Wybierz daty
San Francisco Bay

Audioprzewodniki

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Atrakcje wodne
  • Przygody
  • Wycieczki wskakuj/wyskakuj
  • Pakiety
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu audioprzewodniki w: San Francisco Bay

Oprócz atrakcji typu audioprzewodniki w: San Francisco Bay jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: San Francisco?

W: San Francisco są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu audioprzewodniki w: San Francisco Bay obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

San Francisco Bay: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu San Francisco Bay? Kliknij tutaj.

San Francisco Bay: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 2489 opinii

Tak bardzo podobała nam się ta krótka podróż! Dzień, w którym tam byliśmy, był chłodny, więc doceniliśmy możliwość znalezienia schronienia na dolnym pokładzie, gdy zimny wiatr był dla mnie zbyt silny. Dziwne było to, że chociaż w miejscu, w którym wyszliśmy, było słonecznie, wokół mostu było bardzo mgliście. Było gdzie kupić przekąski i napoje, ale my tam nie poszliśmy. Robienie zdjęć na dziobie bez innych ludzi było trochę trudne, a wiatr był bardziej intensywny, niż się spodziewałem. Myślę jednak, że był to o wiele bardziej relaksujący sposób na zobaczenie mostu niż próba objechania go.

Jeśli planujesz odwiedzić lub odwiedzić San Francisco, Los Angeles, Las Vegas lub inne miasta, czerwony Big Bus jest najlepszym wyborem. Możesz wsiąść i wysiąść z autobusu. Potrzebny jest dwudniowy karnet, jeśli chcesz zatrzymać się we wszystkich lokalizacjach w San Francisco i jest to również tańsze. Ponieważ wsiadaliśmy i wysiadaliśmy w różnych miejscach, niektórzy kierowcy Czerwonego Wielkiego Autobusu jeżdżą płynnie, podczas gdy niektórzy jeżdżą ostro.

Absolutnie uwielbiałem tę wycieczkę. Personel był bardzo przyjazny i kompetentny. Taki piękny rejs na most Golden Gate i wokół Alcatraz. Widoki niesamowite i mam świetne zdjęcia mostu i więzienia. Obowiązkowy rejs, jeśli w Bay Area, zrobiłbym to ponownie, jeśli kiedykolwiek wrócę do San Francisco, bardzo warto. Po prostu ubierz się ciepło, bo wiatr potrafi być bardzo mroźny i byliśmy tam w czerwcu.

To było wspaniałe! Musieliśmy zobaczyć wszystko ogólnie z możliwością wysiadania i odkrywania rzeczy, które nas bardziej interesowały. Warto było nie musieć wynajmować samochodu i szukać lokalizacji czy parkingu i wciąż wracać do naszego pierwotnego punktu startowego.

Górne piętro na świeżym powietrzu to świetna zabawa. Dwa dni były super - jest tyle do zobaczenia!