Dodaj daty

CagliariWycieczki rowerowe

Nasze najbardziej polecane Cagliari Wycieczki rowerowe

Cagliari: wycieczka piesza po podziemiach Cagliari

1. Cagliari: wycieczka piesza po podziemiach Cagliari

Odkryj tajemnice kryjące się pod słonecznymi ulicami Cagliari podczas wycieczki z przewodnikiem po podziemiach miasta. Zwiększ swoje wrażenia dzięki opcjonalnemu spacerowi po Starym Mieście i wybieraj spośród opcji prywatnych i grupowych. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem, aby rozpocząć zwiedzanie jaskiń, krypt i tuneli pod miastem. Wędruj pomiędzy dzielnicami Stampace i Marina i odwiedź prywatny schron tunelowy pod szkołą, która podczas II wojny światowej służyła jako schron przeciwbombowy. Następnie poznaj wspaniałą i bogatą historię krypty św. Restituty. Zobacz freski, które wciąż stoją i usłysz wilgotne kapanie wody, studiując miejsce kultu pogańskiego w V wieku. Wreszcie, jeśli wybrałeś opcję obejmującą pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Starym Mieście, Twoje wrażenia będą kontynuowane. Spaceruj ulicami miasta i podziwiaj najważniejsze atrakcje historycznego centrum ze swoim przewodnikiem przed zakończeniem wycieczki.

Cagliari: Wycieczka łodzią z 4 przystankami na Diabelskie Siodło

2. Cagliari: Wycieczka łodzią z 4 przystankami na Diabelskie Siodło

Dołącz do nas na pokładzie naszej wygodnej łodzi żebrowej z portu w Cagliari, zaledwie kilka minut spacerem od centrum miasta i dotrzyj do spektakularnych zatok Diabelskiego Siodła, prowadzonym przez profesjonalnego kapitana. Odkryjesz urokliwe miejsca, w których możesz odpocząć na pokładzie, spotkać się z innymi ludźmi, popływać i ponurkować z dostarczonym przez nas sprzętem. Odwiedzisz zakątki wybrzeża, do których można dotrzeć tylko łodzią żebrową. Zarezerwuj teraz, aby przeżyć jedno z najlepszych doświadczeń w swoim życiu, ponieważ zależy nam na Tobie najbardziej. Wspólna wycieczka z maksymalnie 10 osobami na pokładzie.

Cagliari: Rejs łodzią Sella del Diavolo z aperitifem i przekąskami

3. Cagliari: Rejs łodzią Sella del Diavolo z aperitifem i przekąskami

Ta wycieczka obejmuje 2,5-godzinną wycieczkę wzdłuż wybrzeża Sella del Diavolo, z wizytą w pięciu różnych jaskiniach i przystankami w głównych calas: Piscina della Sella, Grotta dei Colombi, Cala Fighera, Cala Mosca, Scoglio di Sant'Elia , Cala Bernat i Torre del Prezzemolo. Na każdym przystanku będzie można popływać i nakarmić ryby, a także wypić aperitif i tradycyjne sardyńskie przekąski zawarte w wycieczce. Nasi przewodnicy opowiedzą o historii i faktach związanych z tymi witrynami.

Cagliari: 3-godzinna wycieczka łodzią po Zatoce Cagliari

4. Cagliari: 3-godzinna wycieczka łodzią po Zatoce Cagliari

Odkryj Zatokę Cagliari podczas rejsu łodzią rano lub po południu. Połącz relaks z zabawą i podziwiaj słynne Sella del Diavolo, Cala Fighera i Cala Mosca, a także kilka innych przystanków, aby nurkować i pływać w orzeźwiających wodach. Kochaj swój czas na morzu. Wejdź na pokład pontonu i popłyń wzdłuż wybrzeża Zatoki Cagliari. Zrelaksuj się w komforcie, z dużą ilością miejsca na pokładzie i miejscami do patrzenia na dziób lub rufę. Podziwiaj zapierające dech w piersiach widoki i zobacz Le Piscine, Cala Fighera, Calamosca i Sant'Elia. Zrób 3 przystanki po drodze, aby złapać sprzęt do nurkowania i zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach. Poznaj podwodny świat i odśwież się, pływając przed plażą Poetto. Znajdź idealną mieszankę zabawy i relaksu.

