Dodaj daty

’s-Hertogenbosch
Atrakcje dla rodzin

Atrakcje dla rodzin

Nasze najbardziej polecane ’s-Hertogenbosch Atrakcje dla rodzin

Kaatsheuvel: park tematyczny Efteling – całodniowy bilet

1. Kaatsheuvel: park tematyczny Efteling – całodniowy bilet

Przeżyj niezapomniane chwile ze swoimi najbliższymi w ramach tej rodzinnej atrakcji. Dzięki temu całodniowemu biletowi wejdziesz do świata baśni, pełnego wspaniałych opowieści, barwnych snów oraz przygód o niesamowitej prędkości. Zanurz się w czarującym świecie wróżek podczas przejażdżki Droomvlucht po ciemku. Zgromadź się wraz z innymi na spektakularny pokaz w Raveleijn, który obejmuje popisy kaskaderskie jeźdźców konnych i zionącego ogniem potwora. Zakończ swój dzień na Aquanura – największym pokazie wodnym w całej Europie. Najmłodsi pobiegną radośnie do Baśniowego Lasu (Fairytale Forest) i będą się świetnie bawić na Festiwalu Karnawałowym (Carnaval Festival). Będą skakać i tańczyć podczas tej rozrywki na żywo, a także wezmą udział w niesamowitych przejażdżkach, uciekając przed smokami i duchami na wspaniałych kolejkach górskich. Można tam ponadto wyruszyć na wzburzone morze tajemniczym statkiem De Vliegende Hollander (Latający Holender) i spaść prosto w dół głębokiego szybu z prędkością 90 km/h na kolejce Baron 1898. 

Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

2. Vught: Bilet wstępu do obozu koncentracyjnego National Monument

Zarezerwuj z wyprzedzeniem bilet do Konzentrationslager Herzogenbusch lub Kamp Vught i odwiedźcentrum pamięci, które zapewnia dogłębną wgląd w pochodzenie Camp Vught i życie ludzi tam przetrzymywanych. Poświęć trochę czasu na wystawę stałą „Camp Vught: Seven Seasons and 32 000 Stories”. Uzyskaj wgląd w historię Camp Vught na podstawie wielu osobistych historii i przedmiotów. Posłuchaj opowieści o ludziach z 35 różnych narodowości, z których każdy przeżył II wojnę światową na swój własny, niepowtarzalny sposób. Wyjdź na zewnątrz na teren zewnętrzny, na którym znajduje się makieta dawnego obozowiska, zrekonstruowany barak, kilka wież strażniczych, oryginalne krematorium i pomnik upamiętniający transporty dzieci z czerwca 1943 r. Odwiedź Barak 1B , który jest ostatnim zachowanym oryginalnym barakiem z Camp Vught. Odkryj wystawę „Gdyby ściany mogły mówić”, która obejmuje 4 okresy: obóz koncentracyjny (1943-1944), wykorzystanie tego miejsca jako miejsca zamieszkania dla niemieckich ewakuowanych cywilów, Holendrów podejrzanych o kolaborację oraz moluckich żołnierzy KNIL i ich rodziny. Udaj się do dawnego miejsca egzekucji Camp Vught, które znajduje się w odległości krótkiego spaceru od muzeum, ukrytego w lesie. Zatrzymaj się przy pomniku, który wyznacza rzeczywiste miejsce egzekucji 329 mężczyzn. Wzdłuż drogi dojazdowej do muzeum, wzdłuż linii dawnej kolejki obozowej, stoją dwa odrestaurowane wagony towarowe. Te wagony, światowy symbol prześladowań i deportacji podczas II wojny światowej.

