Wybierz daty
Fuerteventura

Wycieczki rowerowe

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu wycieczki rowerowe w: Fuerteventura

Oprócz atrakcji typu wycieczki rowerowe jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Fuerteventura?

W: Fuerteventura są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu wycieczki rowerowe w: Fuerteventura obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Fuerteventura: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Fuerteventura? Kliknij tutaj.

Fuerteventura: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 10 opinii

Nie byliśmy pewni, co dokładnie obejmuje ta wycieczka, ponieważ nie było tu zbyt wielu informacji na temat aplikacji, ale w dniu, w którym się dowiedzieliśmy, będą trzy przystanki; jeden na wydmach, jeden w barze i jeden przy wulkanie. Jeździliśmy buggy po głównych drogach dietetycznych i terenowych. Świetnie się bawiliśmy i całkowicie polecamy każdemu odwiedzającemu wyspę. Jedyną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, jest to, że bandany i okulary są koniecznością (będąc goglami!), A ponieważ jest to wycieczka, nie ma żadnej dramatycznej jazdy terenowej ani wyścigów. Mimo wszystko super zabawa!

Zrobiłem to już wcześniej z mężem, ale tym razem zabrałem ze sobą moje dziewczyny: na początku nie były zbyt pewne, ale okazało się, że całość jest niesamowita i fantastyczna. Pełne 3 godziny!!! To była bardzo dobrze zaplanowana podróż, bardzo ekscytujący i wspaniały personel! Są firmą rodzinną i sprawiają, że zorganizowana przygoda jest bezpieczna, a co najważniejsze, niesamowita zabawa. Nie mogę wystarczająco polecić tego doświadczenia!!!

Świetna wycieczka z akcją off-roadową! Tego się spodziewałem. Dobrzy przewodnicy, bardzo mili ludzie ze świetnymi wskazówkami i miłymi rozmowami. Proszę nie oczekiwać szalonego wyścigu na wydmach, to po prostu niemożliwe. To świetna trasa równie dobrze dla wszystkich typów ludzi.

Piękne doświadczenie, bardzo zabawne i wyjątkowe, absolutnie polecam wygodne ubrania, okulary przeciwsłoneczne i bandanę. Przyjazny i miły personel. Prysznic wymagany na koniec wycieczki

Pojechaliśmy z naszymi dwudziestoletnimi dziećmi i było to bardzo zabawne i inne rodzinne doświadczenie. Wózki są łatwe w prowadzeniu i wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane.