Majorka Wycieczki motorówką/skuterem wodnym

Często zadawane pytania dotyczące: Majorka

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Majorka?

Majorka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Majorka? Kliknij tutaj.

Majorka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

3.8 / 5

na podstawie 62 opinii

Udało nam się podejść do delfinów z bliska, cudownie było zobaczyć jak ewoluują, 3 godzinny rejs pozwolił nam popłynąć wzdłuż wybrzeża z kąpielą we wspaniałej zatoczce, gdzie woda była jeszcze bardzo ciepła, naprawdę polecam, ponieważ fakt „bycie w małej grupie, w szybkiej łodzi dało nam możliwość pełnego przeżycia tych 3 godzin”

Absolutnie polecam wycieczkę! Mieliśmy dużo czasu na oglądanie delfinów bez nękania ich. To był piękny widok. Następnie przejechaliśmy obok klifów w jaskiniach na małą plażę, która jest świetna na małą wycieczkę z rurką! Każdy, kto jest entuzjastą fal, delfinów i przyrody, zdecydowanie powinien wziąć udział w wycieczce!

Super mili przewodnicy, wszystko poszło bardzo łatwo. Nasz przewodnik dobrze opiekował się swoimi pasażerami i też był gotowy na żart! Wycieczka jest naprawdę godna polecenia i mogliśmy dość długo obserwować delfiny :-)

Doskonała obsługa Widzieliśmy delfiny i wspaniały wschód słońca. Pilot łodzi super miło posłuchać spędziliśmy bardzo przyjemny czas.

Niesamowite przeżycie. Spotkanie z delfinami to coś niezwykłego. Profesjonalna obsługa. Polecam.