Dodaj daty

AucklandTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Auckland Transport z lotniska i na lotnisko

Auckland: transfer między lotniskiem a miastem CBD

1. Auckland: transfer między lotniskiem a miastem CBD

Ciesz się prostą, bezstresową podróżą między Auckland CBD a lotniskiem Auckland, zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi terminalami. Po usprawnionym spotkaniu z kierowcą, poza miejscem zakwaterowania lub terminalem, udasz się do celu ze spokojem, że dotrzesz na czas i bez opóźnień. Po spotkaniu z kierowcą zostaniesz odprowadzony do pojazdu i przewieziony do miejsca docelowego, robiąc od 2 do 4 przystanków po drodze. Ciesz się płynną jazdą nowoczesnym, klimatyzowanym minibusem prowadzonym przez profesjonalnego i przyjaznego kierowcę.

Auckland: Prywatny transfer w jedną stronę z/na lotnisko

2. Auckland: Prywatny transfer w jedną stronę z/na lotnisko

Ciesz się prostą, bezstresową podróżą między Auckland a lotniskiem Auckland, zarówno krajowymi, jak i międzynarodowymi terminalami. Zostań powitany przez kierowcę przed miejscem zakwaterowania lub terminalem. Udaj się do celu ze spokojem, że dotrzesz na czas i bez opóźnień. Dzięki usłudze Meet and Greet ciesz się płynną jazdą nowoczesnym, klimatyzowanym pojazdem prowadzonym przez profesjonalnego i przyjaznego kierowcę.

Lotnisko w Auckland: prywatny transfer w jedną stronę do Auckland

3. Lotnisko w Auckland: prywatny transfer w jedną stronę do Auckland

1. Wybierz usługę transportową, której potrzebujesz (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, ilość pasażerów i bagaż). Podaj następujące informacje: imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy informacje o miejscu spotkania, aby spotkać się z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i wylegitymuj się u kierowcy. 7. Każdy podróżny może mieć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Nadwymiarowy lub nadmierny bagaż (deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) mogą podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą należy skontaktować się z operatorem, aby potwierdzić, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność bagażu w oparciu o liczbę pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być wiele pojazdów.

Lotnisko Auckland (AKL): prywatny transfer do hoteli w centrum miasta

4. Lotnisko Auckland (AKL): prywatny transfer do hoteli w centrum miasta

Komfortowy prywatny transfer z lotniska w Auckland do/z hoteli w centrum miasta. Wszystkie pojazdy w pełni licencjonowane i ubezpieczone. Nasze samochody wyposażone są we wszelkie udogodnienia niezbędne do wyjazdu w dowolny zakątek świata w każdych warunkach pogodowych, łącznie z dodatkowymi mocowaniami do sprzętu sportowego i innego. Na życzenie Państwa turystów posiadamy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Pojazdy są czyste wewnątrz i na zewnątrz; nasi kierowcy są zawsze dobrze ubrani i zawsze zwracają uwagę na naszych gości. Mówią językiem angielskim. Spotkają Cię z tabliczką z imieniem; pomoc z bagażem i po przybyciu do hotelu.

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Auckland

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Auckland?

W: Auckland są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Transport z lotniska i na lotnisko w: Auckland?

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Auckland obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Obostrzenia te obowiązują w następujących atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Auckland:

Auckland: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Auckland? Kliknij tutaj.