Wybierz daty

Teneryfa Autobusem/minivanem

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne

Często zadawane pytania dotyczące: Teneryfa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Teneryfa?

Jakie są najlepsze oferty i zniżki na atrakcje w: Teneryfa?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 2411 opinii

Doświadczenie spełniło nasze oczekiwania, a nawet bardziej. Dobra organizacja, bus przyjechał po nas w ustalonym miejscu i czasie. Zatrzymaliśmy się w drodze na Teide w Bodegas Reveron, gdzie zjedliśmy typowe dania i skosztowaliśmy wina produkowanego z ich piwnicy. Następnie pojechaliśmy na Teide, widok był niesamowity. Znaleźliśmy czyste niebo, na którym mogliśmy obserwować gwiazdy i księżyc w pełni, a wszystko prowadzone przez wyszkolonego i profesjonalnego przewodnika. Radzę.

Głównym celem tej wycieczki jest zobaczenie konstelacji z jednego z najlepszych miejsc na świecie i tak było. Wydawało się, że jest pochmurno, ale potem idziesz ponad chmury i prawie nie było księżyca, więc idealnie było to zobaczyć z objaśnieniami przewodnika Diego. Jest tak wiele do zobaczenia, że godzina, w której patrzysz i słuchasz, mija. Kolacja w Bodega była bardzo dobra. A dla kierowcy 10. Są do tego przyzwyczajeni, ale jednak: co za wiedza! Polecamy tę aktywność.

Naprawdę podobało mi się całe doświadczenie. Posiłek był smaczny iw pięknym otoczeniu z bardzo przyjaznymi gospodarzami. Wpatrywanie się w gwiazdy było niesamowite, mieliśmy świetną noc z ciemnym, czystym niebem, ale było bardzo zimno! Upewnij się, że bierzesz dużo warstw. Nasz przewodnik był również bardzo kompetentny.

Całkowicie przyjemna wycieczka

Posiłek w winnicy Bodega Reveron był bardzo dobry, wino było świetne, a personel też był cudowny. Obserwacja gwiazd jest właśnie tym - żadne teleskopy nie prowadzą tylko pokazując konstelacje, bardzo nam się to podobało i uznaliśmy za bardzo interesujące. Naprawdę dobra podróż.

Niesamowite przeżycie

Naprawdę podobał mi się wieczór, wspaniały posiłek i wino w restauracji, superfajny przewodnik i niesamowity widok.