Wenecja
kultura i historia

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Wenecja: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Wenecja? Kliknij tutaj.

Wenecja: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 15 659 opinii

Bardzo fajna wycieczka warta swojej ceny. Przybywając na miejsce zapytałem, gdzie powinniśmy jechać i udało mi się to szybko znaleźć. Wiele osób, które zarezerwowało tę wycieczkę, więc 2 łodzie. Musieliśmy być z przodu za każdym razem, żeby znaleźć fajne miejsce, ale daliśmy radę. Sam mam ciężką chorobę morską, ale nie przeszkadzało mi to po moim zwykłym Primatourie. Na łodzi kobieta, która udzieliła informacji w drodze na wyspy. Dla mnie osobiście dźwięk nie był bardzo zrozumiały. Na wyspach też myślałem, że mamy mało czasu, wolałbym dodatkową godzinę na wyspę. Dla reszty jest to warte swojej ceny, ponieważ linia taksówki wodnej na wyspy była bardzo zajęta i nie przeszkadzało nam to!

Wycieczka ok, ale organizator powinien poinformować wcześniej że dla dzieci ponizej 6- tego roku życia, też trzeba wydrukować wejściówki. A nawet jak podeszłam do informacji przy katamaranie to Pani z informacji kazała mi normalnie stać w kolejce. Dopiero przed wejściem na katamaran okazało się że nie dość że muszę wydrukować bilety dla maluchów, to i nasze wejściówki muszę wydrukować. A jechało nas łącznie 12 osób. Ale Wenecja piękna, a rejs dopiety na ostatni guzik.

Uważamy, że mega, super miła załoga i przyjemna przeprawa, nie zapominając o przewodniku turystycznym Kompas mega i Ingrid, która zadbała o dobre samopoczucie fizyczne i bardzo często wspominano o Wenecji marzeniem i przeszliśmy przez wszystko oprócz przejażdżki gondolą i były / są nadal migane.

Arcydzieło architektury, jednocześnie wspaniałe muzeum pełne niebagatelnej sztuki.

Wszystko się udało, zrobimy to w przyszłym roku całą rodziną!