Teneryfa Skutery wodne

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 2
Sortuj według:

Często zadawane pytania dotyczące: Teneryfa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Teneryfa?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

5.0 / 5

na podstawie 11 opinii

Doskonałe wrażenia, 2 godziny wrażeń. Ale uważaj, fale na Teneryfie są bardzo silne i bardzo wysokie. Jeśli jesteś trochę nieśmiały lub dość młody, może to być trochę mrożące krew w żyłach, a nawet trochę niebezpieczne. Moim zdaniem konieczne jest minimum doświadczenia w jeździe na skuterze wodnym. Młoda dama, która nigdy nie robiła tego rodzaju aktywności, ukończyła wyścig na łodzi, ponieważ siła fal wyrzuciła ją z skutera wodnego. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i mocnych wrażeń, spróbuj! Możliwy jest również zakup zdjęć i filmów zrobionych podczas zajęć w cenie 20 euro za wszystkie ujęcia. Bo niestety na pokładzie skutera wodnego nie wolno iść pro i telefonować. Niemniej jednak nie jest tak źle. Podczas przejażdżki czeka nas chwila snurkowania. Wspaniałe doświadczenie!

Zarezerwowałem doświadczenie 2H. Właściwie mam 2 pełne godziny jazdy na nartach wodnych. Jet Skii były dość szybkie, a zdjęcia zrobione ładne (trzeba było dodatkowo zapłacić, ale są w rozsądnej cenie). Jedynym problemem jest to, że instruktor płynął zbyt szybko przed nami i większość Jet Ski nie mogła dogonić. Ale wciąż wspaniałe doświadczenie.

facet, który wspierał nas podczas tego doświadczenia, był naprawdę miły i bardzo pomocny. jeśli zatrzymasz się na południu wyspy, jest to z pewnością doświadczenie do wypróbowania. jest przesunięty w stosunku do innych doświadczeń, które oferuje wyspa, ale właśnie dlatego, że nie ma zamieszania, należy go bardziej docenić.

Moje córki to uwielbiały, osoba odpowiedzialna za ich towarzyszenie była bardzo miła i udzielała jasnych wyjaśnień. Jest to mały klub tuż przy porcie, który zasługuje na bycie znanym, próbowali innych bardzo turystycznych klubów lub byli rozczarowani organizacją dla turystów

1 podwójny skuter. Rewelacja , 2h wycieczka o 9:15 akurat byliśmy jedyni. Więc czuliśmy się bosko. nikt nam nie przeszkadzał. Sternik płynął osobną łodzią. Zrobił nam mnóstwo wspaniałych zdjęć. W trakcie był czas na nurkowanie. czasowo wyszło ponad 2h. Polecam gorąco!