Wybierz daty
Pałac Narodowy Sintra

kultura i historia

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 20
Sortuj według:
1 - 16 / 20

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kultura i historia w: Pałac Narodowy Sintra

Oprócz atrakcji typu kultura i historia w: Pałac Narodowy Sintra jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Sintra?

W: Sintra są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kultura i historia w: Pałac Narodowy Sintra obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Pałac Narodowy Sintra: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Pałac Narodowy Sintra? Kliknij tutaj.

Pałac Narodowy Sintra: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 224 opinii

Ogólnie wycieczka była całkiem dobra, ale chciałbym mieć więcej czasu na zwiedzanie Pałacu Pena i Cascais. Cascais to piękne miasto i 40 minut to za mało. Wycieczka rozpoczyna się w Cascais (40 minut), następnie prowadzi do Boca de Inferno (około 15 minut), a następnie Cabo de Roca (około 20 minut), zanim udasz się do Sintry na lunch. Na lunch przed zwiedzaniem Pałacu Pena jest około 90 minut, co w sumie trwało około 2 godzin. Przewodnik był kompetentny i entuzjastyczny, kierowca był również bardzo przyjazny, więc bez ich winy, ale tylko trochę więcej czasu na zwiedzanie Peny i Cascais byłoby niesamowite. Polecam również zmniejszenie wielkości grup, 20+ to za dużo jak na miejsca takie jak Pałac Pena.

Die Reise war super, ich hatte Problem mit der Zeitplan. Auf der Cabo da Roca haben wir zu wenig Zeit bekommen (25 Minuten) es hätte viel mehr wert gehabt und in Sintra haben wir zu viel Zeit verschwendet. Auf der andere Seite Sintra war bisschen enttäuschend wegen der Touristenmenge aber das ist leider immer so bei Welterbesehenswürdigkeiten...Ansonsten Reise ist wert, unsere Reiseführerin Alina hat sehr viel Mühe gegeben. Das grosse Reisebus war bequem und sauber, unsere Reiseorte Cascais, Boca da Inferno, Cabo da Roca, Sintra sehr interessant und unvergesslich, był wir da gesehen haben.

Dobra jednodniowa wycieczka, jednak uważałem, że czas spędzony w Pałacu Pena był pospieszny, więc okazja do rozejrzenia się po pałacu była pospieszna. Wolałbym więcej czasu w pałacu, a mniej w Sintrze. Przewodnik był bardzo dobry i zawierał wiele informacji.

Świetny dzień?

To fantastyczna wycieczka po pięknym wybrzeżu Cascais i wspinaczce w góry do Pałacu Pena i wspaniałej Sintry. Nasza przewodniczka Anna była pouczająca i świetna. Gorąco polecam tę wycieczkę?

Wycieczka była idealna, nasza przewodniczka Anna absolutnie genialna. Pałac Pena trzeba zobaczyć, bez dyskusji.