Wybierz daty

Taras widokowy Top of the Rock

Taras widokowy Top of the Rock: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Taras widokowy Top of the Rock? Kliknij tutaj.

Taras widokowy Top of the Rock: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6236 opinii

Łatwy w użyciu, szybki i nieskomplikowany dostęp wszędzie, nie wymaga płatności na miejscu. Zdecydowanie o wiele taniej z karnetem niż płacenie za wszystkie regularne wejścia. Mała wada: na przykład przy rezerwacji 6 zajęć nie widać, ile już wykorzystałeś. Musisz to policzyć w swojej głowie. Ale poza tym przepustka jest zdecydowanie zalecana.

Chociaż istnieje nieograniczona liczba atrakcji, które możesz odwiedzić, możesz odwiedzić każdą atrakcję tylko raz. Więc nie możesz wrócić później, jeśli nie miałeś czasu, aby zobaczyć wszystko na atrakcji. Bardzo podobało nam się wszystko, co zrobiliśmy, korzystając z tego karnetu! Kim Bagwell Tulsa, OK 25.08.22

Byłam bardzo, bardzo zadowolona.Jestem osobą sceptyczną i bardzo obawiam się kupowania online, ale z Get Your Gide było to tak proste, że wszystko wyszło świetnie. Od płatności po opis miejsca spotkania i napiwki wszystko było super, wcześniej wydrukowałam bilety.

Wszystko poszło świetnie! Widzieliśmy niesamowitą ilość w ciągu 4 dni, a New York Pass miał w swoim portfolio wszystko, co nas interesowało, z nielicznymi wyjątkami.

Zrobiliśmy znacznie więcej, niż byśmy zrobili, gdybyśmy zapłacili za każdą atrakcję. Wieczorny rejs Circle Line był niesamowity.