Wybierz daty
Rzym

Widowiska i musicale

  • Wycieczki z przewodnikiem
  • Bilety wstępu
Liczba znalezionych atrakcji: 13
Sortuj według:

Często zadawane pytania dot. atrakcji typu widowiska i musicale w: Rzym

Oprócz atrakcji typu widowiska i musicale jakie jeszcze atrakcje warto odwiedzić w: Rzym?

W: Rzym są jeszcze następujące atrakcje warte zobaczenia:

W których atrakcjach typu widowiska i musicale w: Rzym obowiązują obostrzenia dot. COVID-19?

Rzym: Pozostałe atrakcje

Chcesz poznać wszystkie atrakcje w miejscu Rzym? Kliknij tutaj.

Rzym: Co mówią inni?

Byliśmy absolutnie zachwyceni naszą wieczorną wycieczką do Opery. Obaj śpiewacy i pianista byli absolutnie fantastyczni i otrzymali kilka owacji na stojąco w uznaniu za swoje występy. Miejsce było małe i kameralne i faktycznie sprawiło, że doświadczenie było jeszcze przyjemniejsze. Nie zawahalibyśmy się polecić tego wydarzenia. Zostaliśmy powitani na miejscu z ciepłym przyjęciem, a kieliszek wina w przerwie był cudownym akcentem. To oferuje wieczór „degustacyjny” dla tych, którzy są zainteresowani Operą, a my chcieliśmy więcej!

Zostaliśmy powitani na zewnątrz przy drzwiach przez naszego uroczego gospodarza i poprowadzili nas na miejsce. Choć wykonawców było tylko trzech, pianista, męski tenor i żeńska surpranistka, wypełnili kościół najpiękniejszą muzyką. Darmowe wino serwowane w przerwie było doskonałe, jedne z najlepszych, jakie mieliśmy w Rzymie. Szkoda, że u nas na widowni było tylko pięć osób. Gorąco polecam każdemu.

Zmiana miejsca w ostatniej chwili, prawdopodobnie z powodu niskiej frekwencji. Włochy są w trakcie dwutygodniowego okresu wakacyjnego, więc Rzym był dość cichy. Świetny wieczór arii „size bite”, z których wiele publiczność znała. Sopran miał piękny głos, a duety były znakomite. Miły kieliszek wina w przerwie. Całkowicie udany wieczór.

Wspaniałe doświadczenie. Muzycy byli znakomici. Tylko dla sopranistki, tenora i pianisty zagrali tak fantastyczne show. Takie piękne głosy i znakomity pianista z tak delikatnym dotykiem. Miejsce było również piękne ze wspaniałą akustyką, bardzo gościnnym gospodarzem, a kieliszek wina podczas przerwy był cudownym gestem.

Absolutnie niezapomniane przeżycie ze wspaniałymi, bardzo wesołymi aktorami. Do polecenia w każdej chwili.