Wybierz daty

Teneryfa Parki tematyczne i parki rozrywki

Często zadawane pytania dotyczące: Teneryfa

Jakie najlepsze atrakcje trzeba zobaczyć w: Teneryfa?

Teneryfa: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Teneryfa? Kliknij tutaj.

Teneryfa: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.4 / 5

na podstawie 2032 opinii

Kiedy jedziemy na Teneryfę, zawsze jedziemy do Siam Park. Zajęcia są na najwyższym poziomie, naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie. Od dreszczyku emocji po chwile relaksu, polecam tę wycieczkę. Z drugiej strony, jeśli tam pojedziesz, skorzystaj z Fast Pass (ograniczenie do 1 szybkiego dostępu na każdą atrakcję). Zdecydowaliśmy się na formułę VIP z nielimitowanymi wejściami i zamiast robić 8 atrakcji jednego dnia, zrobiliśmy ponad 20 wizyt. Jedzenie i napoje są nieograniczone. Pamiętaj, aby wziąć buty do basenu, ponieważ ziemia jest gorąca, w przeciwnym razie sprzedają je na miejscu za 10 EUR.

+ Piękny park - Nie trzeba zabierać karnetu z lunchem, ponieważ proponowana restauracja jest poza parkiem i nie mogliśmy tam pojechać, ponieważ chcieliśmy zobaczyć wszystkie pokazy, więc posiłki spłacaliśmy w środku..szkoda, że nie jest to określone, kiedy rezerwować.

Piekne miejsce. Park wspaniale utrzymany. Mimo wielu zwiedzających nie odczuwa się tłumu. Same pokazy pozostawiają wrażenie na całe życie!!! Będąc na Teneryfie trzeba Loro Park odwiedzić.

Świetna atrakcja na Teneryfie. Bylismy w styczniu i nie było kolejek do żadnej zjeżdżalni. Warto zabrać sobie buty do wody lub kupić na miejscu (10€).

bardzo piękny aquapark, cudowna roślinność, klimat :-) super zjeżdżalnie! polecam !