Dodaj daty

TeneryfaTransport z lotniska i na lotnisko

Nasze najbardziej polecane Teneryfa Transport z lotniska i na lotnisko

Prywatny transfer z lotniska Tenerife South na Wyspę Południową

1. Prywatny transfer z lotniska Tenerife South na Wyspę Południową

Dojazd z lotniska Tenerife South do hotelu może być skomplikowany, ale nie musi. Ta wygodna opcja eliminuje wszelkie problemy związane z organizacją transportu po długim locie. Nie ma potrzeby radzenia sobie z frustracją i długimi kolejkami czekającymi na taksówki lub autobusy wahadłowe. Uprość cały proces, rezerwując transfer przed przybyciem na lotnisko Tenerife South. Podróżuj z lotniska do miejsca docelowego na południu Teneryfy stylowo i komfortowo w ramach 30-minutowego transferu w cenie dla maksymalnie 4 pasażerów. Po opuszczeniu strefy odbioru bagażu skontaktuj się ze stanowiskiem dostawcy w hali przylotów. To takie proste. Dotarcie do miejsca docelowego z lotniska Tenerife South nigdy nie było łatwiejsze.

Transfer z lotniska Tenerife South na północną Teneryfę

2. Transfer z lotniska Tenerife South na północną Teneryfę

Pozbądź się zmartwień po przylocie na lotnisko Tenerife South, korzystając z wcześniej zarezerwowanego prywatnego transferu do dowolnego miejsca na północy wyspy. Skorzystaj z wygodnej opcji, która eliminuje konieczność i zgadywanie związane z wynajmem samochodu lub zorganizowaniem wspólnego transferu po długim locie. Omiń długie i frustrujące kolejki do taksówek i podróżuj z lotniska do miejsca docelowego w stylu i komforcie. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się w pojeździe dla maksymalnie 8 pasażerów z przechowalnią bagażu dla maksymalnie 1 walizki i 1 torby podręcznej na osobę. Po opuszczeniu strefy odbioru bagażu skontaktuj się ze stanowiskiem dostawcy w hali przylotów. Następnie zostaniesz odprowadzony do taksówki, która przewiezie Cię do miejsca docelowego na północy Teneryfy.

Adeje: Transfer z South Island Hotel na Teneryfę Południową

3. Adeje: Transfer z South Island Hotel na Teneryfę Południową

Dojazd z hotelu na lotnisko Tenerife South może być skomplikowany, ale nie musi. Istnieje wygodna opcja, która eliminuje wszelkie kłopoty i zgadywanie związane z wynajmem samochodu lub zorganizowaniem hotelowej taksówki. Nie ma potrzeby radzenia sobie z frustracją i długimi liniami, które towarzyszą tym mniej niż pożądanym opcjom. Uprość cały proces odlotu z lotniska Tenerife South. Podróżuj z hotelu na lotnisko w stylu i komforcie, organizując prywatny pojazd, który może przewozić do 8 pasażerów. Twój zawodowy kierowca będzie czekał na Ciebie w recepcji hotelu ze spersonalizowanym napisem. To takie proste. Następnie usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Dojazd na lotnisko Tenerife South nigdy nie był łatwiejszy. W momencie rezerwacji wymagane jest podanie następujących informacji o locie i hotelu: - Linia lotnicza - Numer lotu - Czas odbioru z hotelu - Nazwa hotelu - Adres hotelu Dotyczy: Adeje, Costa Adeje, Amarilla Golf, Costa del Silencio, El Medano, Golf del Sur, Golf Las Americas, Los Abrigos, Los Cristianos, Playa de las Americas, Playa Fañabe

Lotnisko Tenerife South (TFS): Transfer do portu Santa Cruz

4. Lotnisko Tenerife South (TFS): Transfer do portu Santa Cruz

Komfortowy prywatny transfer z lotniska Tenerife South do/z portu wycieczkowego Santa Cruz Tenerife. Wszystkie pojazdy w pełni licencjonowane i ubezpieczone. Nasze samochody wyposażone są we wszystkie niezbędne udogodnienia do wyjazdu w każdy zakątek świata w każdych warunkach pogodowych, w tym dodatkowe mocowania sprzętu sportowego i innego. Na życzenie Państwa turystów posiadamy foteliki dla dzieci w każdym wieku. Pojazdy są czyste wewnątrz i na zewnątrz; nasi kierowcy zawsze są dobrze ubrani i zawsze zwracają uwagę na naszych gości. Mówią w języku angielskim. Spotkają cię z tabliczką z imieniem; pomoc z bagażem i po przybyciu na lotnisko/port.

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Teneryfa

Oprócz atrakcji typu Transport z lotniska i na lotnisko jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Teneryfa?

W: Teneryfa są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Jakie są najlepsze Transport z lotniska i na lotnisko w: Teneryfa?

W których atrakcjach typu Transport z lotniska i na lotnisko w: Teneryfa obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Teneryfa: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.