Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Prawie wyprzedane
Prawie wyprzedane

Od 187,41 zł za osobę

Spędź dzień w Loro Parku – znanym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki. Od niesamowitej różnorodności zwierząt po 4 światowej sławy pokazy – w parku spędzisz dzień pełen atrakcji i wrażeń. Zobacz zapierający dech w piersiach pokaz Orca Ocean.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zarezerwuj teraz i zapłać później, aby zarezerwować miejsce bez żadnych opłat już dziś. Dowiedz się więcej

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis
Loro Park jest jedną z największych atrakcji Wysp Kanaryjskich. Podziwiaj zwierzęta na wspaniałych naturalnych i dobrze dostępnych wybiegach i poczuj dreszczyk emocji podczas 4 światowej sławy pokazów. Punktem kulminacyjnym dnia pełnego wrażeń będzie występ orek w delfinarium Orca Ocean. Przygotuj się na dzień pełen emocji i zabawy! Loro Park, jeden z najbardziej uznanych ogrodów zoologicznych na świecie, słynie ze swojego piękna, doskonałych obiektów i rozwiązań technicznych, oraz ze swojego zaangażowania w ochronę środowiska naturalnego. To jedyny tego typu park na świecie, który został nagrodzony certyfikatem Animal Embassy. Mieszka tu wiele gatunków zwierząt, które możesz podziwiać wśród tropikalnych palm i innych egzotycznych roślin. Cały kompleks zachowany jest w urzekającym tajskim stylu. Nowe występy papug przypomną Ci, jak ważna jest ochrona lasów. Te niesamowicie inteligentne ptaki stają się tu prawdziwymibasadorami przyrody. Dzieci znajdą coś dla siebie w Kinderlandii. Czekają tu na nie afrykańskie domki na drzewach, rozkołysane wiszące mosty i zjeżdżalnia w kształcie węża. Atrakcją dla całej rodziny będzie rollercoaster Orca. W Kinderlandii doskonale bawią się zarówno dzieci, jak i rodzice.
Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku
 • Jedzenie i napoje
 • Opłaty parkingowe
 • Dojazd autobusem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Loro Parku

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Wstęp jest bezpłatny dla dzieci poniżej 6. roku życia.
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 2205 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,4/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Najlepiej przyjść jak tylko Loro Park Jest otwierany rano, a wcześniej sprawdzić godziny pokazów żeby zaplanować kiedy który obejrzeć. Papugi, które można podglądać z platform w koronach drzew świetne. Cały Loro Park bardzo dobrze zorganizowany. Skłaniam się ku temu, że wszyscy zoo-sceptycy i przeciwnicy pokazów przesadzają, bo widać tu dbałość o zwierzęta na każdym kroku.

Czytaj dalej

16 maja 2022

Nie da sie tego rozpisać, wszystkiego zoo bardziej takie "dzikie", nie ma tam zwierząt jak w środkowej Europie np. słoni, żyraf. Jest za to wiele innych, pandy małe, meduzy, papugi, goryle, szympansy i wiele wiele innych ciekawych atrakcji. Zdecydowanie polecam wybrać się tam. Przede wszystkim występy orek i delfinów. Teraz notka dla fanów zwierząt; w tym zoo zwierzęta są faktycznie kochane, orki co chwilę dokarmiane, głaskane, z tyłu po występach wszystkie razem się bawią, delfiny są przytulane, całowane, także głaskane, to nie jest przykrywka. Koniec notki dla obrońców zwierząt. Podsumowując będąc na Teneryfie nie można tu nie przyjechać zgodnie z ich logiem 'Must see de Tenerife'. Bilety przez internet najlepiej, chociaż na miejscu w moim przypadku kolejki nie było.

Czytaj dalej

26 sierpnia 2019

Loro Parque udany dzień

Rzeczywiście ominęliśmy kolejki do kas biletowych, są dwa stanowiska dla zwiedzających posiadających już bilety. Wizyta bardzo udana, wspaniałe przeżycie dla 8 letniego Syna, a nawet nastoletniej Córki. Brakuje wyraźnych oznaczeń kierunku zwiedzania, czasem trzeba biegać po całym parku, żeby zdążyć na pokazy delfinów, lwów morskich, orek czy papug. Pokazy są mocną stroną parku, super też planeta pingwinów, wspaniała roślinność i inne zwierzęta jak goryle, szympansy, lwy, jaguary, białe tygrysy, hipoporamy, mrówkojady i inne. Szkoda, że ludzi za dużo, za dużo komercji, ale rozumiem, że utrzymanie parku jest kosztowne. Można dowiedzieć się wielu ciekawostek.na temat zagrożonych gatunków i wkładu fundacji loro parque w ochronę przyrody. To moja druga wizyta, z poprzedniej w 1999 roku zachowałam lepsze wrażenia, pomimo że park powiększył się od tego czasu. Minus bardzo mało ławek, więc żeby odpocząć trzeba iść do restauracji lub kawiarni. Synowi podobała się też strefa zabaw dla dzieci.

Czytaj dalej

31 lipca 2019

Numer identyfikacyjny produktu: 407432