Wybierz daty
Teneryfa

kultura i historia

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu kultura i historia w: Teneryfa

Oprócz atrakcji typu kultura i historia jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Teneryfa?

W: Teneryfa są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu kultura i historia w: Teneryfa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 492 opinii

To wspaniała wycieczka, aby zobaczyć największe atrakcje wyspy. Od księżycowego, skalistego krajobrazu w Parku Narodowym Teide, do różnych oryginalnych wiosek i nadmorskich miasteczek, wszystko tam jest naprawdę.Przede wszystkim nasz przewodnik Toni był również niezwykle miły, nie tylko mówił płynnie po angielsku, francusku i hiszpańsku, ale był w tym dobry od czasu do czasu Próbował niemieckiego. Toni był po prostu bardzo sympatyczny i nie tylko wyliczał katalog faktów, ale także mówił z entuzjazmem i promieniał o kulturze, roślinności i geologii wyspy, dlatego słuchaliśmy go z przyjemnością i zainteresowaniem. Poza tym naprawdę warto zjeść obiad w proponowanej restauracji - stosunek jakości do ceny nie do przebicia, jest ładnie położony, z pięknym widokiem na miasto i morze, a do tego bardzo uroczo udekorowany. Kolejna atrakcja: dzięki dobrej pogodzie mogliśmy zobaczyć nie tylko La Palmę i La Gomerę, ale także El Hierro

Miałem bardzo miły dzień. Furgonetka była prywatna dla naszej szóstki, co czyniło ją bardzo osobistą, więc mogliśmy wybrać, jak długo chodziliśmy po każdym mieście i sami dzielić nasz czas. Nasz kierowca był aniołem, bardzo przyjazny, udzielał wyjaśnień w samej furgonetce podczas jazdy, abyśmy mieli cały czas prywatnie w mieście. stosunek jazdy i czasu w mieście był z pewnością w porządku.Pierwszy postój na el teide (krótki postój 10 min - długi postój 40 min - długi postój 20 min - krótki postój 5 min), następnie jedziemy do laguny ( przystanek 40 min), potem do Garachico (przystanek 1h30) i wreszcie jedziemy do smoczego drzewa (przystanek 30 min) zdecydowanie polecam!

Świetna wycieczka! W drodze w góry zobaczyliśmy wyspę w całej okazałości. Tradycyjne jedzenie było proste w stylu, ale bardzo smaczne, a mojemu młodszemu synowi zaoferowano nuggetsy z kurczaka z frytkami, ku jego uciesze. Przewodnicy byli zaangażowani i bardzo kompetentni. Nocne niebo było absolutnie piękne. Im dłużej stałeś i patrzyłeś, tym więcej gwiazd mogłeś zobaczyć. Fantastyczny! Gorąco polecam dla wszystkich grup wiekowych.

To było bardzo miłe doświadczenie. Pomyślałem, że to wspaniałe, że za każdym razem mogliśmy oglądać gwiazdy. To było bardzo pouczające i super zorganizowane. Ubrana byłam zbyt chłodno z powodu własnych planów. Ale nawet wtedy przewodnicy wycieczek byli przygotowani i zabrali ze sobą dodatkowe kurtki. Chciałbym dać za tę trasę 6 gwiazdek.

Dobra organizacja, dobrze ugruntowana, Keinan jest bardzo profesjonalny i dobrze zna swój temat. Posiłek w restauracji był dobry i dobrze zorganizowany, zdjęcia są udane i dobrej jakości, a wrażenia z gwiazd po prostu przyjemne, był stołek dla mojej 7-letniej córki do obejrzenia w teleskopie, po prostu idealny!