Majorka
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

autobusem/minivanem: Popularne w kategorii Majorka

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Majorka

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Majorka?

W: Majorka są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Majorka obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Majorka: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Majorka? Kliknij tutaj.

Majorka: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2481 opinii

Autobus turystyczny nie zatrzymuje się na wszystkich pomostach wycieczkowych. Skorzystaj z autobusu wahadłowego do głównego fortu/katedry. Przystanek autobusu turystycznego. Kupiliśmy online, ale bilety można kupić w autobusie. Około 20 € każda osoba za 24 godziny. Autobus zabierze Cię w każde miejsce turystyczne. Wspaniałe widoki z zamku Bellver. Teren mariny jest ogromny i piękny. Nie mieliśmy problemów z kieszonkowcami/bezpieczeństwem. Właściwie zostawiliśmy iPhone'a na siedzeniu autobusu, a pracownicy autobusów pomogli nam go odzyskać. Miej cierpliwość w oczekiwaniu, autobus przyjedzie. Przez większość czasu siedzieliśmy na górze. Najlepsze widoki, ale niektóre autobusy nie miały dachu, więc obserwuj gałęzie drzew i deszcz.

Gorąco polecam, świetny sposób na zwiedzanie miasta. Personel jest przyjazny i pomocny, autobusy kursują regularnie w miesiącach letnich, na przykład spóźniliśmy się na autobus opuszczając zamek i mieliśmy mniej niż 15 minut na czekanie na kolejny. Dobre rekomendacje, gdzie zjeść i zrobić zakupy. Zaczęliśmy później tego dnia o 15:00, wciąż widzieliśmy wiele i zrobiliśmy całą trasę, ale zalecamy rozpoczęcie wcześniej, aby dać sobie więcej czasu na wyskoczenie i dalszą wędrówkę.

Odbiór spod hotelu, komfortowy autobus, zorientowany,sympatyczny przewodnik(podobnie kierowca☝️),Cuevas del Drach byłyby doskonałą atrakcją,gdybym mogła je zwiedzić samotnie,ewentualnie w kameralnym gronie- ilość zwiedzających w jednym czasie była przytłaczająca. Jednak wycieczkę zdecydowanie polecam.

To była cudowna podróż i wspaniały dzień! Zrobiłbym to raz za razem, wspaniali ludzie, wspaniałe miasta i taki wspaniały krajobraz. Widoki naprawdę warte zobaczenia!

Świetnie, mieliśmy dużo czasu, żeby wszystko obejrzeć w spokoju