Barcelona
muzea i galerie

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Barcelona

Want to discover all there is to do in Barcelona? Click here for a full list.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 6613 opinii

Świetne show, przygotowane doskonale. Kameralna atmosfera małego teatru, a przede wszystkim artyści zaangażowani w sposób, który pozwala przez godzinę przenieść się w zupełnie inny świat pełen rytmów i emocji . Razem z żoną traktowaliśmy tę atrakcję raczej jako obowiązek, a okazała się ona jedną z najlepszych atrakcji artystycznych, które widzieliśmy nie tylko w Barcelonie ale i w ogóle . Sala jest niewielka więc jeśli chcesz zaoszczędzić to nie trzeba kupować miejsc w pierwszym rzędzie, napewno miło jest oglądać show popijając wino ( to opcja w cenie pierwszego rzędu ) i będąc najbliżej artystów ale w sali znajduje się bar i każdy może coś zamówić, a z tylnych rzędów widać również nieźle.

Łatwa lokalizacja, do której można się dostać, bardzo prosta po przyjeździe i fantastyczny pokaz. Niesamowity autentyczny taniec i muzyka. Gorąco polecam turystom podróżującym po Barcelonie.

Niesamowite są jednak płaszczki! Karmienie karpi przez dzieci także dużą atrakcją. Meduzy ekstra. Myślę, że miłośnicy przyrody będą zadowoleni!

Bardzo dobra organizacja wydarzenia, bardzo sympatyczny przewodnik z dużą wiedzą o klubie. Dzielił się rownież wieloma ciekawostkami. Polecam!

Wspaniały pokaz, super miła obsługa Polecam 100% Porada: idź 20 minut wcześniej, aby uzyskać dobre miejsce