Den Bosch: Bilet wstępu do muzeum Het Noordbrabants

3. Den Bosch: Bilet wstępu do muzeum Het Noordbrabants

Odwiedź Muzeum Noordbrabants w historycznym centrum s-Hertogenbosch i odkryj współczesne muzeum poświęcone sztuce, historii i kulturze. Podziwiaj dzieła artystów pochodzących z Brabancji Północnej, w tym Vincenta van Gogha i Hieronymusa Boscha. Brueghel: zjazd rodzinny – od 30 września 2023 r. do 7 stycznia 2024 r. Od Paryża po Berlin i od Mediolanu po Boston: każdy, kto chciał z bliska podziwiać znane na całym świecie dzieła malarzy rodziny Brueghel, przez długi czas był zmuszony podróżować do największych muzeów świata. Ale teraz Muzeum Noordbrabants gromadzi to, co najlepsze z pięciu pokoleń Brueghela w wyjątkowej i ambitnej kolekcji osiemdziesięciu obrazów i grafik. Po raz pierwszy razem pod jednym dachem. Spotkanie rodzinne w Den Bosch! Na wystawach stałych poznaj historię przeszłości i teraźniejszości Brabancji poprzez prezentowane dzieła sztuki. Zobacz dzieła znanych artystów, takich jak Jan Sluijters i rodzina Bruegel, a także szeroką kolekcję dzieł współczesnych artystów z Brabancji. Odkryj stale zmieniające się wystawy czasowe, które prezentują uznaną sztukę międzynarodową i dają młodym, utalentowanym artystom odskocznię do swojej pracy. Oprócz obszernej przestrzeni wystawienniczej w muzeum znajduje się także nowoczesna brasserie, sklep muzealny i piękny ogród na dziedzińcu.

Den Bosch: Wycieczka piesza z przewodnikiem audio w aplikacji

4. Den Bosch: Wycieczka piesza z przewodnikiem audio w aplikacji

Odkryj Den Bosch na własnych warunkach dzięki tej audiowycieczce z przewodnikiem, dostępnej na smartfonie! Zanurz się w pięknie tego historycznego miasta we własnym tempie i w preferowanym języku. Ta audiowycieczka z przewodnikiem oferuje elastyczność w wyborze miejsc docelowych i decydowaniu, ile czasu chcesz spędzić w każdym miejscu. Den Bosch to miasto z historycznym centrum, wielowiekowymi zabytkami i jest znane jako prawdziwe miasto Brabancji ze swojej towarzyskości, między innymi dzięki Uilenburg, dzielnicy pełnej kawiarni. Podczas tej wycieczki audio po Den Bosch będziesz zaskoczony tym, co miasto ma do zaoferowania. Na przykład przejdziesz obok słynnej Fontanny Smoka przed dworcem centralnym, dowiesz się więcej o Zoete Lieve Gerritje i będziesz zaskoczony widokiem imponującego Sint Janskathedraal. W międzyczasie będziesz wędrować historycznymi alejkami i poczujesz się jak mieszkaniec miasta. Co więcej, podczas tej wycieczki z audioprzewodnikiem przejdziesz obok jednej z najsłynniejszych piekarni w Den Bosch: Jan de Groot. Czy skosztujesz tutaj oryginalnego Bosche Bollen? Starannie opracowaliśmy dla Ciebie najpiękniejszą trasę spacerową i zebraliśmy ponad 44 wciągające i interesujące historie. Miniesz wszystkie dobrze znane punkty orientacyjne, ale będziesz także zaskoczony nowymi odkryciami i ukrytymi klejnotami. Odkryj bogatą historię Den Bosch, poznaj jego tętniącą życiem teraźniejszość i zachwyć się urzekającymi legendami i opowieściami. Niezależnie od tego, czy wybierasz się na samotną przygodę, romantyczny spacer po mieście z partnerem, czy też zwiedzasz miasto z przyjaciółmi lub rodziną, nasza audiowycieczka z przewodnikiem zaspokoi wszystkie preferencje. Ponadto otrzymasz atrakcyjną zniżkę, jeśli wybierzesz się na wycieczkę z osobami towarzyszącymi.

Bilet wstępu do zamku Loevestein

5. Bilet wstępu do zamku Loevestein

Rijksmuseum Slot Loevestein to XIV-wieczny zamek w środkowej Holandii. Znajduje się na najbardziej wysuniętym na zachód krańcu parku przyrody Munnikenland, w miejscu, w którym spotykają się rzeki Waal i Maas. To miejsce o bogatej historii. Miejsce, które przyczyniło się do ukształtowania holenderskiej tożsamości i demokracji. Jeden z najczęściej odwiedzanych średniowiecznych zamków w kraju, zamek Loevestein został najpierw zbudowany jako dom dla rycerza, następnie rozbudowany w fortecę, a później służył jako więzienie państwowe. Była ważną częścią Hollandse Waterlinie, a od 2021 roku Loevestein jako taka znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. W czasie II wojny światowej zamek służył jako magazyn Archiwum Narodowego i ważnych dzieł sztuki. Wielu Holendrów zna Zamek Loevestein jako niesławne więzienie, z którego Hugo de Groot, wpływowy prawnik i teolog XVII wieku, uciekł w skrzyni z książkami. Ta legendarna historia jest opowiadana w szkołach w całym kraju. Ta fascynująca historia sprawia, że wizyta w zamku Loevestein jest absolutnie warta zachodu. Dla dzieci Loevestein ma również wiele do zaoferowania dzieciom. Po przyjeździe przekażemy im klucz do Loevesteina. Za pomocą tego klucza mogą odkrywać różne rzeczy związane z historią i opowieściami o zamku i twierdzy. Naucz się strzelać z muszkietu. Wymieszaj odpowiednie składniki prochu strzelniczego, aby wstrząsnąć fundamentami wież. Upewnij się, że twierdza nie zostanie zalana, gdy woda zacznie się podnosić! I… jak Hugo de Groot uciekł z zamku? Wędruj po schodach ściennych, spaceruj wzdłuż murów obronnych i odkrywaj wszelkiego rodzaju tajne miejsca i sprawdź swoją kondycję na naszej wymagającej trasie wspinaczkowej.

