Dodaj daty

Lotnisko Barcelona-El PratTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Lotnisko Barcelona-El Prat Transport z lotniska i na lotnisko

Lotnisko Barcelona: Transport prywatny do/z centrum miasta

1. Lotnisko Barcelona: Transport prywatny do/z centrum miasta

Zamiast czekać w długich kolejkach na taksówkę po przylocie na lotnisko El Prat w Barcelonie skorzystaj z prywatnego transportu. Rozsiądź się wygodnie w komfortowym sedanie klasy E marki Mercedes lub w 6-osobowym mercedesie viano i podziwiaj widoki, podczas gdy Twój szofer będzie przemierzał nieznane Ci ulice. Dostępne są także pojazdy przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jeśli Twój samolot przyleci wcześniej lub będzie opóźniony, kierowca dostosuje czas odbioru do nowej godziny przylotu. Po wylądowaniu będziesz mieć godzinę na skontaktowanie się ze swoim kierowcą, który będzie czekał na Ciebie w hali przylotów, trzymając tabliczkę z Twoim imieniem i nazwiskiem. Otrzymasz kupon potwierdzający rezerwację wraz z numerem całodobowej infolinii, pod który możesz zadzwonić w przypadku jakichkolwiek nieprzewidzianych problemów. Dostępny jest także transport na lotnisko z odbiorem z Twojego hotelu lub prywatnego miejsca zakwaterowania.

Barcelona: wspólny transfer w jedną stronę między lotniskiem a miastem

2. Barcelona: wspólny transfer w jedną stronę między lotniskiem a miastem

Barcelona Aerobus zapewnia doskonałe połączenia transportowe między lotniskiem Barcelona El Prat a placem Katalońskim w Barcelonie. Przejazdy odbywają się nowoczesnymi autobusami z bezpłatnym WiFi, systemem multimedialnym i klimatyzacją na pokładzie. Nie zaprzątaj sobie głowy przesiadkami w transporcie miejskim przed lub po długiej podróży. Zamiast tego usiądź wygodnie, odpręż się i podziwiaj widoki na Barcelonę z autobusu z dodatkową przestrzenią na nogi i źródłem zasilania przy każdym fotelu. Wszystkie autobusy są przystosowane do przewozu wózków inwalidzkich, rowerów i bagażu wielkogabarytowego. Wsiądź na pokład nowoczesnego autobusu, zapominając o wszelkich zmartwieniach. Dojedź punktualnie do swego miejsca docelowego – portu lotniczego lub centrum miasta. Ponadto do autobusu możesz zabrać zwierzęta, o ile znajdują się one w odpowiednich rozmiarów pudełkach lub klatkach i nie zakłócają spokoju pozostałych pasażerów. Osoby niewidzące i niesłyszące mogą podróżować w towarzystwie psów przewodników.

Z lotniska Barcelona-El Prat: transfer w jedną stronę do Barcelony

3. Z lotniska Barcelona-El Prat: transfer w jedną stronę do Barcelony

1. Wybierz usługę transportową, której potrzebujesz (wybierz pojazd, który lepiej odpowiada Twoim potrzebom, ilość pasażerów i bagaż). Podaj następujące informacje: imię i nazwisko, numer lotu, datę i godzinę odbioru oraz numer telefonu. 2. Zapisz swój kupon. Wydrukuj go lub zapisz w telefonie. 3. 48 godzin przed jazdą otrzymasz dane kontaktowe kierowcy. 4. 24 godziny wcześniej podamy informacje o miejscu spotkania, aby spotkać się z kierowcą. 5. Spotkaj się ze swoim kierowcą w miejscu odbioru. 6. Okaż swój voucher i wylegitymuj się u kierowcy. 7. Każdy podróżny może mieć maksymalnie 1 walizkę i 1 MAŁY bagaż podręczny. Nadwymiarowy lub nadmierny bagaż (deski surfingowe, kije golfowe lub rowery) mogą podlegać pewnym ograniczeniom; przed podróżą należy skontaktować się z operatorem, aby potwierdzić, czy nadbagaż jest dopuszczalny. 8. Proszę wziąć pod uwagę pojemność bagażu w oparciu o liczbę pasażerów. W przypadku większych grup z większymi przedmiotami bardziej odpowiednie może być wiele pojazdów.

