Dodaj daty

York
Wycieczki nocne

Wycieczki nocne

Nasze najbardziej polecane York Wycieczki nocne

York: Rejs po rzece Ouse

1. York: Rejs po rzece Ouse

York City Cruise zapewnia zabawną i pouczającą wycieczkę po historycznym mieście widzianym z rzeki Ouse. Ciesz się widokami z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Twój rejs wyrusza z przystani King's Staith. Podziwiaj krajobrazy w zaciszu zamkniętego salonu lub na górnym pokładzie i zafunduj sobie orzeźwiającego drinka z baru. Czas trwania rejsu wynosi 45 minut lub 1 godzinę i zależy od pogody w danym dniu oraz zapotrzebowania. Twój bilet będzie ważny przez dowolny czas oferowany w dniu Twojej wizyty. Zazwyczaj 1-godzinny rejs przebiega trasą, która prowadzi w górę rzeki do Clifton Bridge na północnych obrzeżach Yorku, a następnie w dół rzeki aż do Millennium Bridge na południowych obrzeżach miasta, po czym wraca z powrotem w górę rzeki do pierwotnego miejsca lądowania. 45-minutowy rejs odbywa się w tym samym obszarze, nie idąc tak daleko w żadnym kierunku, przechodząc przez centrum otoczonego murami miasta. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane strony. Dowiedz się o historii powodzi Yorku i jego dobrobycie jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która sprowadziła Rzymian i Wikingów na to miejsce. Popłyniesz na statku z zamkniętym i ogrzewanym salonem, toaletami oraz w pełni zaopatrzonym barem serwującym piwa, wina, alkohole, napoje bezalkoholowe, napoje gorące i przekąski.

Komedia Horror Show: wycieczka autobusem duchów York

2. Komedia Horror Show: wycieczka autobusem duchów York

Niech ciemniejsza strona historii Yorku przyprawi cię o dreszcz, gdy odkryjesz mroczne i przerażające sekrety miasta. Wsiądź do Necrobusa i przygotuj się na 75-minutową teatralną wycieczkę krajoznawczą. Ciesz się komediową, horrorową podróżą po bardziej podejrzanej przeszłości Yorku, gdy twój przerażający dyrygent pokaże Ci zabytki z klasycznego autobusu Routemaster z lat 60. XX wieku. Aktorzy na pokładzie i niesamowicie udekorowany autobus zapewnią Ci najbardziej upiorną przejażdżkę w mieście. Dowiedz się o złowrogiej stronie wielu najsłynniejszych zabytków Jorku, w tym Clifford's Tower, York Minster i grobie Dicka Turpina. Puść wodze wyobraźni, gdy słyszysz o duchach zamieszkujących średniowieczne mury jednego z najstraszniejszych miast Anglii.

York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

3. York: piesza wycieczka z przewodnikiem po Harrym Potterze

Posortuj się, graj w quizy i gry oraz przeżyj fantastyczne rekonstrukcje w kostiumach podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem po Yorku. Dowiedz się o uniwersum Harry'ego Pottera i historii Yorku. Zobacz zabytki, takie jak Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Wyrusz w podróż po mieście, korzystając z quizów o ciekawostkach o Harrym Potterze ze swojego przewodnika, aby zdobyć punkty dla swojego domu. Zachowaj zaangażowanie dzięki animowanej tablicy wyników, klipom wideo ze scenami filmowymi, elementom kostiumów i rekonstrukcjom. Miej szansę wykorzystać swoją wiedzę na temat zaklęć, aby przechytrzyć członków innych domów. Podziwiaj miejsca, takie jak fikcyjna Ulica Pokątna i peron Hogwarts Express. Rozkoszuj się widokami z murów miejskich. Zwiedź fantastyczny sklep z Harrym Potterem i odkryj niektóre z ukrytych skarbów Yorku.

York: Bilet wstępu do York Dungeon

4. York: Bilet wstępu do York Dungeon

Podróż przez 2000 lat niesamowitej historii Yorku z biletem wstępu do York Dungeon. Zanurz się w mroczną przeszłość miasta dzięki dziesięciu pokazom na żywo i spotkaj niepokojące postacie historyczne, przechadzając się po specjalnie zaprojektowanych wciągających planach. Zacznij od początku, gdy przerażający Wikingowie najeżdżają i podbijają York. Odkryj szczegóły niesławnego spisku prochowego Guya Fawkesa i tego, co naprawdę wydarzyło się tej listopadowej nocy. Wejdź do powozu do Knavesmire, gdzie powrócił jeden z najsłynniejszych rozbójników w historii. Wyrusz w podróż pełną przerażających postaci i poczuj chłód, przechodząc przez wciągające 360-stopniowe zestawy z ekscytującymi efektami specjalnymi. Dowiedz się o prawdziwych wydarzeniach i ludziach, którzy ukształtowali miasto w wyjątkowy i ekscytujący sposób.