Den Bosch: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

6. Den Bosch: Escape Tour - gra miejska z przewodnikiem

Ucieknij z historycznego Den Bosch podczas tej ekscytującej wycieczki. Poznaj Księcia Karnawału z 1919 roku, Amadeiro VIII i pomóż mu znaleźć tajne przejścia Den Boscha. Amadeiro VIII miał obsesję. Musi i znajdzie tajne przejście z Den Bosch. Jako Książę Karnawału myślał, że może poznać ten sekret, ale w praktyce okazało się to nieco trudniejsze. Jego obsesja wpędziła go nawet w tak wielkie kłopoty, że musiał uciekać z miasta, a było to możliwe tylko przez tajne przejście. Wybierz swój czas rozpoczęcia z kolegami z drużyny, zaczynając o dowolnej porze dnia i nocy. Przemierzaj miasto, odhaczając zadania, aby znaleźć wszystkie wskazówki potrzebne do dotarcia do tajnego przejścia. Szukając wskazówek, podziwiaj piękne zabytki miasta. Spaceruj po pięknych miejscach, takich jak rynek i miej oko na wiele zabytkowych budynków w centrum miasta. Pracuj szybko, a Ty i Twój zespół możecie ustanowić rekord najszybszej trasy. Powodzenia!

Samodzielnie prowadzona gra The Den Bosch Syndicate City Escape Game

7. Samodzielnie prowadzona gra The Den Bosch Syndicate City Escape Game

Syndicate City Escape Game to samodzielna wycieczka, która zapewni Ci zabawny i interaktywny sposób na odkrywanie miasta. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z połączeniem internetowym. Jak tylko zarezerwujesz grę, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje pocztą elektroniczną. Możesz odkrywać miasto i angażować się w jego otoczenie, zanurzając się w tej fabularnej grze fabularnej! Aby robić postępy, napotkasz wymagające łamigłówki, zagadki i zadania fotograficzne, które będą wymagały od ciebie eksploracji miasta. Twoim głównym celem jest schwytanie Magnusa i odzyskanie skradzionych formuł, ale czas jest najważniejszy, więc nie zwlekaj i zacznij grać w The Syndicate już teraz! WAŻNE INFORMACJE: - Poziom trudności: średniozaawansowany - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Musisz kupić tylko 1 bilet na grupę (2-5 osób). Każda grupa będzie grać na 1 urządzeniu. W przypadku grup powyżej 5 osób możesz kupić 2 lub więcej biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz wskazać datę / godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy chcesz. JAK GRAĆ: Zarezerwuj City Escape Game, sprawdź e-mail, który wyślemy Ci z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij grę! Odkrywaj miasto we własnym tempie, grając w Syndicate City Escape Game, niezapomnianą miejską grę ucieczkową, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać samemu, czy z grupą ludzi, jest to gra dla ciebie! Granie z większą liczbą grup zamieni się w rywalizację, idealną jako aktywność integracyjna. Ta gra to świetna zabawa, którą możesz wykonywać podczas zwiedzania miasta. W tej grze każdy członek twojej grupy staje się postacią odgrywającą istotną rolę w misji. Każdy odegra fundamentalną rolę w osiągnięciu sukcesu. Nasza gra City Escape oferuje maksymalną niezależność, możesz rozpocząć, wstrzymać i kontynuować, kiedy tylko chcesz.

