Teneryfa
natura i przygoda

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 5564 opinii

Znakomity przewodnik Marco, Włoch, lokalny partner agencji Tamaran, geep z 5-6 osobami i bez autobusu pełnego ludzi, wszystko doskonałe, podczas tej wycieczki zobaczysz 4 pory roku w 1 dzień, północ z mgłą i chmurami, starożytną stolicę zawsze świeże i z ulicami pełnymi klubów i ludzi, oceanem na północy z chłodną bryzą i słońcem na południu, Candelaria z katedrą itp. Wycieczka tak!

Pokazy są niesamowite w Loro Park. Najlepszy park wodny, wszystko zapakowane na małej powierzchni. Instrukcje dotyczące noszenia obuwia mogą być jaśniejsze. Pamiętaj tylko, że nie ma transportu do Siam Park, z wyjątkiem własnych autobusów z lokalnym odbiorem.

W rzeczywistości recenzje są prawdopodobnie prawdziwe. Miałem świetną wycieczkę, 5 godzin, i widziałem grindwale bardzo blisko i delfiny z daleka. Absolutnie świetna wycieczka, której nie chcesz przegapić!

Fajna wycieczka. Niezła łódź. Zrobię to ponownie. W połowie wycieczki był kieliszek wina musującego i pyszna kanapka. Była też cola, woda i piwo. Niestety bez przelewu.

Wieloryby widzieliśmy na wyciągnięcie ręki, dzięki temu nie płyniemy dalej do delfinów, jest limit czasowy.