Londyn
zwiedzanie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Londyn: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Londyn? Kliknij tutaj.

Londyn: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 8972 opinii

Łatwe do znalezienia miejsce spotkania i płynna jazda (Neil, nasz kierowca, zapewnił nam bezpieczną i płynną jazdę przez pitoresque Cotswolds). Wszystko było dobrze rozplanowane i mieliśmy wystarczająco dużo czasu, aby zwiedzić wszystkie miejsca, a nawet zrobić małe zakupy. Andrew, nasz przewodnik tego dnia, był żywą i oddychającą encyklopedią dającą nam tak wiele informacji o miejscach, które odwiedziliśmy i nie tylko. Zdecydowanie polecam tę wycieczkę nawet dla tych, którzy są samowystarczalni i mogą jeździć po Cotswolds (tak, jest w tym większa elastyczność, ale z doświadczonym przewodnikiem wiesz, na co patrzysz i masz pewność, że nie nie przegap żadnych ciekawych miejsc w okolicy). Dziękuję, Andrew i Neil, miło było dowiedzieć się trochę więcej o pięknej angielskiej wsi

Perla (nasz przewodnik) była dziś absolutnie niesamowita. Była tak pouczająca i można powiedzieć, że tak bardzo kocha cały temat Kuby Rozpruwacza - jej pasja do tematu sprawiła, że było to jeszcze przyjemniejsze. Wycieczka była bardzo ciekawa i wiele się nauczyłem, początkowo myślałem, że 2 godziny to dość dużo czasu na wycieczkę, ale kiedy wycieczka się zaczęła, czas szybko minął. Żywa i optymistyczna osobowość Perli sprawiła, że trasa była jeszcze lepsza. Została nawet z nami i później omawiała z nami teorie! Gorąco polecam, zwłaszcza jeśli możesz wybrać się na wycieczkę z Perlą, masz szczęście.

Doskonała trasa obejmująca miejsca filmowania opactwa Downton. Nasz przewodnik Andrew był skarbnicą wiedzy i był tak przyjazny i wciągający, jak przyjaciel na czacie. Javeed, kierowca był bardzo dobry i był również bardzo przyjazny. To był pierwszy raz, kiedy korzystaliśmy z GetYourGuide i na pewno nie będzie to nasz ostatni. Z całego serca poleciłbym?

To było naprawdę magiczne, interesujące i ekscytujące! Wiele ciekawych informacji i wspaniałych historii.

Bardzo dobrze zorganizowane, przewodnik,dopisała pogoda, super, dzięki raz jeszcze