Dodaj daty

StavangerAutobusem/minivanem

Nasze najbardziej polecane Stavanger Autobusem/minivanem

Stavanger: 24-godzinny bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

1. Stavanger: 24-godzinny bilet autobusowy Hop-On Hop-Off

Odwiedź kultowe zabytki Stavanger podczas wycieczki autobusowej typu hop-on hop-off we własnym tempie. Wskocz, usiądź wygodnie i ciesz się, przechodząc przez kultowe miejsca, takie jak katedra w Stavanger, Muzeum Ropy Naftowej, Muzeum Archeologiczne i wiele innych. Poznaj ekscytującą historię miasta dzięki naszemu zabawnemu przewodnikowi audio dostępnemu w 7 różnych językach (angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, holenderskim i norweskim). Możesz wysiąść na dowolnym przystanku na trasie dowolną liczbę razy w ciągu 24 godzin i zwiedzić słynne atrakcje, takie jak hotel Victoria, Ledaal, Strandkaien Cruise Terminal, Gamle Stavanger i wiele innych. Zapytaj nasz personel o wszystkie zniżki i korzyści, które otrzymasz w muzeach i różnych atrakcjach, pokazując swój 24-godzinny bilet na hop-on-ticket. Łatwy i przyjemny sposób na odkrywanie cudownego Stavanger. Witamy na pokładzie i baw się dobrze!

Stavanger: wycieczka autobusowa hop-on hop-off

2. Stavanger: wycieczka autobusowa hop-on hop-off

Odwiedź miasto Stavanger i zachwyć się pięknym krajobrazom, takim jak fiordy, góry i plaże z białym piaskiem. Miasto szczyci się również bogatą historią, o czym świadczy duża liczba muzeów. Stavanger to także europejska stolica ropy i energii. Rozpocznij wycieczkę na pierwszym przystanku, terminalu promowym Strandkaien, aby zobaczyć wszystkie atrakcje na trasie. Kolejnym przystankiem jest biuro informacji turystycznej, gdzie uczestnicy mogą wysiąść i wybrać się na krótki spacer do katedry w Stavanger. Stanowi ona jedno z najwspanialszych dzieł architektury w mieście i szczyci się równie pięknym wnętrzem. Jednym z najważniejszych punktów na trasie wycieczki jest Norweskie Muzeum Ropy Naftowej, które stało się jednym z najbardziej zapadających w pamięć zabytków wybrzeża. Muzeum znajduje się w porcie w Stavanger i wyróżnia się wyjątkową architekturą. Duże wrażenie robią też historie ukryte w jego wnętrzach.  Jeśli bardziej interesują Cie muzea skupione na historii naturalnej i kulturowej, wysiądź na przystanku nr 7 i odwiedź Muzeum Stavanger. Przy przystanku nr 9 usytuowane jest natomiast muzeum dla miłośników sztuki, w którym znajduje się ponad 2600 dzieł. Warto też wysiąść na przystanku nr 10 i odwiedzić królewską rezydencję Ledaal. Ten wspaniały budynek jest oficjalną rezydencją króla Norwegii. Górny pokład autobusów wycieczkowych to doskonałe miejsce na zrobienie wspaniałych zdjęć tego słynnego budynku.  Na pokładzie zapewniono ciekawy komentarz dostępny w 8 językach. Do dyspozycji uczestników jest też bezpłatne Wi-Fi. Lista przystanków na trasie:  • Terminal promowy Strandkaien • Punkt informacji turystycznej i katedra w Stavanger • Norweskie Muzeum Ropy Naftowej • Victoria Hotel • Norweskie Muzeum Ropy Naftowej • Punkt informacji turystycznej i katedra w Stavanger • Muzeum Stavanger • Muzeum Archeologiczne • Muzeum Sztuki w Stavanger • Rezydencja królewska Ledaal • Terminal promowy Strandkaien

4-dniowa elastyczna wycieczka po fiordzie Oslo Bergen Ålesund Stavanger

3. 4-dniowa elastyczna wycieczka po fiordzie Oslo Bergen Ålesund Stavanger

Prowadzę prywatną wycieczkę dla osób podróżujących po południowej Norwegii. W zależności od Twojego czasu i wymagań mogę zaprojektować odpowiedni plan podróży nad fiord. Plan podróży może obejmować kilka atrakcji, na przykład piesze wędrówki, wędkarstwo, spływy kajakowe, jazdę na rowerze lub wędrówki po lodowcu. Możesz po prostu zarezerwować jeden dzień i wysłać mi wiadomość, podać informacje o locie, liczbę dni podróży, miejsca, do których chcesz pojechać i możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, a wtedy będę mógł przygotować wielodniowy plan na możesz zarezerwować na więcej dni. Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo elastyczny i zaprojektowany zgodnie z Twoimi potrzebami. główne atrakcje to: Bergen, Oslo, Stavanger, Ålesund i Kristiansund. Sognefjord, Hardangerfjord, Geriangerfjord, Lysefjorden, Flåm, Voss, gudvangen, Odda, Eidfjord, Ulvik, steinsdalsfossen, vøringsfossen, tolltunga, preikstolen, kjeragbolten, Loen, stryn, Hellesylt, førde, lodowiec Nigardsbreen, Trollstigen, Åndals nes, Rampestreken, Molde, The Droga Atlantycka, Måløy, Kannesteinen. Dla 1-4 osób mogę zapewnić Toyotę Corollę, 5-8 Toyotę Van. Posiadamy również mercedesa benz ale musimy negocjować cenę. Zatem cena podana w Internecie dotyczy tylko jednego dnia. Dzieci są więcej niż mile widziane. Po dokonaniu rezerwacji daj mi znać, ile masz bagażu oraz wiek i wzrost dzieci. Jesteśmy w Bergen, więc jeśli rezerwujesz wycieczkę z Trondheim, ålesund, Oslo Stavanger, musisz zarezerwować przynajmniej trzydniową wycieczkę, to warto dla nas pobiec. przygotowujemy dla Ciebie pełny plan podróży, jeśli ostatecznie się nie zgodzisz, możesz go anulować. Zamiast bezpośrednio do mnie dzwonić, proszę wysłać mi wiadomość, ponieważ większość czasu prowadzę i nie mogę odebrać, po przybyciu na miejsce odeślę wiadomość.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 3
Sortuj wg:

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Autobusem/minivanem w: Stavanger

Oprócz atrakcji typu Autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Stavanger?

W: Stavanger są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Autobusem/minivanem w: Stavanger?

Stavanger: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Stavanger? Kliknij tutaj.