Dodaj daty

Gran Canaria
Bilety wstępu

Bilety wstępu

Nasze najbardziej polecane Gran Canaria Bilety wstępu

Gran Canaria: rejs katamaranem z obserwowaniem delfinów i snorkelingiem

1. Gran Canaria: rejs katamaranem z obserwowaniem delfinów i snorkelingiem

Wskocz na pokład katamaranu w kurorcie Puerto Rico de Gran Canaria. Wypłyń na wody Atlantyku, by przyjrzeć się delfinom i wielorybom. Zachwyć się malowniczą linią brzegową wyspy Gran Canaria, obserwując ją z wody. Sięgnij po bezpłatne napoje bezalkoholowe. Spróbuj swoich sił w nurkowaniu z rurką lub popływaj w oceanie. Skorzystaj z wygodnej usługi odbioru ze swojego hotelu i udaj się do portu Puerto Base, by wskoczyć na pokład łodzi. Wyrusz w rejs po wodach u wybrzeży Gran Canarii, wypatrując m.in. delfinów, grindwali i płetwali karłowatych. Obserwuj otoczenie z pokładu łodzi lub przez znajdujące się pod nim panele ze szkła, mając oko na te wspaniałe stworzenia i innych mieszkańców morskich głębin. Następnie naciesz się oceanem, kiedy łódź zakotwiczy w jednej z niewielkich zatok przy wybrzeżu. Pływaj, nurkuj z rurką lub skorzystaj z dostępnej na pokładzie zjeżdżalni. Jeżeli nie chcesz się zamoczyć, możesz zająć wygodne miejsce i zrelaksować się, popijając bezpłatny napój bezalkoholowy i napawając się widokami. Po około 45 minutach zabawy w oceanie udasz się w podróżą powrotną do portu. Na miejscu będzie na Ciebie czekał autobus, na pokładzie którego powrócisz do swojego miejsca zakwaterowania.

Maspalomas: Przejażdżka na wielbłądzie z przewodnikiem po wydmach Maspalomas

2. Maspalomas: Przejażdżka na wielbłądzie z przewodnikiem po wydmach Maspalomas

Przejedź przez wydmy w Maspalomas na wielbłądzie i podziwiaj wyjątkowy krajobraz Gran Canarii. Podczas 30-minutowego doświadczenia towrzyszyć Ci będą przewodnicy Sahawari. Poczuj się jak zdobywca pustyni, jadąc na spokojnym wielbłądzie po rozległych wydmach Maspalomas. Wielbłądy są osiodłane wygodnymi, 2-osobowymi siodłami, dzięki czemu nie musisz więc siedzieć na garbie. Przejażdżka na tych łagodnych olbrzymach trwa około 30 minut i odbywa się przy asyście przewodników Saharawi.Skorzystaj z tego wyjątkowego sposobu na odkrycie pustynnych krajobrazów Gran Canarii. 

Puerto de Mogán: wycieczka łodzią podwodną

3. Puerto de Mogán: wycieczka łodzią podwodną

Odkryj dno oceanu w okolicy kurortu Puerto de Mogán z pokładu łodzi podwodnej zwanej „Golden Shark”. Podziwiaj podwodny świat i obserwuj manewry łodzi podczas zanurzania i wynurzania dzięki ekranom telewizyjnym dla każdego uczestnika rejsu. Zanurz się na głębokość 25 metrów, nie odczuwając żadnych zmian ciśnienia. Zachwyć się niesamowitymi siedliskami i ekosystemami Oceanu Atlantyckiego. Przepłyń obok wraków statków na dnie morza i zobacz wyjątkowe formacje podwodne. Ta wycieczka jest odpowiednia dla osób w każdym wieku i zapewnia wspaniałe możliwości fotograficzne. Pod koniec wycieczki zejdziesz na ląd w punkcie rozpoczęcia.

Gran Canaria: bilet wstępu bez kolejki do Poema del Mar

4. Gran Canaria: bilet wstępu bez kolejki do Poema del Mar

Odwiedź Poema del Mar i odkryj niesamowitą bioróżnorodność mórz i oceanów. Zobacz 35 różnych ekosystemów słodkowodnych i morskich i zachwyć się kolorową różnorodnością.Przeżyj wyjątkową przygodę, przyglądając się nietypowym zachowaniom i umiejętnościom niezliczonych gatunków w ich siedliskach. Odkryj Amazonkę oraz głębię oceanu i jego fluorescencyjne koralowce, delty, plaże i lasy namorzynowe.   Odwiedź strefę La Jungla – piękną przestrzeń, która stanowi odtworzenie dżungli wyspy Barro Colorado przy Kanale Panamskim. Podziwiaj niezwykłą bioróżnorodność przejawiającą się w nieskończonej liczbie gatunków roślin. Udaj się do strefy Arrecife i przejdź się wokół wielkiego cylindra zawierającego ponad 400 000 litrów wody, w której znajduje się wiele koralowców i ryb o różnych kolorach. Zobacz odtworzoną rafę koralową i odkryj różne gatunki ryb, w tym ryb spodoustych typowych dla Indo-Pacyfiku.  Zejdź w głąb morza na wyjątkowej wystawie, która obejmuje wiele punktów obserwacyjnych w głębinach oceanu. Zachwyć się skarbami oceanu i zobacz około 3000 okazów nawet 40 różnych gatunków.   Odwiedź El Veril – wystawę z licznymi gatunkami z Wysp Kanaryjskich. W tym specjalnym akwarium, które ma kształt swoistego sklepienia, odwiedzający mogą odnieść wrażenie, że uda im się dotknąć ekosystemu, który jest bardzo trudny do zobaczenia w naturalnych warunkach.

