Wybierz daty

Teneryfa Wycieczki żeglarskie i rejsy

  • Atrakcje wodne
Liczba znalezionych atrakcji: 39
Sortuj według:
Strona 1 z 3

Często zadawane pytania dotyczące: Teneryfa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Teneryfa?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Teneryfa?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 3716 opinii

Zdecydowanie zarezerwuj - niesamowicie miły zespół (Eileen, David i Juan). Zostaliśmy odebrani z hotelu i zabrani prosto na żaglówkę. Wiele informacji w języku niemieckim od Eileen lub w języku angielskim od Juana. Wybraliśmy poranną wycieczkę i zobaczyliśmy tuńczyka, delfiny i główną atrakcję: wieloryby pilotowe (np. mama z dzieckiem) - to było niesamowicie poruszające. Po obserwacji zwierząt i małej przekąsce udaliśmy się do olbrzymów z możliwością snorkelingu. Wycieczka była absolutną atrakcją naszego 14-dniowego pobytu na Teneryfie. Dzięki zespołowi

Kapitan bezbłędnie zaprowadził nas do ławicy pilotów indyjskich (Płetwali krótkopłetwych) i tam bardzo kompetentnie odpowiadał na wszelkie pytania dotyczące sposobu życia ssaków morskich. W drodze powrotnej przystanek na pływanie zapewnił orzeźwienie, a nawet zobaczyliśmy płochliwego żółwia morskiego (Caretta caretta).

Wycieczka i personel byli bardzo przyjaźni. Udało nam się zobaczyć wieloryby pilotowe, a następnie nurkować z klifów, aby zobaczyć ryby z bliska. Również nie przepełniona łódź z 8 gośćmi była świetna. O transporcie nie mogę nic powiedzieć, ponieważ przyjechaliśmy sami.

Piękna wycieczka, która jest tego warta. Widzieliśmy z bliska tropikalne wieloryby pilotowe. Mały i znajomy katamaran, a Salvador i Noel bardzo mili i uprzejmi. Dali nam odpowiednie wyjaśnienia i powtórzymy bez żadnych wątpliwości.

wycieczka swietna, widzielismy delfiny niemal na wyciagniecie reki, załoga bacznie wypatrywala delfinów ,miła atmosfera podczas rejsu, nurkowanie tez w fajnym miejscu,polecamy