Wybierz daty
Atrakcje i wycieczki

Teneryfa

Odkryj największą z Wysp Kanaryjskich oraz jej wspaniałe plaże, kurorty i uśpiony wulkan.

Często zadawane pytania dotyczące: Teneryfa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Teneryfa?

Na jakich wycieczkach w: Teneryfa obowiązują dodatkowe środki bezpieczeństwa związane z COVID-19?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 18 236 opinii

Odwiedziliśmy z 7 przyjaciółmi i świetnie się bawiliśmy. O tej porze roku jest szalenie zajęty, co oznacza, że kolejki są bardzo długie, zdecydowanie warto zdobyć szybki bilet, ale pamiętaj, że wyprzedają się bardzo wcześnie. Dotarliśmy na miejsce o 9:30 i było już tłoczno, więc warto dotrzeć tam około 9, więc jesteś gotowy do wyjazdu, gdy tylko przejazdy ruszą o 10 rano. Idź prosto do szafek, kiedy wejdziesz! Buty często są zabierane przez pomyłkę lub z powodu kradzieży, więc warto kupić buty do wody lub po prostu nosić buty przez cały dzień, tak jak ja. Singha była naszą ulubioną przejażdżką (poza Wieżą Mocy, na którą jeździło tylko kilku odważnych). Jedzenie jest niedrogie. Nie można dostać leżaka na plaży, chyba że najpierw tam pójdziesz i nie położysz ręcznika! Mimo trudności to taki wspaniały dzień. Upewnij się, że masz ze sobą krem do opalania i wkładaj go do szafki, aby często go uzupełniać - byłem bardzo spalony!

Miła wycieczka z obserwacjami grindwali, delfinów i żółwia morskiego. Zespół na łodzi był bardzo miły, a dystrybucja napojów i przekąsek przebiegała szybko i na życzenie. Załoga zachowuje się bardzo z szacunkiem wobec zwierząt, a także zachowuje niezbędne odległości. Wyjaśnienie zwierząt i siedlisk zostało sporządzone w trzech językach.

Doświadczenie było bardzo dobre, chłopaki z załogi byli bardzo przyjaźni, minęło 5h, widzieliśmy delfiny i wieloryby w okolicy i prawda jest taka, że było ich sporo, miałeś dostępne napoje bezalkoholowe, a potem talerz paelli do zjedzenia , który nie był zbyt dobry w smaku, ale po spacerze zgłodniał

Bardzo sympatyczny przewodnik, który udzielił jasnych informacji. Dobrze, że brano pod uwagę punktualność. Wskazówki dotyczące zakładania ciepłych ubrań nie były wczoraj potrzebne. Nie potrzebowałem swetra i żałowałem noszenia długich spodni. Wycieczka była błoga. Dziękuję Ci bardzo.

Bardzo miła załoga i widziała piękne wieloryby i delfiny! To było wspaniałe doświadczenie!