Wybierz daty
Teneryfa

Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
Liczba znalezionych atrakcji: 8
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu autobusem/minivanem w: Teneryfa

Oprócz atrakcji typu autobusem/minivanem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Teneryfa?

W: Teneryfa są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu autobusem/minivanem w: Teneryfa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2411 opinii

To było jedno z najlepszych doświadczeń, jakie kiedykolwiek miałem! Oglądanie gwiazd w ten sposób i z tak bliskiej odległości jest naprawdę fantastycznym, fascynującym przeżyciem, sprawia, że czujesz się mały wobec tego, jak ogromne jest to, co jest wokół nas! Grupa podzieliła się na dużą grupę, w której rozmawiali po angielsku o wyjaśnienia, a druga po hiszpańsku, aby każdy mógł zrozumieć, co zamierzają nam pokazać! Rozdają też pamiątkowe zdjęcia w cenie, nie mogę się doczekać, aż je zobaczę

Nie można przegapić doświadczenia w górach. To naprawdę niewiarygodne, jak pojawiają się gwiazdy i jak przewodnicy robią wszystko, abyś mógł poznać galaktykę z bliska. Wszystko zostało naprawdę pomyślane. Super

Trips with Juan are a real pleasure. A real treasury of knowledge and a great storyteller. Despite the fact that I did not manage to go up Mount Teide by cable car, and I am very happy. I recommend!

we had a great time!!!! Our guide was very nice and professional. The trip was private only for my husband, me and our 11 year old daughter. I recommend!!!

Odebrany na czas, zjadł dobry posiłek, zobaczył piękny zachód słońca i oczywiście gwiazdy. Nasz przewodnik Craig był świetny!