Bilet wstępu

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Puerto de la Cruz: bilet wstępu do Loro Parku i na pokazy

Wczoraj zarezerwowano 15 razy

Od 187,09 zł za osobę

Wczoraj zarezerwowano 15 razy

Ciesz się dniem w Loro Parque, słynnym na całym świecie zwierzęcym parku rozrywki na Teneryfie, korzystając z tych biletów wstępu. Od różnych zwierząt po 4 światowej klasy pokazy w parku, spędź dzień pełen zabawy i emocji.

Informacje o bilecie

Darmowa rezygnacja
Rezygnując z atrakcji na co najmniej 24 godz. przed jej rozpoczęciem, otrzymasz pełny zwrot kosztów.
Zarezerwuj teraz i zapłać później
Zachowaj elastyczność swoich planów podróży – zarezerwuj miejsce i nic dzisiaj nie płać.
Ważność 1 dzień
Sprawdź dostępność, aby zobaczyć godziny rozpoczęcia.

Czego możesz się spodziewać

Pełny opis

Odwiedź Loro Parque, jedną z największych atrakcji na Wyspach Kanaryjskich, z biletami wstępu. Odkryj niesamowite siedliska zwierząt, które sprawiają, że jesteś w pobliżu akcji, i przeżyj emocje podczas 4 światowej klasy pokazów w parku. Zobacz pokaz wielorybów w parku Orca Ocean. Jeden z najbardziej szanowanych ogrodów zoologicznych na świecie, Loro Parque, znany jest z wyjątkowego piękna, doskonałych udogodnień i instalacji oraz z uwagi na naturę i środowisko. Jest to pierwszy taki park na świecie, który otrzymał certyfikat środowiskowy Animal Embassy .

Jest domem dla szerokiej gamy zwierząt żyjących wśród tropikalnych palm i egzotycznej roślinności otaczającej oszałamiającą tajską architekturę parku. W pełni odnowiony pokaz papug Loro Parque zwraca uwagę na potrzebę ochrony lasów, jednocześnie pokazując inteligencję egzotycznych papug, które występują jako ambasadorowie natury. Młodsi goście będą cieszyć się swoim doświadczeniem w Kinderlandii. Ta atrakcja przypomina afrykańską wioskę chat wśród drzew, gdzie dzieci mogą się wspinać i cieszyć dżunglą, balansując na wiszących mostach i zjeżdżając po wężowej zjeżdżalni. Cała rodzina może wypróbować Orca Roller Coaster. W Kinderlandii zarówno dzieci, jak i rodzice mogą się świetnie bawić.

Wliczone w cenę
 • Bilet wstępu do parku
 • Pokaz Orca Ocean
 • Kupon na lunch (jeśli wybrano opcję)
 • Lunch w Brunelli's Steakhouse (jeśli wybrano opcję)
 • Opłata za parking
 • Transfer autobusem

Wybierz liczbę uczestników i datę

Uczestnicy

Termin

Miejsce zbiórki

Wejście do Loro Parque

Otwórz w Google Maps ⟶
Ważne informacje

Co trzeba wiedzieć

 • Bezpłatny wstęp dla dzieci poniżej 6 lat
 • Mieszkańcy Wysp Kanaryjskich mogą uzyskać dostęp w specjalnej cenie, dostępnej w kasie biletowej
Opinie klientów

Ogólna ocena

4,7 /5

na podstawie 2810 opinii

Podsumowanie opinii

 • Jakość/cena
  4,5/5
 • Jakość usług
  4,6/5
 • Organizacja
  4,7/5

Sortuj według:

Typ podróżującego:

Liczba gwiazdek:

Przede wszystkim park nie jest tak duży, jak można by się spodziewać. W spokojnym tempie i ze wszystkimi pokazami skończysz w 4 godziny. Ale: wszystko jest bardzo ładne i naturalne z wystarczającą ilością miejsca dla zwierząt. Pokazy (orki, delfiny, foki) są bardzo miłe i pouczające. Ponadto trenerzy naprawdę wydają się mieć głęboką więź ze zwierzętami, co ponownie podkreśla zrównoważoną pracę parku. Była to bardzo miła wycieczka.

Czytaj dalej

3 października 2022

Po prostu świetnie. Bardzo zatłoczony. Powinieneś być tam przed godzinami otwarcia, jeśli to możliwe. Polecam 20 minut. Ponadto powinieneś zacząć bezpośrednio od tak zwanych pokazów Loro. W sumie jest ich cztery i każda trwa po 20 minut. Potem masz wystarczająco dużo czasu, aby przejrzeć wszystkie miejsca. Trzeba zobaczyć dla każdego, kto jest na północy Teneryfy.

Czytaj dalej

11 września 2022

Ten park ma głównie ptaki. Są tu różne pokazy zwierząt. Główną atrakcją parku jest pokaz orków. Jednak przedstawienie (około 30 minut) mówi więcej o hodowli zwierząt niż o orkach. Park jest bardzo duży, ale bardzo zaniedbany. Nie ma bezpośredniej trasy okrężnej. Myślę, że stosunek jakości do ceny jest w porządku. Wyspa Pingwinów jest bardzo ładnie rozplanowana. Absolutna atrakcja.

Czytaj dalej

10 września 2022

Numer identyfikacyjny produktu: 407432