Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

Puerto de la Cruz: Loro Park i Siam Park – bilet łączony

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 322,83 zł za osobę

Spędź 2 dni pełne zabawy w Loro Parku i Siam Parku. Od pokazów i niesamowitej różnorodności zwierząt w Loro Parku po wodne królestwo w Siam Parku – z pewnością spędzisz tu niezapomniane chwile. Oszczędź dzięki zakupowi biletu łączonego.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 14 dni
od pierwszego użycia
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej
Omiń kolejkę do kasy biletowej

Czego możesz się spodziewać

W skrócie
 • Odwiedź jeden z najbardziej znanych i podziwianych na świecie ogrodów zoologicznych
 • Zobacz pokazy ork i papug
 • Zabierz dzieci do Kinderlandii
 • Poczuj dreszczyk emocji i przeżyj przygodę w Siam Park
 • Odkryj wodne królestwo w Siam Park
Pełny opis
Spędź jeden dzień w Loro Park - jednej z najważniejszych atrakcji turystycznych na Kanarach. Pozwoli Ci na to ten łączony bilet 2-dniowy. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek oceanicznych w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy. Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, a także ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Młodsi goście znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Atrakcja ta przypomina afrykańską wioskę, gdzie znajdują się domki na drzewach. Tutaj dzieci mogą wspinać się i bawić się w dżungli, chodząc po wiszących mostach i zjeżdżając po zjeżdżalni w kształcie węża. Drugi dzień spędzisz w Siam Park, wodnym królestwie otwartym w roku 2008, które wraz ze swoimi wodnymi atrakcjami jest obecnie uznawane za najbardziej spektakularny park rozrywki w Europie. Siam Park zadziwi Cię swoimi różnorodnymi atrakcjami i egzotyczną scenerią. Naturalne krajobrazy parku oraz wspaniałe orientalne konstrukcje sprawiają, że jest to znaczące ulepszenie w dziedzinie turystyki - miejsce w którym cała rodzina przeżyje przygodę i poczuje dreszczyk emocji. Każda atrakcja jest połączona z tajemnicą starożytnego królestwa Tajlandii, aby przenieść odwiedzających do magicznego świata.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do: Siam Park
 • Bilet wstępu do: Loro Park
 • Posiłki i napoje

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Loro Park Wskazówki dotyczące dojazdu: Loro Park znajduje się w północnej części wyspy. Wystarczy podążać za znakami drogowymi z logo Loro Parku kierującymi do Puerto de la Cruz. Autobusem: Loro Park, Plaza Reyes Catolicos (tutaj wsiądź do pociągu) Darmowy ekspres co 20 minut Ostatni odjazd, Loro Park o 18.45 Siam Park: Jak dojechać bezpłatnym autobusem: CC El Duque: 9.55, a później co 30 minut aż do 12.55 Fañabe Plaza: 10.00, a później co 30 minut aż do 13.00 Ocean Park: 10.05, a później co 30 minut aż do 13.05 Autobusem: Najbliższy przystanek autobusowy to Playa de las Americas: dworzec autobusowy TITSA Samochodem: Zjazd z autostrady 28/29

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Po wykorzystaniu pierwszego biletu masz 14 dni na wykorzystanie drugiego biletu
 • Dzieci do lat 6 wchodzą do obu parków za darmo, bilet nie jest wymagany
 • Atrakcja Mai Thai River w Siam Park jest zamknięta z powodu remontu do 25 marca 2022 r.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,8 /5

na podstawie 844 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,5/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Oba parki są absolutnie warte zobaczenia i świetnie się bawiliśmy. Siam Park jednak nie był naprawdę wart zachodu dla naszych 3-letnich maluchów. Duże zjeżdżalnie nie mogły być używane, a małe zjeżdżalnie nie mogły być używane przez osoby dorosłe. Ale maluchy nie odważyły się iść same. Spędziliśmy więc prawie cały dzień na Coco Beach / piaszczystej plaży z płytką wodą.

Czytaj dalej

21 grudnia 2019

Fajne miejsca, super zabawa ale w tłoku

Loro Park jest z jednej strony piękny jeżeli chodzi o naturę - rośliny, zwierzęta itp. ale z drugiej strony męczący. Pokazy są o konkretnych godzinach, miejsca rozrzucone po całym parku. Na początku ciężko się odnaleźć - co, gdzie, którędy. Człowiek chodzi jak głupi tymi ścieżkami. Oznaczenia są, mapka jest, ale to wszystko jakieś mało intuicyjne. Pobiegaliśmy na te wszystkie "show" i nie starczyło czasu na spokojne zwiedzanie. Z pokazów najlepsze delfiny, lwy morskie okej ale na orkach się zawiedliśmy. Loro show z papugami byłoby fajne gdyby tylko papugi latały - te wszystkie scenki z udziałem papug jakieś słabe. Widać, że park kładzie duży nacisk na bycie "eko" przyjaznym ale widok tych wszystkich pięknych papug za kratami klatek jest smutny. Ludzi bardzo dużo. Bardzo. Siam Park - tu oznaczenia są jeszcze gorsze niż w Loro. Ludzi za to znacznie więcej. Byliśmy o 10:15 i parking był już zajęty. Na początku duży chaos, niepotrzebne są te szafki. Straszne kolejki do wszystkiego.

Czytaj dalej

7 sierpnia 2017

Twin tickekt

Polecam kupno podwójnego biletu do Siam parku i Loro Parku :) niższa cena, omijamy kolejki po bilet, atrakcje mamy już zapewnione wcześniej, weszliśmy bardzo szybko do obydwóch parków. W pierwszym parku okazaliśmy wydrukowany bilet i tam po zeskanowaniu palca otrzymaliśmy drugi bilet.Obydwa parki są bardzo fajne, Loro Park jest cudowny na pokazie orek i delfinów wybraliśmy się aż dwa razy POLECAM

Czytaj dalej

27 maja 2017

Numer identyfikacyjny produktu: 407438