Barcelona: Prywatny transfer z miasta na lotnisko w Barcelonie

4. Barcelona: Prywatny transfer z miasta na lotnisko w Barcelonie

Zapomnij o długiej kolejce taksówek po przybyciu na lotnisko Barcelona-El Prat dzięki ekskluzywnemu prywatnemu transferowi, który będzie na Ciebie czekał. Rozgość się w nowym sedanie lub wygodnym 6-osobowym minivanie i pozwól profesjonalnemu kierowcy zabrać Cię tam, podziwiając krajobraz. Istnieją również pojazdy przystosowane do wózków inwalidzkich. Jeśli Twój lot przylatuje wcześniej lub później, operator dostosuje odbiór do nowego czasu przylotu. Po wylądowaniu będziesz miał godzinę na spotkanie z kierowcą w strefie przylotów. Będzie miał plakat z Twoim imieniem i nazwiskiem, dzięki czemu możesz go łatwo zlokalizować. Otrzymasz kupon potwierdzający z aktywnym numerem telefonu pomocy 24 godziny w przypadku jakichkolwiek problemów. Transfery są również dostępne w przypadku lotów odlotowych z odbiorem z holu hotelu lub kwater prywatnych.

Prywatny transfer z lotniska w Barcelonie: Z / na lotnisko BCN

5. Prywatny transfer z lotniska w Barcelonie: Z / na lotnisko BCN

Przeżyj bezproblemową podróż dzięki naszej usłudze transferu z lotniska w Barcelonie. Naszym najwyższym priorytetem jest zapewnienie najbardziej niezawodnego, wygodnego i wygodnego transportu do iz lotniska Barcelona-El Prat. Pozwól nam zająć się Twoimi potrzebami transportowymi, a Ty zrelaksuj się i ciesz się jazdą jednym z naszych luksusowych, dobrze utrzymanych pojazdów, prowadzonych przez profesjonalnych, uprzejmych szoferów. Rozpocznij swoją podróż do Barcelony od bezstresowego odbioru z lotniska. Nasz szofer spotka się i przywita w hali przylotów, zajmie się bagażem i zaprowadzi do prywatnego pojazdu. Omiń długie kolejki i kłopoty z transportem publicznym po długim locie i udaj się prosto do miejsca docelowego w Barcelonie. W przypadku wylotów nasz szofer odbierze Cię z miejsca zakwaterowania lub dowolnego określonego miejsca w granicach Barcelony i zawiezie bezpośrednio na lotnisko. Zapewniamy punktualne godziny odbioru, aby pomóc Ci uniknąć pośpiechu w ostatniej chwili i dotrzeć na lotnisko z wystarczającą ilością wolnego czasu. Podczas transferu rozkoszuj się komfortem naszych czystych i luksusowych pojazdów. Obsługujemy rezerwacje indywidualne i grupowe, co czyni nas idealnym wyborem dla osób podróżujących służbowo, rodzin i grup. W przypadku jakichkolwiek zmian lub niejasności, nasza całodobowa obsługa klienta jest zawsze gotowa do pomocy. Aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort, na życzenie zapewniamy foteliki samochodowe dla dzieci. Nasze usługi obejmują również śledzenie lotów w czasie rzeczywistym, zapewniając terminowe odbiory nawet w przypadku wczesnych lub opóźnionych lotów. Ponadto oferujemy bezpłatne anulowanie do 24 godzin przed planowanym czasem odbioru. Pod koniec transferu zostaniesz dogodnie wysadzony w wybranym miejscu - czy to w hotelu, prywatnej rezydencji, czy w dowolnym miejscu w granicach Barcelony. Nasze usługi mają na celu zapewnienie idealnego rozpoczęcia lub zakończenia wizyty w Barcelonie. Spraw, aby Twoja podróż była bezproblemowa dzięki naszej usłudze transferu z lotniska w Barcelonie. Ciesz się korzyściami płynącymi z prywatnego transportu, rozkoszuj się komfortem naszych pojazdów i ciesz się wygodą, którą zapewniamy, pozostawiając Ci swobodę korzystania ze wszystkiego, co ma do zaoferowania Barcelona.

Transfery z prywatnego lotniska w Barcelonie: w jedną stronę iw obie strony

6. Transfery z prywatnego lotniska w Barcelonie: w jedną stronę iw obie strony

Zapewnij bezproblemowy transfer z międzynarodowego lotniska w Barcelonie do miejsca zakwaterowania w centrum miasta dzięki temu zarezerwowanemu z wyprzedzeniem prywatnemu transferowi. Usługa w jedną stronę jest również dostępna z hoteli miejskich na lotnisko, podobnie jak opcja transportu w obie strony. Unikaj poruszania się po systemie transportu publicznego lub zajmowania się taksówkami dzięki tej bezpiecznej i niezawodnej usłudze, która szybko zawiezie Cię do celu. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w klimatyzowanym komforcie, gdy zawodowy kierowca zapewnia usługę „od drzwi do drzwi” między lotniskiem a miejscem zakwaterowania w centrum miasta.

