Wybierz daty
Rzym

Atrakcje dla par

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki prywatne
  • Wycieczki całodniowe
  • Inne atrakcje
Liczba znalezionych atrakcji: 159
Sortuj według:
1 - 16 / 159

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu dla par w: Rzym

Oprócz atrakcji typu dla par jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu dla par w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.6 / 5

na podstawie 6997 opinii

Ogólnie rzecz biorąc, była to świetna wycieczka, spotkaliśmy się z zespołem w miejscu spotkania, w którym mieli na sobie jasnoróżowe bluzki, przydałoby się, gdyby zostało to wspomniane w podanych wcześniej szczegółach dotyczących miejsca spotkania. Po zameldowaniu się u nich czekaliśmy na naszego autokaru. Autokar był klimatyzowany i przestronny, a kierowca miał na pokładzie wodę w razie potrzeby za 1 euro. Marco był naszym przewodnikiem, był niesamowity, taki zabawny, uroczy facet z wielką wiedzą. Podróż była piękna, trochę się opóźniliśmy, ponieważ łódź nie dotarła na czas, co oznaczało, że nie mieliśmy wystarczająco dużo wolnego czasu na wyspie. Pamiętaj tylko, że jeśli nie zarezerwowałeś niebieskiej groty podczas wycieczki, musisz zapłacić 20 euro za osobę, aby dostać się na łódź, aby Cię tam zabrać, a następnie 14 euro za osobę, aby dostać się na jedną z mniejszych łodzi wiosłowych, aby wejść do środka jaskinia. Ponadto, jeśli chcesz przejechać się wyciągiem krzesełkowym, kosztuje

Jako samotna podróżniczka był to idealny sposób na spędzenie dnia! Doświadczenie było bardzo dobrze zorganizowane i zawsze byliśmy świadomi planu na ten dzień, a instrukcje były jasne. Wyspa jest piękna, a otaczająca ją woda i groty były najlepszym miejscem na spędzenie gorącego słonecznego dnia! Cały dzień czułem się zrelaksowany i zadowolony. Giniya była najbardziej niesamowitym przewodnikiem. Była pouczająca, przyjazna, cierpliwa i miała świetne poczucie humoru! Ona również zrobiła dla mnie wszystko, kiedy zapomniałem pigułek na chorobę morską. Pobiegła do apteki i kupiła mi kilka nowych pigułek, gdy dowiedziała się, że wszyscy są na promie. Tak miło z jej strony.

Wycieczka była cudowna. Nie potrafię opisać jak doskonały był ten dzień. Nasi przewodnicy byli bardzo przygotowani i zorganizowani, ale dzień był bardzo relaksujący. Łódź zawiozła nas na ustronne plaże, wokół całego wybrzeża Ponzy i do niebieskich grot, gdzie przez cały dzień mogliśmy pływać i podziwiać widoki. Lunch był świetny, a następnie wino, espresso i lody. Na koniec dnia mogliśmy w wolnym czasie zwiedzać wyspę, jeść, zwiedzać i robić zakupy. To był naprawdę ukryty klejnot.

Zrobiliśmy tę wycieczkę z Rzymu z przyjaciółmi, było niesamowicie, 6 przystanków na pływanie z przejściami w turkusowych jaskiniach wodnych, bardzo polecam! Załatwione transfery, około 1 godziny autobusem z Rzymu do portu, a następnie 2 godziny promem na wyspę, a na koniec trochę czasu na zwiedzanie wyspy lub zakup pamiątek! Przewodnik był niesamowity!

Bardzo dobra wycieczka, a przewodnicy są bardzo uważni?