymagana rezerwacja) - Chicago Theatre Marquee Tour - Wycieczka piesza Chicago Must-See Architecture (wymagana rezerwacja) - Wycieczka piesza Mobsters and Haunted Mysteries (wymagana rezerwacja) - Kredyt na jedzenie i napoje o wartości 20 USD w The Cauldron Chicago - Park rozrywki The Forge - Chicago Pizza and Drink Combo - Muzeum iluzji Chicago - Lincoln Park Hauntings Chicago - upiorna wycieczka i polowanie na duchy - FlyOver Chicago - najlepsza latająca przejażdżka Atrakcje i wycieczki mogą ulec zmianie. Sprawdź cyfrowy przewodnik dołączony do kuponu potwierdzającego, aby uzyskać pełną listę atrakcji, godziny otwarcia i instrukcje dotyczące rezerwacji. *Oszczędności na podstawie planów zwiedzania na stronie Go City.

Liczba znalezionych atrakcji: 22
Sortuj wg::

360 Chicago: najlepsze atrakcje w pobliżu

360 Chicago: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu 360 Chicago? Kliknij tutaj.

360 Chicago: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5
(3389 recenzji)

Wybrałem dla mnie 5 najlepszych atrakcji: Akwarium (ze wspaniałym pokazem delfinów, zabawnych pingwinów i rekinów), Skydeck Chicago (ze wspaniałym, pełnym widokiem na Chicago - muszę przebukować rezerwację ze względu na złą pogodę). Następnie byłem w trzech muzeach: Muzeum Nauki i Przemysłu Instytutu Sztuki oraz Muzeum Polowym. Dwaj pierwsi byli bardzo podekscytowani. Zwłaszcza Instytut Sztuki, w którym odbyła się tymczasowa wystawa rysunków Picassa. Myślę, że wspaniale było spędzić czas oszczędzając pieniądze w Chicago. Na koniec radzę każdemu zainstalować aplikacje City Pass, aby ułatwić rezerwację wszystkich atrakcji.

Podoba mi się to, że ten karnet obejmuje pięć atrakcji. Żałuję jednak, że proces rezerwacji nie został lepiej wyjaśniony, a dodatki wyraźnie wymienione, żebym nie musiał ustawiać się w kolejce. Nie można łatwo dokonać rezerwacji w miejscach takich jak muzeum, Sky Deck i Tilt. Wszystko było świetne. Tilt nie jest wart swojej ceny. Nie jesteś nawet pod kątem 45 stopni, a przyciąganie nie trwa nawet dwóch minut. Widoki na Sky Deck są znacznie lepsze.

Mieliśmy przewodniczkę Baylor, która jest entuzjastką gangsterskiej i mrocznej historii Chicago, opowiedziała nam wiele faktów o mieście, a swoją drogą ma cudowny głos, to całkiem niezłe zajęcie dla każdego, kto chce poznać najciemniejsze miejsca przeszłość miasta

Niewiarygodne dzięki CityPASS, tak łatwemu w użyciu, bardzo niezawodnemu i taniemu! Na pewno będę polecać znajomym i rodzinie

Nie jest to odpowiedni moment w Chicago, ale bilet miejski jest idealny. Kupię go ponownie, kiedy odwiedzę Chicago latem