Barcelona
wystawy

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Other Sightseeing Options in Barcelona

Want to discover all there is to do in Barcelona? Click here for a full list.

Barcelona: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 1322 opinii

Świetne show, przygotowane doskonale. Kameralna atmosfera małego teatru, a przede wszystkim artyści zaangażowani w sposób, który pozwala przez godzinę przenieść się w zupełnie inny świat pełen rytmów i emocji . Razem z żoną traktowaliśmy tę atrakcję raczej jako obowiązek, a okazała się ona jedną z najlepszych atrakcji artystycznych, które widzieliśmy nie tylko w Barcelonie ale i w ogóle . Sala jest niewielka więc jeśli chcesz zaoszczędzić to nie trzeba kupować miejsc w pierwszym rzędzie, napewno miło jest oglądać show popijając wino ( to opcja w cenie pierwszego rzędu ) i będąc najbliżej artystów ale w sali znajduje się bar i każdy może coś zamówić, a z tylnych rzędów widać również nieźle.

Bardzo ładne wykonanie z efektownymi elementami. Niestety, spodziewałbym się trochę większego szacunku ze strony niektórych gości, którzy głośno rozmawiali i odtwarzali właśnie nagrane filmy. W przeciwnym razie bardzo godny polecenia program.

Łatwa lokalizacja, do której można się dostać, bardzo prosta po przyjeździe i fantastyczny pokaz. Niesamowity autentyczny taniec i muzyka. Gorąco polecam turystom podróżującym po Barcelonie.

Zapierająca dech w piersiach wydajność. Dosłownie płakałem pod koniec występu. Niesamowity. Obowiązkowa pozycja w Barcelonie.

Wspaniały pokaz, super miła obsługa Polecam 100% Porada: idź 20 minut wcześniej, aby uzyskać dobre miejsce