Bilet wstępu

Walencja: bilet wstępu do Oceanogràfic

Walencja: bilet wstępu do Oceanogràfic

Od 161,31 zł za osobę

Poznaj największe centrum życia morskiego w Europie, jakim jest oceanarium w Centrum Sztuki i Nauki w Walencji. Odkryj środowiska wodne Arktyki, Morza Czerwonego i innych miejsc prezentujące ryby z całego świata. Wejdź do podwodnej restauracji.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Czas trwania 4 godz.
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Atrakcja dostępna dla osób na wózkach inwalidzkich

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odkryj największe akwarium w Europie
 • Podziwiaj lwy morskie, piły, pingwiny, morsy i wiele innych
 • Wędruj po światowych ekosystemach wodnych
 • Zobacz ponad 45 000 pojedynczych stworzeń z ponad 500 gatunków
Pełny opis
Odwiedź nowoczesne oceanarium znajdujące się w Centrum Sztuki i Nauki (Ciudad de las Artes y las Ciencias) w Walencji, którego formę lilii wodnej zaprojektował Felix Candela. Oceanarium ma 2 poziomy. Górny, z ekspozycją zewnętrzną, otoczony jest wspaniałym jeziorem słodkowodnym, zamieszkałym przez pelikany, kormorany i flamingi. Na poziomie dolnym znajdują się największe akwaria w Europie, a w nich przedstawiciele głównych ekosystemów wodnych. Wyrusz w podróż przez Morze Śródziemne, mokradła z różnych miejsc globu, morza klimatu umiarkowanego i tropikalnego, Antarktykę, Arktykę, oceany całego świata, a nawet Morze Czerwone. Samo delfinarium wypełnione jest ponad 24 milionami litrów wody osiągającej głębokość 10,5 m. Zobacz zachowanie ponad 45 000 wodnych okazów 500 różnych gatunków, w tym biełuch, morsów, meduz, lwów morskich i rekinów. A jeśli zechcesz odpocząć, przysiądź w podwodnej restauracji (niewliczona w koszty)
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu ogólnego
 • Dostęp do wszystkich eksponatów
 • Dodatkowe usługi

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

L'Oceanogràfic Sea Life Centre, Miasto Sztuki i Nauki.

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Przedział czasowy pokazany przy wymeldowaniu to godzina otwarcia parku. Do parku można wejść o każdej porze po 10:00
 • Oceanogràfic jest otwarty od 10:00 do 18:00 od niedzieli do piątku oraz od 10:00 do 20:00 w sobotę
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,6 /5

na podstawie 2511 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,1/5
 • Jakość usług
  4,4/5
 • Organizacja
  4,3/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Pokaz delfinów był niesamowity. Foki były zabawne. Czułem się, jakbyśmy szli pod wodą, a rekiny i ryby latały nad naszymi głowami. Meduzy zabawnie wpadały na siebie. To było dobre, ponieważ nauczyło nas, jak ważne dla planety jest życie morskie. Indi, Merryn w wieku 7 lat i Otto Kirton w wieku 8 lat

14 sierpnia 2022

Doświadczenie było niezapomniane, wspaniałe rzeczy do zobaczenia i cieszenia się. Jedyny zarzut, jaki mam, to to, że bilet miał dostęp bez kolejki i spędziliśmy ponad 45 minut w kolejce, aby uzyskać dostęp do strony. Nie rozumiemy, że sprzedają Ci bilet bez kolejek i w końcu wszyscy wchodzą przez to samo miejsce i musisz stać w kolejce. Zła organizacja ze strony parku, podobnie jak w straganach z jedzeniem, tylko 1 wybacza, aby przyjść i podać, w połowie sierpnia i przy pełnym parku? Ze strony organizacji parku wcale nie jesteśmy zadowoleni, ale doświadczenie tego, co widzieliśmy i cieszyliśmy się, jest niesamowite. Szkoda, że nie wszystko potoczyło się tak dobrze.

Czytaj dalej

10 sierpnia 2022

Oceanarium bardzo fajne, trzeba sobie zarezerwować 4-5h żeby wszystko obejrzeć. Cieszę się, że poświęcono dużo uwagi meduzom. Jedyne co nam się nie podobało to beznadziejny obiad w Ocean Restaurant. W cenie 27€ garska tłustego ryżu z kawałkiem kości nazwana "paella" i niedobry burger z frytkami na starym oleju. Zdecydowanie polecam zabrać własny prowiant. Szkoda że nie ma zniżki dla biednych studentów :) tak czy inaczej warto.

Czytaj dalej

12 lutego 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 413877