Santa Cruz de Tenerife
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

autobusem/minivanem: Popularne w kategorii Santa Cruz de Tenerife

Santa Cruz de Tenerife: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Santa Cruz de Tenerife? Kliknij tutaj.

Santa Cruz de Tenerife: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 252 opinii

Zostałem odebrany na podróż w obie strony bezpośrednio w hotelu w Costa Adeje za dodatkową opłatą 35 € (ta kwota zostanie podzielona między kilku uczestników). Alternatywnie możesz także udać się do miejsca spotkania w Santa Cruz autobusem lub wynajętym samochodem. Podróż zabrała nas w małej furgonetce z 8 miejscami do miast El Medano, Candelaria, La Laguna, La Orotava, Icod de vinos, Garachico i wreszcie na klify Los Gigantes, a następnie z powrotem do hotelu. Byliśmy w sumie 5 uczestników (3 Niemców i 2 Hiszpanów), a nasz przewodnik bardzo dobrze mówił po niemiecku i przedstawił wiele interesujących informacji na temat odwiedzanych miejsc i ogólnie wyspy. Dla mnie ta podróż była bardzo dobra, aby uzyskać przegląd wyspy i zobaczyć, które miejsca odwiedzę osobiście. Jedyną małą krytyką dla mnie są przyciemnione szyby i brak klimatyzacji w furgonetce.

byliśmy bardzo małą grupą, tylko 3 osoby, a także kierowca i przewodnik. Oboje pokazaliśmy nam naprawdę świetne miejsca, zatrzymaliśmy się tam, gdzie chcieliśmy robić zdjęcia i było to możliwe. Naprawdę bardzo indywidualna wycieczka z bardzo oddanym przewodnikiem. Trasa trwała ponad 8 godzin, reklamowano ją jako 7 godzin. To było naprawdę warte swojej ceny. Tylko znajomość języka niemieckiego mogła być nieco lepsza, ale w ciągu dnia lepiej zrozumieliśmy przewodnik turystyczny Arancha, która powtarzała ją nieustannie i była bardzo cierpliwa.

Jeśli „nastawiony na obsługę” ma twarz, to znajduje się w tym przewodniku! Chociaż w rzeczywistości było zbyt mało osób, które zgłosiły się na wycieczkę (byłem sam), mimo że był naprawdę chory i chociaż spóźniłem się z powodu podróży autobusem, był bardzo miły i oddany. Cały szacunek dla tak nastawionej na usługi osoby! I chociaż musiał mi powtarzać te same rzeczy setki razy, nigdy nie miałem wrażenia, że „poszedł na rutynę”. Naprawdę mogę polecić tę wycieczkę!

W naszej grupie było 6 osób - rodzice, dwoje nastolatków i dwoje dziadków. Zostaliśmy zabrani na czas i nasza trasa przebiegła bardzo sprawnie - obejmowała wszystko zgodnie z opisem. Tempo było dla nas idealne. Pojazd był przestronny, czysty i wygodny. Nasz przewodnik Anioł był wspaniały - wyjaśnił wiele rzeczy i miał ciekawe historie do opowiedzenia. Bardzo dobrze się bawiliśmy.

Wspaniałe doświadczenie, niepowtarzalny krajobraz i wyjątkowe środowisko. Przewodnik bardzo uprzejmy i przyjazny. Zalecane w 100%.