York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

5. York: Rejs po rzece Ouse wczesnym wieczorem

Ten 1-godzinny rejs wczesnym wieczorem to zabawna i pouczająca wycieczka po historycznym Jorku z rzeki Ouse. Ciesz się miastem z innej perspektywy, ponieważ przyjazny i kompetentny zespół poprowadzi Cię spokojnie w górę iw dół rzeki. Podczas rejsu kapitan zapewni Ci rozrywkę, komentując na żywo mijane miejsca. Poznaj historię powodzi Yorku i jego dobrobyt jako portu śródlądowego, płynąc wzdłuż rzeki, która przywiodła do tego miejsca Rzymian i Wikingów. Popłyniesz na statku, który zawiera zamknięty i ogrzewany salon, toalety oraz w pełni zaopatrzony bar serwujący piwa, wina, napoje spirytusowe, napoje bezalkoholowe, gorące napoje i przekąski.

York: wypożyczalnia łodzi samosterujących

6. York: wypożyczalnia łodzi samosterujących

Ciesz się spokojną godziną wynajmu, zwiedzając York z steru własnej motorówki samosterującej. Zostań kapitanem i zwiedzaj stylowo miejsca nad rzeką Yorku. Twoja prywatna łódź może pomieścić do 8 osób i zapewni mnóstwo miejsca, aby wszyscy mogli wyruszyć na własną wodną przygodę, odkrywając tę samą rzekę, która przywiodła Wikingów do tego pięknego miasta. Otrzymasz pełne instrukcje dotyczące obsługi łodzi motorowej wraz z zasadami bezpieczeństwa i rzecznymi, a kamizelki ratunkowe będą dostępne dla wszystkich dzieci. Twój obszar działania łodzi znajduje się wzdłuż trasy, która poprowadzi Cię w ciągu godziny od strony rzeki. Dodatkowo, na pół godziny wynajmu możesz działać w tym obszarze i będziesz mógł wziąć większość zabudowanej części Ouse lub udać się w dół rzeki do Millennium Bridge iz powrotem do cumowania. Należy pamiętać, że łodziami nie można przepłynąć przez most Clifton Bridge ani Millennium Bridge. Nie możesz zacumować łodzi i zejść na ląd w żadnym miejscu na rzece innym niż w King's Staith (gdzie rozpoczęto wypożyczanie).

York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

7. York: Czarownice i historia - spacer po Starym Mieście

Dołącz do charakternej wiedźmy-przewodnika, aby odkryć historię Yorku i tajemnice Shambles podczas pieszej wycieczki, z możliwością wzięcia udziału w tworzeniu mikstur. Stąpaj ostrożnie, spacerując po York Minster, Petergate i Stonegate - terenach, na których miały miejsce te tajemnicze wydarzenia. Poznaj swojego przewodnika i rozpocznij pieszą wycieczkę. Posłuchaj historycznych opowieści i legend, które koncentrują się na czarach. Odkryj Shambles, cofając się w czasie i odkrywając nieprzyjemne początki tej obecnie malowniczej ulicy. Uważaj na bruku, słuchając strasznych opowieści o czarownicach z Yorkshire. Rozpocznij swoją wycieczkę od Whip-Ma-Whop-Ma-Gate, najmniejszej ulicy o prawdopodobnie najdłuższej nazwie w Yorku. Mówi się, że nazwa ta oznacza "Co za ulica". Następnie zobacz pozostałości kościoła St Crux, pierwotnie największego średniowiecznego kościoła parafialnego w Yorku. Następnie udaj się na King's Square, aby dowiedzieć się więcej o okolicy i usłyszeć opowieść o magicznym drzewie związanym z czarownicami. Następnie podążaj za przewodnikiem przez starą dzielnicę Yorku, Minster Quarter, gdzie mijasz tętniącą życiem dzielnicę handlową miasta. Przejdź się przez Low Petergate i High Petergate i posłuchaj fascynujących i mrożących krew w żyłach historii z przeszłości. Podziwiaj wielkość najwspanialszej i najbardziej kultowej katedry na świecie, York Minster. Tuż naprzeciwko zobacz kościół St Michael Le Belfrey. Usłysz więcej upiornych i czarodziejskich opowieści oraz nazwę, która może wzbudzić pewne uznanie. Spójrz na architekturę średniowiecznych budynków, wspaniałych georgiańskich kamienic i innych stylów z epoki w Stonegate, jednej z najbardziej historycznych dróg w Yorku. Odkryj zaułki, ginnels i snickets miasta i przejdź przez najdłuższy w Yorku snickelway (wąskie alejki biegnące między ulicami Yorku).. Poczuj dreszcze w powietrzu na ukrytym dziedzińcu Barley Hall. Wracając do miejsca, w którym wszystko się zaczęło, ta czarująca piesza wycieczka po starym mieście pozwoli Ci odkryć nikczemną historię średniowiecznego Yorku.

