Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Windermere

Najciekawsze atrakcje

Windermere: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Windermere? Kliknij tutaj.

Windermere: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.8 / 5

na podstawie 655 opinii

Frank był bardzo miły i przyjazny, a jego komentarz był bardzo zabawny i łatwy do naśladowania. Bardzo podobało mi się, jak robił nam zdjęcia i zabytki. Jego zdjęcia były bardzo ładne, a zdjęcia były dostępne do pobrania już kilka godzin po naszej trasie! Myślę, że wycieczka została bardzo dobrze zaplanowana - mieliśmy wystarczająco dużo czasu na zwiedzanie zabytków, a miejsca, które odwiedziliśmy, były bardzo ładne i interesujące. Szkoda, że nie możemy więcej spacerować i odkrywać jeziora, doliny i góry w Krainie Jezior. Nie miałbym nic przeciwko temu, by przegapić miasta.

Tak więc warto za tę cenę zdecydowanie obowiązkową dla mnie i chcąc zarezerwować przyszłe wycieczki. Kiedy wyjeżdżam, zawsze korzystam z przewodnika. Wycieczka była tak warta tej ceny, wadą jest to. . nie mogliśmy spędzać dużo czasu w każdym miejscu i wziąć to wszystko i byliśmy tam tylko przez 5 godzin i więcej. przez 8 do 9 godzin, ponieważ czuliśmy, że jest pospieszny i nie mogliśmy się zrelaksować.

Odbyliśmy 6-dniową wycieczkę po mieście w sierpniu, najpierw Liverpool, a potem Manchester. Aby przez jeden dzień zrobić coś innego, pojechaliśmy do Lake District. To była długa jazda, ale była tego warta. Mimo deszczu zobaczyliśmy wiele pięknych rzeczy. Fajnie, że nasz przewodnik Frank mógł dużo opowiedzieć o okolicy.

Ta wycieczka przebiegła dokładnie tak, jak opisano. Przewodnik Scott dużo wyjaśnił i bezpiecznie zawiózł nas po częściowo wąskich i stromych drogach w Lake District. Szkoda, że to był tylko jeden dzień. Sprawia, że chcesz więcej. Ukoronowaniem okazała się pogoda przy pełnym słońcu. Wspaniały dzień. Dziękuję Ci.