Teneryfa
autobusem/minivanem

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2411 opinii

To było po prostu świetne! Przewodnik (Marcel) zaimponował szczegółową znajomością wyspy La Gomera i przekazał to w czterech różnych językach - to było świetne! Przerwy na zdjęcia, a także na lunch i kawę zawsze były wystarczająco długie, ale nigdy za długie, aby nie było nudno, ale też nie trzeba było się spieszyć. Zabawny był występ gomerskiego języka gwizdania, chociaż demonstranci prawdopodobnie w coś celowali. Byliśmy zaskoczeni jakością obiadu - wszystkie trzy dania były doskonałe! Czy musisz siedzieć przy stole z innymi ludźmi w czasach COVID-19 (gdzie, jak wiadomo, maskę trzeba zdjąć, jeśli chcesz coś zjeść), zastanowiłbym się ponownie. To samo dotyczy noszenia masek w autobusie, czego kilku uczestników najwyraźniej nie uważało za konieczne. Tutaj chciałbym wyraźnego apelu, który niestety się nie zmaterializował.

Znakomity przewodnik Marco, Włoch, lokalny partner agencji Tamaran, geep z 5-6 osobami i bez autobusu pełnego ludzi, wszystko doskonałe, podczas tej wycieczki zobaczysz 4 pory roku w 1 dzień, północ z mgłą i chmurami, starożytną stolicę zawsze świeże i z ulicami pełnymi klubów i ludzi, oceanem na północy z chłodną bryzą i słońcem na południu, Candelaria z katedrą itp. Wycieczka tak!

Naprawdę podobało mi się całe doświadczenie. Posiłek był smaczny iw pięknym otoczeniu z bardzo przyjaznymi gospodarzami. Wpatrywanie się w gwiazdy było niesamowite, mieliśmy świetną noc z ciemnym, czystym niebem, ale było bardzo zimno! Upewnij się, że bierzesz dużo warstw. Nasz przewodnik był również bardzo kompetentny.

Wycieczka była bardzo zabawna. Przewodnik turystyczny znał sporo historii Teneryfy. Angel poświęcił czas, aby w zabawny sposób opowiedzieć nam o wyspie i historii Teneryfy.

Naprawdę bardzo nam się podobało! Park jest więcej niż tego wart. Jednak droga powrotna to tylko 3 godziny jazdy. Nie liczyliśmy na to… Więc miej to na uwadze.