Gran Canaria: Rejs z obserwowaniem delfinów

5. Gran Canaria: Rejs z obserwowaniem delfinów

Wyrusz w podróż z portu w Portoryko, aby zobaczyć wieloryby, delfiny i inne zwierzęta morskie w ich naturalnym środowisku w Oceanie Atlantyckim. Zbliż się do zwierząt ze swojej łodzi ze szklanym dnem dzięki nieograniczonym napojom. Płyń wzdłuż południowo-zachodniego wybrzeża wyspy w poszukiwaniu ssaków morskich i korzystaj z usług i wiedzy przyjaznej wielojęzycznej załogi. Uzyskaj aktualne informacje o obserwacjach i różnych gatunkach. Skorzystaj z łodzi wyposażonej w duże szklane dno w obu kilach, aby doświadczyć życia pod falami oceanu bez zamoczenia. Spotkaj ogromną różnorodność zwierząt, w tym grindwale, delfiny butlonose, zielone żółwie i latające ryby.

Maspalomas: Bilet wstępu do parku wodnego Aqualand Maspalomas

6. Maspalomas: Bilet wstępu do parku wodnego Aqualand Maspalomas

Spędź pełen wrażeń dzień dla całej rodziny w Aqualand Maspalomas, największym parku wodnym na Gran Canarii. Przejedź się na ponad 40 różnych zjeżdżalniach, zbliż się do lwów morskich dzięki opcjonalnemu doświadczeniu z lwami morskimi i zrelaksuj się, wiedząc, że dzieci bawią się w parku dla dzieci. Aqualand Maspalomas ma do wyboru ponad 40 zjeżdżalni wodnych, więc jest mnóstwo rodzinnej zabawy i różnorodne zajęcia dla wszystkich grup wiekowych. Zarówno dorośli, jak i dzieci mogą zjeżdżać na najbardziej szalonej zjeżdżalni w parku wodnym, Anacondzie, lub rywalizować ze sobą w wyścigu na wielotorowych zjeżdżalniach. To więcej niż wystarczająco, aby wypełnić cały dzień zabawą w wodzie. Park i ogrody Polynesia to działania parku na lądzie, podczas gdy lwy morskie oferują interaktywne wrażenia z przyjaznymi ssakami morskimi (dostępne za dodatkową opłatą, a dostępność nie jest gwarantowana). Ciesz się chwilami relaksu, obserwując, jak maluchy bawią się w raju dla dzieci, parku wodnym, który obiecuje przygodę. Leżaki, parasole, szafki i szybkie karnety można kupić w parku za dodatkową opłatą.

El Salobre: Przygoda z jazdą konną z opcjami transferu

7. El Salobre: Przygoda z jazdą konną z opcjami transferu

Wyrusz na przejażdżkę konną po Gran Canarii przez 1 godzinę lub 2 godziny, w zależności od wybranej opcji, z instruktorem i pełnym wyposażeniem ochronnym. Poznaj swojego konia z towarzyszami odpowiednimi dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności jeździeckich. Uaktualnij, wybierając transfer hotelowy. Zacznij od zapoznania się ze swoimi pewnymi i łagodnymi końmi, z towarzyszami odpowiednimi dla wszystkich grup wiekowych i poziomów umiejętności jeździeckich. Wyrusz ze swoim przewodnikiem na górskie szlaki i odkryj piękny i chropowaty wulkaniczny krajobraz Gran Canarii. Zobacz tropikalne plantacje, widok dużych wydm w oddali i podziwiaj widok na plażę Maspalomas. Wróć na ranczo, gdzie możesz kupić orzeźwiający napój i przekąski. Zachęcamy do odwiedzenia zwierząt gospodarskich, które mieszkają na miejscu, zanim zakończy się Twoja aktywność.

Gran Canaria: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów

8. Gran Canaria: rejs z obserwacją delfinów i wielorybów

Weź udział w rejsie po wodach otaczających Gran Canarię i obserwuj z bliska delfiny i wieloryby. Odpocznij na pokładzie i rób zdjęcia pięknym krajobrazom w trakcie podróży. Podpłyń do majestatycznych delfinów tak blisko, jak to możliwe, aby zobaczyć ich środowisko naturalne, a jednocześnie nie zakłócając ich spokoju. Zrób zdjęcia delfinów i wielorybów w trakcie ich zabawy. Usiądź wygodnie i umil sobie podróż, kupując przekąski w barze na pokładzie. Rejs jest doskonałym wyborem dla rodzin z dziećmi.

