Amsterdam
parki tematyczne i parki rozrywki

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Amsterdam: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Amsterdam? Kliknij tutaj.

Amsterdam: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 532 opinii

korzystaliśmy ze wszystkich udogodnień, które wypróbowaliśmy?

wszystkie udogodnienia, które wypróbowaliśmy, sprawiły, że czuliśmy się świetnie. weszliśmy do parku około 17:00 i skończyliśmy o 23:00. jednak mam 2 problemy do podkreślenia 1. zdjęcie zrobione w Piranie było zbyt jasne, aby zobaczyć nasze twarze .... 2. zdjęcie zrobione w pytonie było zbyt datk ... 3. kiedy spieszyliśmy się do barona 22:53 była umundurowana osoba, która zablokowała mnie i moje dzieci pod wymówką, że to miejsce jest zamknięte! co bardzo nas zdenerwowało, ponieważ nie było żadnego wcześniejszego wyraźnego powiadomienia o wejściu do parku!

Świetny park rozrywki dla młodych i starszych

Wspaniałe wycieczki tematyczne, w czasie oczekiwania często mijało się różne pokoje - żeby nigdy nie było nudno. Zaskoczyły mnie np. stoiska z owocami z pysznymi melonami. Przejażdżki są świetne, może mogło być jeszcze kilka. W przeciwnym razie pięknie położony, zielony park, który zasługuje na 4 punkty! Dopłata za miejsce parkingowe o kolejne 10 €/dzień to najwyżej jeden punkt!

Lepiej byłoby kupić bilet do parku

Myślałem, że kupiłem bilet z transportem z Amsterdamu do parku, ale miejsce spotkania znajduje się przy wejściu do parku (81 km) i nikt nie czekał. Na szczęście pobrałem bilet na telefon i przedstawiłem go przy wejściu. Park jest bardzo dobry i polecany dla dzieci lub lubiących kolejki górskie.