Lotnisko w Barcelonie do portu wycieczkowego: prywatne transfery

7. Lotnisko w Barcelonie do portu wycieczkowego: prywatne transfery

Pozbądź się stresu związanego z przylotem na lotnisko El Prat w Barcelonie, rezerwując z wyprzedzeniem prywatny transfer. Podróżuj taksówką Mercedesa klasy E i ciesz się wygodną i bezproblemową jazdą do terminalu wycieczkowego w Barcelonie. Jeśli Twój lot jest wczesny lub opóźniony, usługodawca sprawdzi przewidywany czas przylotu i wyśle kierowcę w zmienionym czasie. Po wylądowaniu samolotu będziesz mieć godzinę na spotkanie z kierowcą, który będzie na Ciebie czekał w hali przylotów z tabliczką z Twoim imieniem i nazwiskiem. Transfery są również dostępne w przypadku odlotów, z odbiorem bezpośrednio w holu hotelu. Otrzymasz kupon potwierdzający z całodobowym numerem infolinii, pod którym przedstawiciel jest gotowy do pomocy w każdej chwili.

Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

8. Barcelona (BCN) Lotnisko z / do Cruise Port Prywatny transfer

Pozbądź się stresu związanego z rozpoczęciem lub zakończeniem rejsu do Barcelony i zarezerwuj z wyprzedzeniem prywatny transfer z terminalu wycieczkowego w porcie w Barcelonie na lotnisko w Barcelonie lub z lotniska w Barcelonie do portu w Barcelonie. Po przybyciu statku kierowca będzie czekał gotowy, aby odprowadzić Cię do pojazdu i zawieźć do miejsca docelowego. Dostępna 24 godziny na dobę usługa obejmuje również foteliki dziecięce i foteliki podwyższające bez dodatkowych opłat w razie potrzeby. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, podróżując pojazdem klasy wyższej. Dotrzyj do miejsca docelowego jak VIP. Wszystko, co musisz zdecydować, to o której godzinie chcesz odebrać.

Barcelona: Prywatny transfer w jedną stronę do portu lub lotniska El Prat

9. Barcelona: Prywatny transfer w jedną stronę do portu lub lotniska El Prat

Po przyjeździe do Barcelony ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest to, jak dostać się do hotelu lub miejsca docelowego w mieście. Dlatego nasza prywatna usługa transferu jest idealnym rozwiązaniem. Nasi profesjonalni i przyjaźni kierowcy będą czekać na Ciebie na lotnisku lub w porcie wycieczkowym, gotowi zawieźć Cię do miejsca docelowego w komforcie i stylu. Nasza flota pojazdów obejmuje szereg opcji dostosowanych do Twoich potrzeb, od przestronnych minivanów dla rodzin lub grup po luksusowe sedany zapewniające bardziej intymną i wygodną jazdę. Wszystkie nasze pojazdy są nowoczesne i dobrze utrzymane, co zapewnia bezpieczny i niezawodny transfer. Rozumiemy, że plany podróży mogą ulec zmianie, dlatego oferujemy elastyczne i wygodne opcje rezerwacji. Po prostu podaj nam szczegóły swojego przyjazdu, a my zajmiemy się resztą. Możesz nawet zarezerwować transfer powrotny w tym samym czasie, co zapewni Ci spokój na czas podróży. Nie trać czasu ani energii na poruszanie się po środkach transportu publicznego lub wzywanie taksówki. Wybierz naszą usługę transferu, aby bezproblemowo i przyjemnie rozpocząć swoją przygodę w Barcelonie. Usiądź wygodnie, zrelaksuj się, a my zajmiemy się resztą.

Barcelona 1-kierunkowy prywatny luksusowy transfer z lotniska lub portu

10. Barcelona 1-kierunkowy prywatny luksusowy transfer z lotniska lub portu

Wybierz ten prywatny luksusowy transfer po przylocie na lotnisko w Barcelonie lub do portu wycieczkowego i zarezerwuj usługę z wyprzedzeniem, unikając kłopotów z ustaleniami w ostatniej chwili. Dzięki wcześniej zarezerwowanemu transferowi nie musisz czekać w kolejce na transport naziemny do hotelu w mieście. Podczas 30-minutowego prywatnego transferu w jedną stronę będziesz podróżować luksusowym pojazdem między lotniskiem lub portem a miejscem docelowym w Barcelonie. Usługę można zarezerwować w dowolnym kierunku, zarówno przylotu, jak i odlotu. Profesjonalny kierowca chętnie Ci pomoże i zapewni bezpieczne i szybkie dotarcie do celu.

Dostępne atrakcje

Liczba znalezionych atrakcji: 18
Sortuj wg:
Strona 1 z 2

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Lotnisko Barcelona-El Prat

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Lotnisko Barcelona-El Prat jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Barcelona?

W: Barcelona są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Lotnisko Barcelona-El Prat obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Lotnisko Barcelona-El Prat: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Lotnisko Barcelona-El Prat? Kliknij tutaj.