Rzym
promocje i okazje

Wpisz termin, a my znajdziemy dla Ciebie wycieczkę

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.3 / 5

na podstawie 3790 opinii

Cześć wszystkim, Best of Rome All Access Pass był dla nas świetny. Potwierdzenie było natychmiastowe, kierunek do którego można było łatwo dotrzeć za pomocą map Google. Nie musieliśmy wykonywać żadnych linii w Watykanie ani w Koloseum, rezerwację czasu można zarezerwować po przyjeździe do Rzymu do Biura Turystyki. było to dla nas idealne, ze względu na opóźnienie lotu, które mieliśmy okazję zarezerwować po południu, aby wyzdrowieć, ich pracownicy byli bardzo dobrze poinformowani w wielu językach (dla nas: hiszpański). Naprawdę warto, jeśli nie chcesz robić linii przez cały dzień i masz tylko kilka dni w Rzymie, aby wejść do głównych atrakcji. Przewodnicy byli bardzo cierpliwi i koncentrowali się na tym, aby nikogo nie stracić, ponieważ w atrakcji było dużo ludzi. Naprawdę przyjazny dla użytkowników w ostatniej chwili.

Największą przygodą było znalezienie kasy na dworcu Termini, aby zrealizować nasz kupon na faktyczną kartę Roma Pass. Byłoby CUDOWNE, gdyby bilety zostały do nas wysłane!

Tak dużo tego wykorzystaliśmy! Nie ma lepszego sposobu na poruszanie się po Rzymie niż korzystanie z autobusów i pociągów sparowanych z mapami Google. To było wspaniałe!

Bardzo dobra tylko główna do odwiedzenia w Rzymie, uprzejma i kompetentna gospodyni, polecam getyourguide ze względu na powagę zespołów.

Wszystko bylo dobrze zorganizowane,niezapomniane wrazenia.Na pewno jeszcze bede korzystala z waszych ofert na innych wakacjach.Dziekuje