Cagliari: piesza wycieczka po Starym Mieście

5. Cagliari: piesza wycieczka po Starym Mieście

Odkryj piękne Cagliari podczas niezapomnianej pieszej wycieczki po Starym Mieście. Cagliari to starożytne miasto o długiej historii. Jego początki sięgają fenickich Karalis, rozwiniętych na osadzie datowanej na III tysiąclecie p.n.e. Spotkaj się ze swoim przewodnikiem i przejdź się wąskimi uliczkami starej dzielnicy Castello, aby odkryć piękno miasta. Mijając średniowieczne wieże, bastiony, pałac królewski i katedrę, odkryj historię tej niesamowitej fortecy z widokiem na morze. W czasach rzymskich miasto stało się stolicą wyspy, aw średniowieczu było siedzibą różnych obcych dominacji, których dowody są widoczne do dziś. Panoramiczne punkty Castello zapewnią niezapomniane widoki na miasto i morze, Park Molentargiusa i Diabelskie Siodło.

Cagliari: Paddleboarding na stojąco (SUP) i nurkowanie z rurką

6. Cagliari: Paddleboarding na stojąco (SUP) i nurkowanie z rurką

Doświadczysz poczucia całkowitej wolności, którą tylko S.U.P. może dać ... w magicznym miejscu, takim jak Sella del Diavolo .. jedna z ikon miasta Cagliari! Przed wyjazdem na wycieczkę nauczymy Cię podstawowych pojęć i technik, dzięki którym odkryjesz, jak proste i przyjemne jest ślizganie się po wodzie wiosłując na desce S.U.P. Będziesz powoli ślizgał się po krystalicznie szmaragdowo zielonych wodach, wśród stosów w pobliżu wapiennego klifu, zanurzony w zapachach morza i śródziemnomorskich zarośli, przy akompaniamencie śpiewu mew zamieszkujących to magiczne miejsce. W towarzystwie naszych instruktorów odkryjesz miejsca niedostępne z ziemi, tajemnicze plaże, jaskinie, naturalne baseny, w których można nurkować i snorkelować, lub po prostu odpocząć i cieszyć się otaczającym nas naturalnym spektaklem! Ponieważ ustawiamy sprzęt przed przybyciem na miejsce spotkania, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami i cieszyć się doświadczeniem!

Cagliari: przygoda w siodle diabła w turkusowych wodach

7. Cagliari: przygoda w siodle diabła w turkusowych wodach

Wypłynięcie z portu Cagliari o godzinie 10:00, po kilku minutach opuścimy molo i udamy się do diabelskiego parku siodłowego, pierwszym przystankiem będzie Calamosca, ładna i spokojna plaża, po czym wycieczka będzie kontynuowana do Cala Fighera, czyli plaża nudystów i jaskinia diabła, gdzie możemy podziwiać twarz Lucyfera. Ostatnim przystankiem, jeśli morze na to pozwala, może być Cala Paradiso, piękna plaża o turkusowo-niebieskich kolorach i rybach spokojnie pływających pod naszymi nogami. Wreszcie wycieczka kończy się magicznym widokiem na stare Cagliari z morza i kończy się dokowaniem w porcie pontonowym. Przetłumaczone za pomocą www.DeepL.com/Translator (wersja bezpłatna)

