Wybierz daty
Rzym

Poza utartym szlakiem

  • Bilety wstępu
  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Wycieczki całodniowe
  • Wycieczki prywatne
  • Warsztaty i lekcje
Liczba znalezionych atrakcji: 25
Sortuj według:
1 - 16 / 25

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu poza utartym szlakiem w: Rzym

Oprócz atrakcji typu poza utartym szlakiem jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.7 / 5

na podstawie 1677 opinii

To było jedno z najlepszych doświadczeń, jakie miałem. Odbyłem inne wycieczki do Capri, Positano itp., ale nic nie było porównywane z ludźmi, którzy byli gospodarzami tej wycieczki. „Grupa Limonchello”, jak nazwaliśmy naszą grupę samotnych podróżników, którzy stali się tak bliskimi przyjaciółmi dzięki temu niesamowitemu zespołowi. Główny gospodarz był bardzo kompetentny i profesjonalny. Potem, kiedy ją poznaliśmy, jest cudowną, niesamowitą osobą. Rejs łodzią był tak fajny, ponieważ nasz „kapitan” był zabawny, a potem przystanki na wodzie były idealne. Pływaliśmy po czystych, błękitnych wodach, a jedzenie, które mieliśmy na łodzi, sprawiło, że cała podróż była po prostu idealna. Nie jem makaronu… nigdy. Ale to danie z makaronu było po prostu nie do odparcia. Zaprzyjaźniłem się z takimi przyjaciółmi na całe życie, poważnie; a zespół, który zorganizował całą tę podróż, przygotował nas do wzajemnego poznania się podczas wspaniałego, dobrze zorganizowanego doświadczenia. Dałbym im więcej ni

Jako samotna podróżniczka był to idealny sposób na spędzenie dnia! Doświadczenie było bardzo dobrze zorganizowane i zawsze byliśmy świadomi planu na ten dzień, a instrukcje były jasne. Wyspa jest piękna, a otaczająca ją woda i groty były najlepszym miejscem na spędzenie gorącego słonecznego dnia! Cały dzień czułem się zrelaksowany i zadowolony. Giniya była najbardziej niesamowitym przewodnikiem. Była pouczająca, przyjazna, cierpliwa i miała świetne poczucie humoru! Ona również zrobiła dla mnie wszystko, kiedy zapomniałem pigułek na chorobę morską. Pobiegła do apteki i kupiła mi kilka nowych pigułek, gdy dowiedziała się, że wszyscy są na promie. Tak miło z jej strony.

Wycieczka była cudowna. Nie potrafię opisać jak doskonały był ten dzień. Nasi przewodnicy byli bardzo przygotowani i zorganizowani, ale dzień był bardzo relaksujący. Łódź zawiozła nas na ustronne plaże, wokół całego wybrzeża Ponzy i do niebieskich grot, gdzie przez cały dzień mogliśmy pływać i podziwiać widoki. Lunch był świetny, a następnie wino, espresso i lody. Na koniec dnia mogliśmy w wolnym czasie zwiedzać wyspę, jeść, zwiedzać i robić zakupy. To był naprawdę ukryty klejnot.

Zrobiliśmy tę wycieczkę z Rzymu z przyjaciółmi, było niesamowicie, 6 przystanków na pływanie z przejściami w turkusowych jaskiniach wodnych, bardzo polecam! Załatwione transfery, około 1 godziny autobusem z Rzymu do portu, a następnie 2 godziny promem na wyspę, a na koniec trochę czasu na zwiedzanie wyspy lub zakup pamiątek! Przewodnik był niesamowity!

Ta wycieczka była naszą atrakcją w Rzymie (po zaręczynach) Monica, nasz przewodnik był fantastyczny i tak cudowny, że można go poznać. Miała ogromną wiedzę na temat jedzenia i historii Rzymu i tak wiele się nauczyliśmy! Gorąco polecamy wycieczkę kulinarną podczas pobytu w Rzymie! !