Zwiedzanie miasta York Hop-on Hop-off Bus Tour

8. Zwiedzanie miasta York Hop-on Hop-off Bus Tour

Założone przez Rzymian York wkrótce stało się Drugim Miastem Anglii i przez 2000 lat istnienia było świadkiem wojen, porozumień pokojowych i dobrobytu. Król Jerzy VI zastanawiał się przez lata nad centralną rolą miasta, kiedy powiedział: „Historia Yorku to historia Anglii”. Odwiedź wspaniałą katedrę York Minster z bezcenną ekspozycją witraży. Spaceruj wzdłuż średniowiecznych ulic lub po 800-letnich murach barów. Odwiedź wielokrotnie nagradzane muzea, York Botanical Gardens lub skorzystaj z doskonałych restauracji i sklepów. W tym cudownym mieście nigdy nie zabraknie Ci miejsc do odkrycia. Twój plan wycieczki: Przystanek 1 – Plac Wystawowy Przystanek 2 – Brama Gilly Przystanek 3 – Bar mnichów Przystanek 4 – Foss Bank Przystanek 5 – Peasholme Green Przystanek 6 – Kamienny łuk Przystanek 7 – Wieża Clifforda Przystanek 8 – ulica Małgorzaty Przystanek 9 – bar Walmgate Przystanek 10 – Barbican Center Przystanek 11 – brama rybacka Przystanek 12 – Dworzec kolejowy w York Przystanek 13 – Ogrody Pamięci Przystanek 14 – Ogrody Muzeów

York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

9. York's Chocolate Story: wycieczka z przewodnikiem

Udaj się do York's Chocolate Story w historycznym sercu Yorku. Spotkaj się z przewodnikiem i spędź 1 godzinę i 15 minut na zabawnej wycieczce po atrakcji. Odkryj sekrety robienia pysznej czekolady podczas eksploracji 3 pięter obiektu wypełnionych interaktywnymi wystawami. Dołącz do wycieczki z przewodnikiem, aby poznać historię czekolady, od odkrycia ziarna kakaowego tysiące lat temu po znane na całym świecie rodziny produkujące czekoladę z Yorku. Posłuchaj, jak Twój kompetentny przewodnik ożywia proces i oczywiście rozdaje okazjonalny degustator. Pod koniec wizyty będziesz miał okazję stworzyć własną czekoladową kreację i zobaczyć czekoladnika przy pracy, idealnego zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Pod koniec wycieczki z przewodnikiem odwiedź kawiarnię i sklep z pamiątkami, pełen rzemieślniczej czekolady i innych pysznych kreacji.

York: piesza wycieczka po mrocznej historii

10. York: piesza wycieczka po mrocznej historii

Zagłęb się w najmroczniejszą historię Yorku i posłuchaj opowieści o morderstwach, śmierci, torturach i zarazie podczas tej pieszej wycieczki z przewodnikiem. Wybierz się w historyczną podróż, aby odkryć ponure historie i niewypowiedziane prawdy, które czają się za fasadą Yorku. Odkryj dawno zapomniane tajemnice i cofnij się o prawie 2000 lat do korzeni Eboracum. Dowiedz się, co stało się z przestępcami tego miasta, co stało się z niewinnymi i co naprawdę dzieje się w cieniu tajemniczych alejek i ulic Yorku. Posłuchaj opowieści o porzuconym dziecku zarazy w Yorku i poznaj kultowe zabytki miasta, takie jak York Minster, z nowej perspektywy.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

York

York

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Wycieczki nocne w: York

Oprócz atrakcji typu Wycieczki nocne jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: York?

W: York są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

York: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu York? Kliknij tutaj.