Dodaj daty

RzymWycieczki jednodniowe

Liczba znalezionych atrakcji: 285
Sortuj wg::
Strona 1 z 18

Rzym: pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Ogólna ocena

4.5 / 5

na podstawie 6100 opinii

Nasz przewodnik Roberto na ten dzień był doskonały, jestem małą grupą na straży, ale szczerze dziękuję mu za jego nieograniczoną życzliwość. Upewnił się, że wszyscy czuli się dobrze podczas tej małej podróży. Jest także znakomitym mówcą. Każdy z zabytków i przestrzeni historycznych został doskonale skonceptualizowany, dzięki czemu ten wypad jest bardzo zabawny i dostępny. Udzielili nam również wielu porad dotyczących miejsc do odwiedzenia, restauracji, napojów, typowych dań regionu. Chciałbym również podziękować Giuseppe, naszemu kierowcy. Jazda przez cały 15 dzień to nie lada wyczyn! Gratulacje dla niego. Na koniec chciałbym podziękować Elenie, która była naszym przewodnikiem po Pompejach. Podczas tej prezentacji była niezwykle pedagogiczna i potrafiła precyzyjnie odpowiedzieć na nasze pytania. Bardzo dziękuję całemu zespołowi! Gorąco polecam tę aktywność. Przybyli!

Po prostu genialne... Trochę martwiliśmy się o ilość czasu na podróżowanie, ale nie musieliśmy. Cały dzień był wspaniałym przeżyciem, Pompeje to coś, o czym słyszałem tylko w szkole, skala zapierała dech w piersiach. Nigdy nie zdawałem sobie sprawy, jak duży był. Wyprawa na Wezuwiusz… inny poziom. Spacer na szczyt, choć nie dla osób o słabym sercu, był wart wysiłku. Cieszę się, że oboje nam się udało, a widoki były niesamowite. Dziękuję za wspaniałe doświadczenie.

Świetny dzień! Wycieczka w małej grupie z entuzjastycznym przewodnikiem, który był bardzo kompetentny i ekspert. Willa Hadriana to niesamowite miejsce, ożywione przez naszego przewodnika. Tivoli jest niesamowite. Drugi raz na tej wycieczce, tym razem podobało mi się to tak samo i dowiedziałem się więcej o każdej z tych stron i ich powiązaniach.

bardzo dobry dzień w towarzystwie Barbary, podróż trwa 3 godziny, z wizytą w Pompejach ponad 3 godziny (amfiteatru po prostu nie zrobiliśmy, ale dobre podsumowanie) po godzinnej przerwie na lunch, wspinać się wdowie! 45 min w górę, 45 min w dół, pamiętaj o zabraniu swetra, na górze mroźny wiatr. Świetna podróz!

Super wycieczka i wspaniale spedzony dzien. Nasi przewodnicy Roberto i Andrea byli super. Bardzo ciekawie opowiadali o miejsach ktore odwiedzilismy, kuchni i kulturze. Widoki byly niezapomniane. Organizacja na wysokim poziomie. W 100% polecam.