Den Bosch Pub Trail: Pub crawl z interaktywną grą online

8. Den Bosch Pub Trail: Pub crawl z interaktywną grą online

Pub Trail Den Bosch to najbardziej interaktywny pub crawl ze wszystkich. Odwiedź kilka świetnych pubów, poznaj miasto i ciesz się wspaniałym wieczorem z przyjaciółmi lub współpracownikami w Den Bosch, grając w grę online. Używasz GPS, aby znaleźć najciekawsze puby i miejsca w Den Bosch. Den Bosch ma fantastyczne puby, które odwiedzisz w tej grze. W pubie wykonujesz zabawne i szalone zadania przeciwko sobie. Ale to nie wszystko. W centrum miasta również wykonujesz zabawne i konkurencyjne zadania przeciwko sobie. Pub Trail Den Bosch jest rozgrywany w aplikacji na Twoim telefonie. Ty i Twoi znajomi rywalizujecie ze sobą. Zwycięzca ma gwarancję wygrania bardzo fajnej nagrody.

Den Bosch Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

9. Den Bosch Samodzielna gra o tajemniczym morderstwie Sherlocka Holmesa

Gra Miejska Sherlock Holmes to wycieczka z przewodnikiem, która zapewnia zabawny i interaktywny sposób spacerowania po mieście. Wystarczy telefon z dostępem do Internetu. Gdy tylko dokonasz rezerwacji gry, wyślemy Ci wszystkie potrzebne informacje e-mailem. Poruszając się po mieście odblokujesz zadania. Tutaj znajdziesz postacie, które są chętne do pomocy. Ale informacja ma swoją cenę! Rozwiązuj ich zagadki, podejmuj zabawne wyzwania fotograficzne, ścigaj sprawców i baw się razem, aby zbliżyć się do rozwiązania morderstwa Balthasara. WAŻNA INFORMACJA: - Stopień trudności: łatwy – odpowiedni także dla rodzin z dziećmi - Czas trwania: 2 godziny - Bilety: Wystarczy kupić 1 bilet na grupę (1-4 osoby) - Każda grupa będzie grać z 1 urządzeniem. Dla grup powyżej 4 osób istnieje możliwość zakupu 2 lub większej liczby biletów. - Aby zarezerwować tę grę, musisz podać datę/godzinę, ALE możesz zacząć, kiedy tylko chcesz. - *UWAGA: ta gra miejska wykorzystuje miasto jako interaktywne pole gry, ale NIE dostarcza żadnych informacji o mieście! JAK GRAĆ: Zarezerwuj grę miejską, sprawdź e-mail, który Ci wyślemy z instrukcjami, pobierz aplikację Loquiz i rozpocznij swoją przygodę z grą! Eksploruj miasto we własnym tempie, grając w grę miejską Sherlock Holmes – wycieczkę z przewodnikiem, która oferuje dużą swobodę i elastyczność. Możesz grać kiedy, gdzie i z kim chcesz. Niezależnie od tego, czy chcesz grać sam dla przyjemności, czy z grupą ludzi, jest to gra dla Ciebie! Gra w większej liczbie grup zamieni się w rywalizację, idealną jako ćwiczenie budowania zespołu. Ta gra to fajna zabawa, którą możesz wykonywać podczas wizyty w mieście z rodziną i przyjaciółmi lub jako para. Nasza gra miejska oferuje maksymalną niezależność, możesz grać w pauzę i kontynuować, kiedy tylko chcesz!