Cagliari: wycieczka segwayem z przewodnikiem

8. Cagliari: wycieczka segwayem z przewodnikiem

Szybuj przez historię Cagliari, tętniącej życiem stolicy Sardynii, podczas łatwej 2,5-godzinnej wycieczki samobalansującym segwayem. Po krótkiej sesji szkoleniowej, która pozwoli Ci szybko opanować obsługę łatwych w obsłudze pojazdów, Twój przewodnik poprowadzi Cię starożytnymi uliczkami i pięknymi parkami, podczas gdy fascynująca historia rozwija się dzięki bezpłatnemu przewodnikowi audio ze słuchawkami. O wiele przyjemniejsza niż wycieczka piesza i bardziej przyjazna dla środowiska niż jazda samochodem, wycieczka segwayem obejmuje główne atrakcje, takie jak rzymski amfiteatr na wzgórzu Buoncammino, gdzie kiedyś odbywały się walki gladiatorów i egzekucje. Przejdź obok XIII-wiecznej katedry Santa Maria i podziwiaj romańskie i gotyckie fasady skrywające cenne przedmioty o wielkim znaczeniu religijnym. Podziwiaj monumentalny bastion San Remy, zbudowany przez Hiszpanów w latach 1897-1903. Idź dalej do Elephant Tower, drugiej co do wysokości średniowiecznej wieży Cagliari, charakteryzującej się małą rzeźbą słonia, która symbolizuje niemożliwość zdobycia miasta. Inne atrakcje to Pałac Królewski i Porta Cristina, umożliwiająca dostęp z zachodniej części miasta do dzielnicy Castello. Ciesz się egzotycznymi roślinami i palmami w Ogrodach Publicznych i udaj się do najwyższego punktu Cagliari w Wieży San Pancrazio, gdzie zostaniesz nagrodzony wspaniałymi widokami na Zatokę Cagliari w średniowiecznym punkcie obronnym miasta.

Cagliari: wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem po Starym Mieście

9. Cagliari: wycieczka rowerem elektrycznym z przewodnikiem po Starym Mieście

Twoja wycieczka na rowerze elektrycznym rozpocznie się od zwiedzania historycznych dzielnic Cagliari, wchodzenia i schodzenia po miejskich wzgórzach bez zmęczenia dzięki wspomaganiu pedałowania. Odkryjesz dzielnice Stampace, Castello, Villanova i Marina. Zatrzymaj się przy fascynujących zabytkach, które opowiadają tysiącletnią historię, oraz w punktach panoramicznych, w których widok zapiera dech w piersiach. Podczas wycieczki będzie Ci towarzyszył doświadczony przewodnik, który od 2008 roku ukończył Turystykę Kulturową i Przewodnika Turystycznego dla Cagliari i całej prowincji, aby odkryć zapierające dech w piersiach krajobrazy i fascynujące wąskie uliczki, które kryje to miasto. Sprawię, że przeżyjesz wyjątkowe przeżycie, które pozwoli Ci przywieźć do domu odrobinę tego magicznego regionu.

Rejs statkiem po Zatoce Cagliari z aperitifem na pokładzie

10. Rejs statkiem po Zatoce Cagliari z aperitifem na pokładzie

Na pokładzie naszej łodzi możesz cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami, które pozwolą Ci odkryć Cagliari z innej perspektywy. Odwiedzisz krystalicznie czyste wody wybrzeży Zatoki Cagliari na pokładzie kultowej łodzi wyposażonej w tendencję i poduszki. Będziesz miał okazję spędzić niezapomniane pół dnia pomiędzy plażami Cagliari, odwiedzając fascynującą Caletta w Cala Bernat, Sella del Diavolo, plażę Cala Fighera i plażę Calamosca. Podczas wycieczki będziesz miał również SUP, który uprzyjemni Twoje łazienki i będziesz mógł delektować się deską do krojenia wędlin i typowych sardyńskich serów w towarzystwie kieliszka świeżego wina. Będziesz mieć także zestaw do snurowania.

Dostępne atrakcje

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki rowerowe w: Cagliari

Oprócz atrakcji typu Wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Cagliari?

W: Cagliari są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Cagliari: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Cagliari? Kliknij tutaj.