Torrevieja – nasze najbardziej polecane atrakcje

Torrevieja: doświadczenie parasailingu

1. Torrevieja: doświadczenie parasailingu

Wznieś się w przestworza nad wspaniałym oceanem i pod wielkim błękitnym niebem, aby przeżyć niezapomniane wrażenia. Spotkaj się w klubie żeglarskim i zrelaksuj się przy muzyce, napojach i chłodnym spacerze wzdłuż wybrzeża, aż nadejdzie Twoja kolej, aby uderzyć w przestworza. Następnie zakłada się na uprząż i do spadochronu. Po wypłynięciu łodzi popłyniesz 200 metrów w górę i będziesz podziwiać spektakularne widoki na całe miasto Torrevieja. Idź sam lub zrób to z przyjaciółmi, ponieważ na jednym spadochronie może pływać nawet 5 osób.

Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

2. Torrevieja: przejażdżka nadmuchiwaną szaloną sofą napędzaną łodzią motorową

Rozpoczynamy aktywność z portu na naszej motorówce. Na zewnątrz będziesz jeździć na Crazy Sofa. Aktywność o wiele przyjemniejsza niż banan, ponieważ adrenalina jest większa i jest mniej upadków. Więc cały czas się tym cieszysz. Crazy Sofa jest przeznaczona do zabawy w grupie iz pewnością sprawi, że będziesz się śmiać. Crazy Sofa ma pojemność 8 miejsc. W zależności od wagi zestawu uczestników. W tej aktywności dzieci mogą jeździć w towarzystwie dorosłych. Dokonaj rezerwacji i ciesz się super zabawą dla całej rodziny.

z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

3. z Torrevieja: wycieczka skuterem wodnym bez licencji.

Nauczysz się obsługi skutera zawsze przez wykwalifikowanych monitorów. Wybierz się na wspaniałą wycieczkę po wybrzeżu Torrevieja, gdzie będziesz cieszyć się wspaniałymi widokami na morze, miasto i plaże. Możesz także cieszyć się kąpielą we wspaniałych wodach, a tym samym cieszyć się tym doświadczeniem o wiele więcej. Ponadto możesz cieszyć się wolnym czasem, aby móc poruszać się skuterem wodnym po obszarze, który wskazuje monitor. Podczas wycieczki możesz zobaczyć różne rodzaje plaż, takie jak plaża Cura i Los Locos. Wycieczka prowadzi również do bardziej odległych obszarów Torrevieja, takich jak Cabo Cervera lub największa plaża w Torrevieja, która znajduje się w La Mata. Dzięki temu będziesz cieszyć się wspaniałym doświadczeniem i niezapomnianym dniem.

Wycieczka po winnicach z degustacją nad Salt Lake

4. Wycieczka po winnicach z degustacją nad Salt Lake

Poznaj naturalne piękno Parku Przyrody La Mata w Torrevieja podczas pieszej wycieczki z przewodnikiem. Odkryj jego historię, znaczenie, jakie miało w Hiszpanii i skosztuj lokalnych i rzemieślniczych produktów z regionu. Po drodze miej oko na lokalne zwierzęta, takie jak flamingi. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem przy wejściu do parku przyrody La Mata i posłuchaj krótkiego wprowadzenia na temat wyjątkowych lagun w parku. Posłuchaj o Torrevieja i wyrusz szlakiem winnic. Dowiedz się o znaczeniu regionu w produkcji win zarówno na północy Hiszpanii, jak i na południu Francji. Zatrzymaj się, aby zobaczyć mały XV-wieczny fragment konstrukcji, który ujawnia część fascynującej historii parku. Kontynuuj do malowniczego miejsca, w którym możesz podziwiać spektakularną lagunę. Miej szansę zobaczyć ptaki wędrowne i osiadłe, takie jak flamingi. Udaj się do stołów przygotowanych do degustacji. Popijaj dwa inne wina DO z Alicante. Dowiedz się, jak prawidłowo łączyć wina z produktami rzemieślniczymi i lokalnymi, takimi jak 2 oliwy z pierwszego tłoczenia z okolicy, 2 domowe sery i 2 dania tapas.

Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

5. Torrevieja: e-rowerowa wycieczka po parkach przyrody

Odwiedź wszystkie interesujące i szczególne punkty Torrevieja. Odkryjesz, że istnieje Torrevieja pełna natury, niesamowitych i niepowtarzalnych zakątków. Odwiedź Salinas, parki przyrody, plaże, zatoczki i centralne punkty zainteresowania. Nasze rowery elektryczne są wysokiej jakości, dzięki czemu masz wygodną podróż, a dzięki silnikowi elektrycznemu możesz odbyć całą podróż bez wysiłku. Cóż, możesz regulować pomoc, jaką daje ci silnik elektryczny, aby droga nie stała się dla ciebie trudna.

Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

6. Torrevieja: Przejażdżka łodzią bananową z instruktorem

Ciesz się zabawą na bananowej łodzi w Torrevieja. Aktywność, którą można cieszyć się w grupie, mamy 10 miejsc, aby bez wątpienia cieszyć się doświadczeniem pełnym śmiechu. Wyjdziemy z portu w kierunku morza i na morzu wsiądziemy do bananowca i będziemy holować potężną łódź, potem przepłyniemy morze z mnóstwem śmiechu i od czasu do czasu kąpielami w morzu. Aktywność, w której dorośli i dzieci będą cieszyć się wspaniałymi i niezapomnianymi wrażeniami. Zarezerwuj miejsce i ciesz się tą radosną i pełną adrenaliny aktywnością.

Doświadczenie Flyboard Torrevieja

7. Doświadczenie Flyboard Torrevieja

Spełnij swoje dziecięce marzenia o lataniu dzięki tej sesji na flyboardzie. Z pomocą profesjonalnego przewodnika w mgnieniu oka wzbijesz się w przestworza i zanurkujesz w morzu jak delfin. Wypływając z portu, dołącz do 6 innych pasażerów na łodzi i wypłyń w morze. Ciesz się przekąskami na pokładzie i kąp się w morzu, podczas gdy inni pasażerowie wykonują swoją kolej. Zanim rozpoczniesz sesję, wysłuchaj krótkiej odprawy bezpieczeństwa i przećwicz od swojego przewodnika oraz przygotuj cały niezbędny sprzęt. Spędzisz około 1 godziny na morzu. Wznieś się tak wysoko, jak czujesz się komfortowo i podziwiaj panoramiczne widoki na okolicę oraz wypróbuj nowe sztuczki przed powrotem na ziemię.

Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

8. Zachód słońca na łodzi z cava w cenie

Przeżyj zachód słońca wzdłuż wybrzeża Torrevieja i Orihuela na pokładzie statku o pojemności do 9 osób. Nasz uroczy kapitan popłynie, aby przeżyć piękny zachód słońca nad morzem. Cava jest wliczona w cenę, chociaż można zamówić przekąski lub świeże owoce.

Torrevieja: Wycieczka rowerowa nad różowe jezioro z sokiem

9. Torrevieja: Wycieczka rowerowa nad różowe jezioro z sokiem

Podczas pobytu w Torrevieja wybierz się na wycieczkę rowerową nad Różowe Jezioro. Przejedź przez strefę przemysłową, zobacz fabryki i góry soli oraz podziwiaj zachody słońca. Następnie delektuj się orzeźwiającym sokiem. Wybierz się na aktywną wycieczkę rowerową, aby odkryć pozostałe fabryki, różowe jezioro i góry soli w Torrevieja. Na koniec będziesz mógł cieszyć się pięknym zachodem słońca podczas degustacji lokalnych soków domowej roboty.

Warsztaty kulinarne z obiadem w cenie

10. Warsztaty kulinarne z obiadem w cenie

Ugotuj autentyczny hiszpański posiłek z lokalnymi szefami kuchni podczas praktycznego pokazu gotowania w Torrevieja. Odwiedź rynek z przewodnikiem, aby odebrać świeże składniki, dowiedz się, jak przygotować ryby z szefami kuchni w znakomitej restauracji i delektuj się świeżo przygotowanym posiłkiem z lokalnym winem. Rozpocznij aktywność na molo rybackim, gdzie zobaczysz przybywające łodzie i poznasz cały proces połowu od swojego przewodnika. Następnie wybierz się na wycieczkę po lokalnym targu rybnym, spotkaj się ze sprzedawcami i odbierz ryby, które przygotujesz później. Przyjedź do wykwintnej restauracji i wypij kieliszek wina. Udaj się do kuchni z szefem kuchni i jego asystentem, aby dowiedzieć się, jak ugotować doskonały Suquet de Peix, hiszpański gulasz rybny. Podczas gotowania spróbuj dwóch dodatkowych tapas z owoców morza przygotowanych przez szefów kuchni, a także spróbuj lokalnej oliwy z oliwek. Na koniec delektuj się pysznym Suquet de Peix, który razem przygotowałeś, z dodatkiem wina.

Dodaj daty

Atrakcje i wycieczki
Torrevieja

Torrevieja: poznaj okolicę

Pokaż wszystkie

Często zadawane pytania dotyczące: Torrevieja

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Torrevieja?

Najlepsze atrakcje to:

Torrevieja: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Torrevieja? Kliknij tutaj.