Brabancja: wycieczka z przewodnikiem po Brabancji

10. Brabancja: wycieczka z przewodnikiem po Brabancji

Odkryj prowincję Brabancja własnym (wynajętym) samochodem, korzystając z aplikacji internetowej zaprojektowanej jako Twój cyfrowy przewodnik. Poprzedzały Cię tysiące zadowolonych użytkowników! Jedziesz we własnym tempie, spod własnego (wakacyjnego) adresu, beztrosko od atrakcji do atrakcji, świetną trasą w tej pięknej prowincji. Opowiemy Ci o przeszłości i teraźniejszości każdego wydarzenia i upewnimy się, że trafiłeś dokładnie we właściwe miejsce. Ta wycieczka samochodowa to całodniowa wycieczka o długości 128 kilometrów, idealna do dzielenia się nią z rodziną, przyjaciółmi, bliskimi, współpracownikami, a nawet może towarzyszyć Ci futrzany przyjaciel! Po drodze znajduje się wiele przystanków, na których Twój czworonożny przyjaciel może biegać i bawić się. Nie szukaj dalej, to najlepsza i najtańsza inwestycja na cały dzień! Nie musisz tracić czasu na przygotowanie się do wyjścia, niczego nie przeoczysz i zobaczysz więcej, niż sam byś odkrył. Aplikacja internetowa jest dostępna w 8 językach; napisany w języku niderlandzkim i automatycznie przetłumaczony na angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, chiński i japoński. Można go łatwo śledzić na smartfonie i nie trzeba niczego wcześniej pobierać. Jeśli Twoja grupa ma więcej samochodów, po prostu udostępnij link i hasło (maksymalnie 2 samochody na zakup). Tylko zadbaj o dane internetowe. Dzień zwiedzania najbardziej zapierających dech w piersiach miejsc i nieodkrytych atrakcji BRabant to prawdziwe przeżycie. Na tej trasie nie ma obowiązku spożywania posiłków i napojów na przystanku gastronomicznym. Po prostu dajemy ci cynk o tym miłym przystanku. Ta podróż nie obejmuje jedzenia ani napojów, więc możesz zatrzymać się, gdziekolwiek chcesz, na smaczną przekąskę. Ale nie martw się, chętnie doradzimy Ci, jakie przystanki są najlepsze na trasie. Ta urzekająca wycieczka rozpoczyna się w Oisterwijk i kończy po przejechaniu 128 km w Berkel-Enschot. Radzimy rozpocząć wycieczkę między godziną 9:00 a 10:00, aby zapewnić optymalne wrażenia z tej wycieczki oraz ponieważ pod koniec dnia często jest ciemno. Możesz zarezerwować tę wycieczkę od środy do niedzieli. Zdecydowana większość jest w tych dniach otwarta. Kilka małych atrakcji może czasami zostać zamkniętych. Wszystkie godziny otwarcia znajdziesz w aplikacji internetowej. Najlepszym dniem na przejażdżkę tą trasą jest sobota. W tym dniu wszystkie punkty są czynne (mogą ulec zmianie). Zalety • Tanie, cena jest ceną całkowitą, a nie za osobę • Zaprojektowane i zweryfikowane przez specjalistów ds. destynacji • Zawsze aktualne, wskazówki od użytkowników są przetwarzane natychmiastowo • Nie wymaga czasu na przygotowanie • Żadnych poszukiwań (i stresu) podczas wycieczki • Odkryj prowincję indywidualnie • Bardzo pouczające, mnóstwo wskazówek na temat zabytków, godzin otwarcia, lokalnych zwyczajów • Porady dotyczące tras i restauracji po drodze

Liczba znalezionych atrakcji: 4
Sortuj wg::
’s-Hertogenbosch

’s-Hertogenbosch

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Atrakcje dla rodzin w: ’s-Hertogenbosch

Oprócz atrakcji typu Atrakcje dla rodzin jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: ’s-Hertogenbosch?

W: ’s-Hertogenbosch są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Atrakcje dla rodzin w: ’s-Hertogenbosch?

’s-Hertogenbosch: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu ’s-Hertogenbosch? Kliknij tutaj.

’s-Hertogenbosch: Co mówią inni?

Ogólnie rzecz biorąc, bilet jest tego wart, porównując go z udogodnieniami i pokazem wodnym itp. Jednak facet pracujący na huśtawce sprawił, że poczuliśmy się dyskryminowani i urażeni. Próbujemy poczekać do następnej łodzi i pozwolić innym ludziom odejść, ale on powiedział, że nie możemy wybrać naszego miejsca, gdy inni to robią! a potem chcieliśmy usiąść na górze, bo to bardziej ekscytujące, ale on nam nie pozwolił i kazał nam usiąść na środku, co zdecydowanie nam się nie podobało (wszyscy ludzie wybierali swoje miejsca, a są oczywiście wolne miejsca). Uważam, że to NIE JEST SPRAWIEDLIWE i DYSKRYMINOWANE. Co więcej, wyrzucił nawet kilka dzieci, które bawiły się w to już kilka razy, a w tym samym czasie w kolejce było bardzo mało osób (nie więcej niż „jedna” pojemność łodzi). Poza tym wszystko jest dobrze.

Omg UWIELBIAŁEM Efteling!!!! Taki niesamowity park, świetnie się bawiłem! ! W 100% polecam to!! Również dojazd komunikacją miejską z Amsterdamu jest bardzo łatwy, po prostu znajdź to miejsce na mapach google i jest to łatwe i tanie :D Ig @ cassieofearth lub youtube CassandraBeatrice, aby zobaczyć zdjęcia i filmy :)

Całkowicie polecam spędzić dzień z rodziną, jeśli idą tylko dorośli, nie trzeba przyjeżdżać tak wcześnie

Wszystko było niesamowite, a dzieciom i nam dorosłym bardzo się wszystko podobało,

Wszystko nam się podobało, było naprawdę rewelacyjnie, niesamowite wrażenia ☺️