Z Mogán/Maspalomas/Arguineguín: jednodniowa wycieczka na Gran Canarię

9. Z Mogán/Maspalomas/Arguineguín: jednodniowa wycieczka na Gran Canarię

Odkryj Gran Canarię podczas wycieczki autobusowej z przewodnikiem po wspaniałym, zielonym sercu wyspy. Zobacz, dlaczego tę wyspę czasami nazywa się „miniaturowym kontynentem” ze względu na ogromne kontrasty w siedliskach i krajobrazach. Skorzystaj z odbioru z Maspalomas, Playa del Inglés, San Agustín, Bahía Feliz, Portoryko, Arguineguín, Taurito i Puerto Mogán. Północny środkowy obszar zadziwi Cię zielonymi łąkami, obszarami rolniczymi, lasami, parkami przyrody, górami, imponującymi punktami widokowymi i ukrytymi wioskami. Przejedź przez Telde, drugie pod względem liczby ludności miasto na wyspie. Jest nowoczesne, ale pełne ciekawej historii, ponieważ było starożytną stolicą. Poznaj historię Kościoła oraz jego przeszłość i teraźniejszość. Następnie odkryj urocze stare miasto Arucas i jego wspaniały modernistyczny kościół San Juan Bautista zbudowany z czarnego kamienia wulkanicznego. Następnie odkryj Firgas, zwane „balkonem atlantyckim” ze względu na fantastyczne panoramiczne widoki. Dowiedz się, dlaczego nazywana jest także „wioską wody” ze względu na wyjątkową fontannę z wodospadem pośrodku starego miasta. Następnie udaj się w rejon górski, aby zatrzymać się w restauracji w okolicach Valleseco na lunch (opcjonalnie i nie wliczony w cenę wycieczki). Jedź dalej przez chronione obszary przyrodnicze i góry, zatrzymując się w Mirador de la Cruz de Tejeda, skąd roztaczają się piękne widoki na Roque Nublo i El Teide. Na koniec zobacz obszar upraw migdałowców w Ayacata w San Bartolomé, z fantastycznym widokiem na dolinę Santa Lucia i Caldera de Tirajana, a zakończ wycieczkę imponującą panoramiczną trasą przez kanion doliny Fataga.

Rajd z przewodnikiem pojazdem typu buggy po Gran Canarii

10. Rajd z przewodnikiem pojazdem typu buggy po Gran Canarii

Zobacz Gran Canarię z zupełnie innej perspektywy, jeżdżąc pojazdem typu buggy po ekscytujących drogach wyspy. Zachwyć się imponującym naturalnym krajobrazem miejscowości Fataga. Rajd z przewodnikiem rozpoczniesz przejażdżką w kierunku doliny Ayagaures. Udaj się do punktu widokowego Pedro Gonzales, by podziwiać panoramę okolicy. Zachwyć się widokami na dolinę Ayagaures, zbiornik w dolinie oraz otaczające ją góry. Następnie przejedź po drogach gruntowych, aby odkryć jeszcze bardziej ekscytujące kaniony. Zobacz imponujące góry i urocze wioski na południu Gran Canarii. Odkryj zbiorniki wodne i wąwóz Barranco de Fataga. Wybierz się do jednych z najpiękniejszych punktów widokowych Gran Canarii podczas długiego, 2-godzinnego rajdu pojazdem typu buggy przez wspaniałe południe wyspy.

Liczba znalezionych atrakcji: 11
Sortuj wg::

Oferty, które również mogą Cię zainteresować...

Gran Canaria

Gran Canaria

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Bilety wstępu w: Gran Canaria

Oprócz atrakcji typu Bilety wstępu jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Gran Canaria?

W: Gran Canaria są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Gran Canaria: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Gran Canaria? Kliknij tutaj.

Gran Canaria: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 126 opinii

Byliśmy w akwariach na całym świecie i to jest na samym szczycie. Dbałość o szczegóły na początku Akwarium jest naprawdę dobra. Projekt jest niesamowity, a muzyka grana przez cały czas jest idealna. Bardzo bardzo dobrze.

To doświadczenie tutaj, tak, wstęp kosztuje, też sporo, ale warto. Kiedy jesteś na wakacjach. Było to miłe doświadczenie.

Bardzo dobre doświadczenie! Jest piękny . Możesz spędzić 2 godziny i 30 lub więcej na oglądaniu tego! Warto wejść. 100%

Wspaniałe oceanarium , polecam wejść przed południem mniejszy tlok

Gorąco polecam zabawne i ciekawe doświadczenie z życiem morskim.