Teneryfa
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Teneryfa

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Teneryfa?

W: Teneryfa są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Teneryfa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2411 opinii

Ta wycieczka powinna znaleźć się na liście życzeń każdego. Salvador to prawdziwy biolog morski, doskonały przewodnik, kapitan statku, uczciwy i świetny facet. Ich zespół zawsze dokłada wszelkich starań, aby zapewnić klientowi najlepsze wrażenia z zakresu ekologii morskiej. Jak wiadomo, nie zawsze jest gwarantowane, że zobaczymy delfiny i grindwale. Dziś widzieliśmy delfiny, grindwale, żółwie i rekiny. Ich obsługa była również doskonała. Czujesz się jak pod opieką. Ta wycieczka obejmuje również transfer zi z powrotem do hotelu. Możesz poprosić o to po potwierdzeniu rezerwacji. Nie zapomnij zabrać ze sobą przynajmniej kurtki. Kiedy wyjdziesz nad morze, zrobi się zimno.

Mój przyjaciel i ja naprawdę podobała nam się ta wycieczka, ponieważ przewodnicy byli dla nas bardzo przyjaźni i mili! Sprawili, że czuliśmy się jak w domu i starali się, aby doświadczenie było przyjemne. Ta wycieczka pozwoliła nam poznać wiele miejsc na wyspie za dobrą cenę. Zrobienie tego samodzielnie byłoby znacznie droższe! 10/10 poleciłoby.

Fantastyczne doświadczenie z niesamowicie dobrymi i pełnymi humoru przewodnikami. Podczas podróży autobusem poznaliśmy wiele ciekawostek na temat Teneryfy. Trzydaniowy obiad był dobry, bez luksusowego jedzenia, ale dobre, smaczne, solidne jedzenie.

The crew of this sailboat was so nice and lovely that I wanted this trip to never end. You can feel pure happiness from them :))

Wszystko cudownie opowiedziane i pokazane - sami nie znaleźlibyśmy tylu ciekawych miejsc. Polecam gorąco.